Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 21.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Търся някой със следния порок:нови  
Автор Zod ()
Публикувано14.10.02 16:17



Абе има ли някой тука, дето порока му да е като види развален бойлер и да пукне, ако не го оправи ? Е така, само му го посочваш и казваш "ДРЪЖ" и него му почервеняват очите и почват да летят болтове и гайки (и бушони, щот май там е проблема) и докат не го оправи не пуща.

Щот аз обичам да се къпя с топла вода все пак ! (освен всичко друго)

Пък той, нагляра се чупи.

А аз обичам като се къпя водата да е къде топла, къде гореща, не ме разбирайте погрешно, нали ?

Помагайте, щот моя порок е да трепа хората, коит не ми помагат !

Или да потърся в клуб за електротехници ? А? Ше ме пратите ли, а? Ха пратете ме де !

Предварително благодаря на отговорилите ... пък останалите ... мале, останалите кво ше става, лелЙеее ...

пп. Помните ли Sixkiller от Renegade? A! Че той хляб да яде в сравнение с мене, щот аз съм Sixtykiller. Така че ... който иска да не споделя за познатите си елтехници.



юбря, чубанииииииии !


Тема Re: Търся някой със следния порок:нови [re: Zod]  
Автор bamse (rebel)
Публикувано15.10.02 08:56



ремонтна група "Бургас" е тук - "работим по сигнал"
проявявам странни симптоми на порок да чета глупости или е наказание пуснато свише точно днес. като всеки друг юзър ще си задам въпроса "защо точно на мен"

Punk`s not dead


Тема Re: Търся някой със следния порок:нови [re: bamse]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано15.10.02 09:14



Защо пък да са глупости. Човекът е в нужда! Няма да се къпе докато не си намери майстора

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Re: Търся някой със следния порок:нови [re: marta_s]  
Автор bamse (rebel)
Публикувано15.10.02 09:21



и пак ше повторя - ремонтна група "Бургас" е тук - "работим по сигнал"
аман от хипита

Punk`s not dead


Тема Re: Търся някой със следния порок:нови [re: Zod]  
Автор Helga (новак)
Публикувано15.10.02 09:29



Ква зодия си пък ти бе, ланкоул?!Откъде се взе толкоз простотия в теб,а? Отговаряй, като те питам, 'щот иначе свят ще ти се завие! Ние от Гестапо не се шегуваме, особено пък със Sixtykiller-овци като тебе! Само на Sixtykiller ще ми станеш! Хайлазина му със хайлазин!



Тема Re: Търся някой със следния порок:нови [re: Zod]  
Автор patricia. (непознат )
Публикувано15.10.02 10:05



а..... може да не е от бушоните. Нагревателя ти мое да е гръмнал. Ама провери и клемите да не са клеясали. Да нямаш течове бе?.... Като се замисля, може да е от термостата....
Викай, ако имаш нужда от помощ :))))



Тема Re: Търся някой със следния порок:нови [re: bamse]  
Автор Zod ()
Публикувано15.10.02 10:17



Щот си будала, за тва. А добрата новина е, че ти ше живееш.
Я да видиме сега другите ...

юбря, чубанииииииии !


Тема Re: Търся някой със следния порок:нови [re: marta_s]  
Автор Zod ()
Публикувано15.10.02 10:29



Ей я една разбрана жена в то клуб ! Верно съм в нужда. Колкото и да ми е запушен носа, вече започват да ми сълзят очите и почвам да подозирам неква много косвена връзка с чупения бойлер.


юбря, чубанииииииии !


Тема Re: Търся някой със следния порок: [re: bamse]  
Автор Zod ()
Публикувано15.10.02 10:31



И аз ше повторя ... аай, почвам да се дразня вече от мрачни интроверти.

юбря, чубанииииииии !


Тема Re: Търся някой със следния порок:нови [re: Zod]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано15.10.02 10:40



аааааа, тоя порок го нямам - аз даже не мога да разбера кога един бойлер е развален:))))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.