Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 03.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Честит петък 13-ти!!!нови  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано13.09.02 10:29



Аз съм суеверна! Избягвам черни котки по улиците, чукам на дърво всеки път, когато констатирам гласно положителни явления, пазя огледалата си като старинни артефакти, прескачам капаците на градската канализация, никога не паля цигара от свещ, сутрин стъпвам винаги с десния си крак на пода (въпреки, че това е доста трудно, вече имам тренинг), не разсипвам солници по масата....внимавам непрекъснато. Това прави дните ми пълноценни и изпълнени със сакрални ритуали. Днес е петък, 13-ти. Имам нещо като професионален празник. Трябва да направя нещо по-така, но как, като в ден като този, всяко начинание е предварително обречено на неуспех !?! Ето, на, сутринта ме наваля дъжд (нямах чадър), нямах монета за автомата за кафе. Спаси ме един полицай (те носят късмет, затова винаги ги пипам...или бяха коминочистачите...), който ми услужи. Спънах се на входа на офиса, скарах се с началник....Сега седя и не смея да захвана нищо. Мисля да не помръдвам цял ден, а довечера да се прибера пеша. Поглеждам към тавана. Там има подозрително петно с подозрително напукана мазилка. Мамка му!

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Re: Честит петък 13-ти!!!нови [re: marta_s]  
Автор patricia. (рисунка)
Публикувано13.09.02 10:35



Днес е чудесен ден за гледане на кафе
Хвани някой да ти гледа

....някой да ми е виждал фърчипляктора?...


Тема Re: Честит петък 13-ти!!!нови [re: patricia.]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано13.09.02 10:37



Отново ударих на камък - изпила съм утайката (то от автомат, ква утайка може да има, ама...)

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето

Редактирано от marta_s на 13.09.02 10:39.



Тема Re: Честит петък 13-ти!!!нови [re: marta_s]  
Автор Джoaннa (гордата то)
Публикувано13.09.02 10:41



Аз пък се ожених за 13-тото си гадже и съм 13 -тата дупка на дудучето на моя шеффффф )))))))))

лижа само сладолед


Тема Re: Честит петък 13-ти!!!нови [re: marta_s]  
Автор lisy (умница)
Публикувано13.09.02 10:42



А откъде намери заветната монета за автомата? :))

п.п. И що не направиш копи и пейст - таман мнение по моята тема си беше :))



Пия, но пуша!


Тема Re: Честит петък 13-ти!!!нови [re: Джoaннa]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано13.09.02 10:49



Аз пък знам, че когато ме засърби дясната длан - ще давам пари, когато ме засърби лявата - ще вземам. Когато ме засърби носа - ще се ядосвам (е, понякога и кихам) ....никога не ми минава през ум , че е възможно да имам обрив, винаги има някакъв смисъл...
И съм !3-тата годеница на принца, 13 века България....:))))))))))

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Re: Честит петък 13-ти!!! [re: marta_s]  
Автор patricia. (рисунка)
Публикувано13.09.02 10:55



то и без туй от автомат кафето не става за гледане. Трябва да е варено в джезве, три пъти кипвано, с няколко зрънца захар. Трябва да се пие само от едната страна на чашата и после като се обърне да направиш кръст отгоре с ръка и да си сложиш палеца.
Ае бегай да правиш кафето, а аз ако ми остане време ще дойда да ти гледам

....някой да ми е виждал фърчипляктора?...


Тема Re: Честит петък 13-ти!!!нови [re: lisy]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано13.09.02 10:56



Айде, айде...без претенции за авторски права:))) Откъде да знам, че по същото време пишеш по същата тема. Това, впрочем, само по себе си е доказателство за каръка в петък 13-ти

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Re: Честит петък 13-ти!!!нови [re: marta_s]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано13.09.02 11:00



а кво значи, когато ти играе лявото око??? шо на мен от една седмица ми играе

опа, грешка - дясното, ей не можах да ги науча тия посоки бе

Редактирано от freestyler на 13.09.02 11:01.



Тема Re: Честит петък 13-ти!!!нови [re: marta_s]  
Автор lisy (умница)
Публикувано13.09.02 11:06



Айде де...да не се поддаваме и да не бъдем черногледи. Днес ще мисля позитивно! :)) Та, погледнато от добрата страна - имаме наличие на единомислие, а не на кърък! /ей, т`ва самовнушението голяма работа, бе!/



Пия, но пуша!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.