Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 03.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема стана трудно и тежко човек да сенови  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано20.09.02 12:39



ориентира в тълпата - /Доминик, усещаш ли ме все още?/:)
стана трудно и тежко да си датски отбор в купата на УЕФА,
станах трудно и ми беше тежко сутринта...след като вчера ми ставаше лесно и ми беше леко, но това е друга тема:)/опасен, аз да ида да донеса две-три бири и нещо за пиене? - култова реплика, Велко Кънев, забравих името на филма./
иначе съм добре, като изключим колко зле ми повлия документалния филм за ловците на бездомни кучета в Лозенец, който гледах по анал1 онзи ден. пари не бива да се изкарват от всичко, мама им деба мизерна, това не е до бедност.....но както и да е, остава неясната заплаха от чистилището, за което едва ли на някой му пука....тук ми идва наум още една култова реплика от един филм по тв за един капо, който ходи на психоаналитик - гледате ли го?
та там едно италианче се оплакваше, че след като убило един образ и той често му се явявал в сънищата и го тормозел, на което друг главорез му отговори най-небрежно със сериозен тон - знам то тоя синдром, и на мен ми се е случвало, убий още няколко и ще ти мине:)
кво друго.....а, голема гадост, прееба ми се скоростната кутия, а тя е автоматик и който знае за какво става дума, му е ясно как ще ми се ебе мамата на джоба.
иначе 90 % от длъжниците ми се издължиха, което е някакъв неочакван късмет по това време на годината. имам чувството, че съдбата ми контролира парите, мама му стара....уроци ли ми дава, кво ли? а стига, аз се заклех след кандидатстудентската простотия уроци да не помирисвам, което се оказа чиста лъжеклетва, макар че не се бях заключил с пръсти:)
кво друго.....най-готините дюнери си остават ония до еврофутбола, там до френския център
ааа, много интересно - направо феномен - последните ми три чукания са с по два тека , което направо ме изумява, още повече, че са с постоянната ми партньорка и няма нужда от излишни преумори, защото моите текове са сравнително дълги, програмата преди, по време и след това е изчерпателна, а и трябва да се гледа мача, все пак!:)
ми....тва е, иначе се случват много неща, ама те са си за лично ползване
вие как сте?



Тема Сетих сенови [re: freestyler]  
Автор Dodger (kind)
Публикувано20.09.02 12:48



/а ве, аз нещо все на сещания го карам напоследък, защото ме е срам да кажа, че в момента ги мисля/ за една реплика от филм:
"Има два начина да изчукаш жена. Нито един от двата не работи."

А иначе доста свежо звучиш. Малко намали средните :))))



Тема Re: стана трудно и тежко човек да сенови [re: freestyler]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано20.09.02 12:51



esenno nastroena - bez nikvi zadaljenia i zadrajki;)
s diskretna usmivka;)si mnogo charoven



Тема Re: стана трудно и тежко човек да сенови [re: freestyler]  
Автор Oпaceн тип (Жириновски..)
Публикувано20.09.02 12:55



и да си седи ф офиса на сред обяд с празен стомах и повече от жаден . Само защото някъф си шофьор имал неблагоразумието да не види един пешеходец който пък от своя страна директно отсфирил пикапа на нашта фирма , явно е решил човечеца , че мое да мине направо през него .Спомням си мен колко време ме мотаха чингизите когато си бех набучил мпсъто в нашия блок в един прекрасен момент се оказа , че Буту ми е без спирачки имаше някво цилиндърче на зада дясна , ама то не издаяни милото на напънъ и така .Отървах се само с акт 100 кинтъ за несъобразена скорост и неспазване на предимство !!!!! Чудя се ако някой реши да мине напряко през нашия блок с танк каква ли санкция шъ отнесе горкия .

ааае немъ нужда, напрау се чудъ как е въсможну тува !?


Тема Re: Сетих сенови [re: Dodger]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано20.09.02 12:55



:)))))
а не бе, просто махмурлук:)

партиите за баритон за най-трудни, а типа глас е най-рядко срещания.


образовател.:)



Тема Re: стана трудно и тежко човек да сенови [re: freestyler]  
Автор Biscuit ()
Публикувано20.09.02 12:59



Бях забравила, че е удоволствие да те чете човек:)



Тема Re: стана трудно и тежко човек да сенови [re: NUT]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано20.09.02 12:59



дай бузка за цунка:)))
на път ли е?



Тема Re: Как си тинови [re: Dodger]  
Автор pirogovec (наркоман)
Публикувано20.09.02 13:04



Как да сме! Пребих се на футбол, тоест един побесня че го развинтих и ме спъна яко - сега не моа да се движа. После като дядо ми едно време слушах мача и се изкефих. Не моа да се наспя, ходя на работа, чакам петък вечер да се омажа. Абе като сяка седмица. Добре че е петък



Тема Re: стана трудно и тежко човек да сенови [re: Oпaceн тип]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано20.09.02 13:07



да бе, и аз бих вкарал някоя чорбица. като заговорихме за чорба - а честито! сега имате шанс да поправите гафа и да продадете скъпо правата за реванша на англичаните.

аз като малък много карах пиян и много шофирах в нетрезво състояние, което подкопа основите на къщата, в която пребивавах, в буквалния смисъл на думата, шо гаража ми се намираше в двора и трябваше да се промъквам между къщата и една круша, ама те не знаеха, че аз в тоя момент имах навика да си сменям дисковете, пардон, тогава бяха касетки:)))



Тема Re: стана трудно и тежко човек да сенови [re: freestyler]  
Автор Kyмa Лиca (лъжкиня)
Публикувано20.09.02 13:14



Аз тебе никога не съм те усещала, майна. Ама в тълпата няма да те сбъркам никога, че алабросът ти е винаги лъскав и те издава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.