Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:41 27.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Сбогом и здравейнови  
Автор akonitin (Ateos magnus)
Публикувано20.12.02 12:59



Пиша тези редове под звуците на финалните траурни акорди на "Месса "Пороци" финалика", в периода на мнимо благополучие на клуба, предшестващ неизбежния но логичен срив. Инспириран от идеята на Ассасин, създателя на клуб "Машиностроене" и диалектиката на събитията, свързани с всяка смърт и последващо раждане, предлагам клуба да бъде трансформиран.
Моето предложение за ново име на клуба е "Патология", разбира се може да се трансформира и в "Клинична картина и диагностика". Нямам амбиции да създавам химн "Вива ла новум виталис", но желаещи и можещи има и може да съдействат.
Отивам да се храня, в това необичайно за мен време на денонощието. Не очаквам други предложения, ако има такива ще бъдат подложени на деструктивна критика и опорочаване, а ако няма то значи изводите ми за присъстващите тук са верни, въпреки, че са направени на базата на бегли и незадълбочени наблюдения.

Всяка прилика с действителни лица и събития е умишлена и целенасочена


Тема Re: Сбогом и здравейнови [re: akonitin]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (игнимбритовист)
Публикувано20.12.02 13:01



къдеее си бе :)

Св. Потапий оле!


Тема Винагинови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор akonitin (Ateos magnus)
Публикувано20.12.02 13:05



съм бил тук.

Всяка прилика с действителни лица и събития е умишлена и целенасочена


Тема Простонови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор akonitin (Ateos magnus)
Публикувано20.12.02 13:09



си трая, предвид напълно неоснователното изтриване на над 25 мои теми в този клуб. Тенденции засегнали дълбоко тънките струни на творческата ми душа. Убийци.

Всяка прилика с действителни лица и събития е умишлена и целенасочена


Тема Re: Простонови [re: akonitin]  
Автор Biscuit ()
Публикувано20.12.02 13:10



:)))



Тема Re: Простонови [re: akonitin]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (игнимбритовист)
Публикувано20.12.02 13:13



хаха - а на сичкото отгоре са и изнасилвачи! я питай доджър-моджър какво му се случи на една среща на клуба. Не, не! Питай го - питай го да си каже

Св. Потапий оле!


Тема Кой ти е трил темите, бе!нови [re: akonitin]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано20.12.02 13:18



Просто не са ги чели и са се избутали нНАНАзаде.
Още ли си толкова умозрителен, квазипроницателен и антианалитичен, колкото преди ...ъъъ....преди.

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Re: Кой ти е трил темите, бе!нови [re: marta_s]  
Автор akonitin (Ateos magnus)
Публикувано20.12.02 13:28



Напротив, четоха ги, обсъдиха и осъдиха, а после изтриха. А там бях толкова лаконичен...Сега пък, бил съм аналитичноумозрително непроницателен. Все изтървам тенденциите.

Всяка прилика с действителни лица и събития е умишлена и целенасочена


Тема Къснотонови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор akonitin (Ateos magnus)
Публикувано20.12.02 13:30



римско право, от времето на Калигула, не е приоритет в интересите ми, но всеки може да се хвали със заслуги към идеята. Това също е тенденция, подкрепяща очакванията ми.

Всяка прилика с действителни лица и събития е умишлена и целенасочена


Тема Re: Простонови [re: Biscuit]  
Автор akonitin (Ateos magnus)
Публикувано20.12.02 13:35



%$^%$*$&$#:(((((

Всяка прилика с действителни лица и събития е умишлена и целенасочена



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.