Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 28.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Дразнителинови  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано15.10.02 10:01



Много ме дразнят някои елементи сред някои видове хомлеси из София.

Тука една написа за оня ниския с дебелия гъз и модерната кичара от БТР. Добри музиканти, но нека не ги каним по обществени места моля ви. Спомняте ли си едно време цигханите кат лъжеха хипарите на битака, че имат бурканче с пикня на джон ленън и ония балъци цакаха и после се поливаха системно по дънковите якенца с нашивките.

Много ме дразнеха (ама сега леко поизчезнаха) джангалите, дето ходеха по дискотеките изцяло в черно, после към тази своя даденост добавиха и задължителната тясна блузка с шпиц яка, а за капак на всичко по-късно почнаха да ходят така и през деня. Черните обувчици, черните панталонки, черната (или бяла лелееее) блузка с шпиц яка. Ама тва беше в разгара на фолка и мутрите. Сега модата е останала в крайните квартали и сред мангалите.

Спомняте ли си джагалите с обечките тип "наско сираков отново без гол в новия си европейски отбор" ? Обечките, леле мале.

Ето сега от година са на мода изтърканите дънки с шарени фланелки. И хората почнаха да злоупотребяват с това. От сутрин до вечер само така. Без други дрехи, това е срамота. Вчера забелязах, че вече и кварталните джангали са си купили подобни "екипчета" и знам, че скоро ще видя и цигани с такива дрехи.

А сещате ли се когато някой си е в квартала как смята за напълно редно да се разходи до съседните магазини по джапанки "Зико"?

Ами онези, които обичат да си пускат дълго нокътче на кутрето? Аз като видя такъв и ми се обръщат червата и гледам да се отдалеча от него на максимално далечно разстояние защото винаги си представям как започвам да го удрям, а той в уплахата си се хваща за мен с кутрето и му усещам допира...бррр, ужасна работа.

А кво ще кажете за хората, които се бръснат, ама не баш. Оставят си косми под очите и малко над бузите (като локейшън ви обяснявам). И не ме интересува, че са космати по природа. Това е отвратително. Аз такива българи по летищата съм виждал.

Така, ами златните накити? Аз познавам един боклук, който от край време носи яко ланци и гривни. И всички го подиграваме, но веднъж го чух да си признава, че всички мъже му били завиждали за дебелата златна гривна и се комплексирали от това. Представяте ли си за какъв аутлук върху живота става дума? Ланците са много важни и всичко се носи с някакъв златен мотив. Примерно има хора, които слагат дебелия ланец и до ден днешен ходят на дискотека с него без да знаят, че са умряли от смях външно. Ами часовник на едната ръка и златна гривна на другата? И тънък ланец на врата, а? Ами момичетата, които ходят на първа среща с някой след като са си сложили всичкото злато, което имат и докато си го слагат си спомнят кое от кого им е и колко са се обичали навремето? Това не е ли зловещо?

Ами космодиск? Как така бе? Що за телевизия е нова телевизия. Що за шмекерска мизерна гръцка работа е всичко там? Вие срещали ли сте се с шефовете на нова телевизия? Ами те са гърци, ама от ония мързеливите, които не им се бачка много и са ги пратили на шашма в съседна държава. Разплули са се и даже и не ебат като хората докато са тук. При цялата рецесия у нас. Нова телевизия залага на 3 предавания. Едното е сутрешно шоу за бабки и деда, другото е сутрешно шоу за жени под чехъл, а третото обединява и двете групи като към тях добавя и групата на неуспелите мъже, които се връщат рано от работа и не ебат нищо чуждо.

Едвам издържам вече.

Бог


Тема Re: Дразнителинови [re: LuboPenev]  
Автор Helga (новак)
Публикувано15.10.02 10:13



Само да добавая - ами тая мода на каубойски разпокъсани и мръсни дрешки, дето се е ширнала по магазините сега?
А едно време имах колежка, която идваше на лекции по "ханцунг", напъхан в кубинки и в същото време носеше ярко червено червило и дълги обеци. А една друга пък си обличаше пак "ханцунга" като излизаше на центъра, гарнираше го с 5-6 златни синджира и си слагаше златни пръстени на всичките пръсти на ръцете, на някои дори имаше по два пръстена на пръст или по два пръста на пръстен...зависеше от ситуацията.



Тема басинови [re: Helga]  
Автор Oлимпия (Любляна)
Публикувано15.10.02 10:23



Е тва е цигания вече.къде си учила с тия колежки?


All of my hate cannot be found


Тема Re: басинови [re: Oлимпия]  
Автор Helga (новак)
Публикувано15.10.02 10:31



В Пловдивския университет - тя само едната ми беше колежка - тая с анцуга и кубинките, но тя беше от Смолян.



Тема Re: Дразнителинови [re: Helga]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано15.10.02 10:34



Да, ама новата мода на разпокъсаните или каубойски дрешки ако се носи хубаво е много яка. Проблемът е, че много от хората не знаят как точно да ги съчетават тези неща.

Бог


Тема Re: Дразнителинови [re: LuboPenev]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано15.10.02 10:36



яз па одим с ученическо сако, домашноплетено пулверче, карирана риза и дахщайнки:))))



Тема Re: Дразнителинови [re: LuboPenev]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано15.10.02 10:38



най-голямата цигания е да ходиш с фанелка на цска и с шалче на ливърпул:)))



Тема Re: Дразнителинови [re: LuboPenev]  
Автор patricia. (непознат )
Публикувано15.10.02 10:50



Абсолютно си прав. В желанието си да изглеждат впечатляващо, някои (предимно женския пол) направо прекаляват
Нямат развито чувство за естетика. Мога да преведа много примери, защото работя предимно с колежки, но и като вървя по улиците, направо ми се замайва главата.
Няма да забравя (беше отдавна по време на абютиренските балове), тъкмо бяха излезли на мода тия обувки тип "Малкия Мук" - ужас!!!!!! В тях краката изглеждат толкова деформирани, че.....( на някои им стоят добре, но трябва да са дългокраки и с прав крак) Както и да е. Едно девойче мереше такива обувки. В тях крака му изглеждаха като на борец, защото бедрата му бяха малко по-едри, а долу крака някак неестествено се стесняваше и .. бе не мога да гоопиша. Но двете кокомори с нея направо ахнаха от възторг. "Супер си муце! Много са готени обувките...." Идваше ми да и кажа "Веднага ги махай! Не са теб тия обувки" ама викам си..що да му развалям настроението на момичето :)))) И тя си ги купи - да е жива и здрава..

Много ме е яд, че всички робуват на модата, независимо дали е за тях или не... Много са малко хората от по-младото поколение, които имат някакъв стил на обличане. Ако утре някой каже, че са на мода пенюарите, басирам се, че всички ще тръгнат като лелки из улиците



Тема Re: басинови [re: Helga]  
Автор Oлимпия (Любляна)
Публикувано15.10.02 10:52



бе ясно,то въпроса беше като рефлекс така и така...буах:(

ама супер яко е било ..предполагам чат пат тая с кубинките и анцунгът си е закачвала и червен пискюл на челцето като е искала да е елегантно неглеже!


All of my hate cannot be found


Тема Re: Дразнителинови [re: freestyler]  
Автор Oлимпия (Любляна)
Публикувано15.10.02 10:55



:)))

яко '89,есента


All of my hate cannot be found



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.