Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:42 13.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Тема Дилема...  
Автор ФЮT (Опасна болест)
Публикувано20.12.02 10:08



От няколко дни се чудя неудържимо като как да направя през празниците. Ето какъв е проблема: понеже не събрах пари да си имплантирам втори стомах и капацитета ми на побиране е под всякаква критика искам да разбера кое е по на далавера да ям повече или да пия повече. В смисъл кое е по-порочно да се наплющя като попско чедо на Задушница или да се накъркам като докер взел премии?



Тема Re: Дилема...нови [re: ФЮT]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано20.12.02 11:56



Иригатор за клизми!
Това ще те спаси:)



Тема никва дилема, ет ти една офертънови [re: ФЮT]  
Автор Пoтaпич (на Кузмич брат)
Публикувано20.12.02 12:23



начи , Аз стаам и за ядене, и за поркане. ем без пари..... нали съ празници некви
кесиш си ти , ... и си избираш кво да папкаш , кво да поркаш ( тва го четоф некъде , една крава била меню и се разхождала пред клиентъ...всъштност тва е единствената книга която съм чел , другите съм ги гледал на дивиди)




ь.ьь. зада не се наложи да отказвам, на додгеръ(при все , че ф програмката му нямъ ноо офф място) и на сички други (ноо ме дразнът грозните деца и серенадите-нищо , че няъм идея кво е серенада), които си напраат трудъ да прочетът тва. Офертата важи онли за Опасната болест и за никой друг. На стеффани и забранявам ИЗРИЧНО да ме чете .!!

наваргювъй те съ


Тема Страшно съм разтърсена от разкрачената офертанови [re: Пoтaпич]  
Автор ФЮT (Опасна болест)
Публикувано20.12.02 13:53



... отивам да се оттърся
тенкс, че си навит да ми станеш крава, това ще го запомня ... с добро!



Тема Re: Дилема...нови [re: Strunz]  
Автор ФЮT (Опасна болест)
Публикувано20.12.02 13:56



Когато ти правеха клизма и опищя болницата и аз те държах за ръка да не скочиш от третия етаж и доктора каза, че заради такива като тебе иригаторите ги правят от легирана стомана, се зарекох никога да не пристъпвам към такива мерки :-РР



Тема офертатъ........нови [re: ФЮT]  
Автор Пoтaпич (на Кузмич брат)
Публикувано20.12.02 13:58



Целта оправдаа средстватъ


а,пък ти нямъ да шариш:))))))голема жертва си е :))))))

наваргювъй те съ


Тема нема, нема, само задръж за моментнови [re: Пoтaпич]  
Автор ФЮT (Опасна болест)
Публикувано20.12.02 14:02



да си купя синджира и идвам да те зема
Само нема много да мучиш, че съседите се сърдят



Тема Re: ДА!нови [re: ФЮT]  
Автор buratino (revolting cock)
Публикувано21.12.02 06:58



Да, да напрви го!



Тема savet ;)нови [re: buratino]  
Авторfantasy (Нерегистриран)
Публикувано23.12.02 02:07



ei 4ove4e qsno e 4e nqma da ti dadat savet tai4e poslushai me pivai pove4e apak qdeneto go ostai za druk pat ili pak ot nego po po malko 4e da ima mqsto za alkoxol 4e trezven sedi li se po praznicite



Тема ako biah an tvoe maistoнови [re: ФЮT]  
Автор don_Pablo (Krustnika)
Публикувано24.12.02 08:33



shtiah da zema naikoi putka v tvoia sluchai muj i edinija da palti haranata drugija pieneto i aiko da si izbuhnem

NIKVI KOMPROMISI



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.