Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 22.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема хмммм, проблемнови  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано09.09.02 16:10



Не мога да повярвам, какво ми се случи. Запознавам се аз с един тип от и-нет. За три дни този човек успя да се влюби, поне така твърдеше (хич никой да не е посмял да си помисли, че се фукам, четете по - надолу!), а подхилкванията ми, дебелашките ми майтапи и словесните пасове ала "джъст френдс" не успяха да го разубедят. В крайна сметка, обаче не мога да кажа, че ми е било неприятно, защото беше много свестен тип. Постепенно у мен се затвърди убеждение, че е искрен, което е кофти донякъде. Даже се престраших и го заведох на едно парти с мои приятели, приятелки и абсолютно непознати, с ясното съзнание, че те са големи лекета и ще му вземат огъня с простотии. Обаче оцеля, да му се чуди човек. Аз самата едвам ги изтраях (може би защото се опитвах да ги гледам през неговите очи, ужасни бяха. Иначе съм същата като тях) Та така. Разделихме се като супер добри познати и с уговорка да се чуем/ видим на следващия ден, преди да си замине там, откъдето е. В уговореното време никой не се обади. Изчаках разумно време и се обадих по телефона. Гласова поща. Последваха още пет - шест безрезултатни обаждания от моя страна, дори оставих съобщения в низходяща градация: "Айде обади се, ако ще се обаждаш", "Обади се, моля ти се" и "Обади се, моля ти се, защото съм ужасно притеснена". Нищо!
В хотела ми казаха, че няма такова лице (да, бе да, аз присъствах на регистрацията), в бърза помощ - същата работа. На полиция не звънях, но вече започвам да се замислям. Втори ден телефонът е на гласова поща, въпреки, че звъня от различни апарати, в т. ч. и от моя.
И въобще, в момента съм адски притеснена и не знам какво да направя. Нямам разумно обяснение, въпреки, че може да ми убягва нещо очевидно. Само ми минават разни ужасии през ума.

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Re: хмммм, проблемнови [re: marta_s]  
Автор Dodger (kind)
Публикувано09.09.02 16:31



Ние сме наясно с изчезването на този човек и мога да ви уверя, че специализираните екипи работят по въпроса. За сега имаме две версии, но не искаме да даваме предварително гласност по случая.



Тема Re: хмммм, проблемнови [re: Dodger]  
Автор Пъpвoлak (Учено-Любив)
Публикувано09.09.02 16:43



Вероятно става въпрос за разчистване на сметки между групировки в нета, или се намесва нов играч в клубовете?

Учебната програма по която се обучава не е одобрена от МО!


Тема Re: хмммм, проблемнови [re: marta_s]  
Автор Biscuit ()
Публикувано09.09.02 16:44



Марто, Марто, все на теб ще се случи...



Тема Re: хмммм, проблемнови [re: marta_s]  
Автор lisy (умница)
Публикувано09.09.02 16:49



Четейки първите шест реда /да, точно тях!/ за малко да помисля, че аз съм го писала...Имах подобна случка, но за нея друг път ще разкажа /ако не ме досрамее хихихи/. Обаче, признавам, продължението ти е доста впечатляващо! Моля те, намери подобаващ край и се обаждам на издателство "Крайм енд мистъри"! :)))





Тема Re: хмммм, проблемнови [re: lisy]  
Автор Oпaceн тип (Рамирес..)
Публикувано09.09.02 16:59



е те точно там е проблемъ , не съ стигнали ддо край ........гаче ли !

аааааае немъ нужда ...


Тема Re: хмммм, проблемнови [re: marta_s]  
Автор Restless (нимфоман)
Публикувано09.09.02 17:11



И аз имам две версии на случилото се:
1.Ако пича е бил бургазлия и само ти е гледал сеира.И е очаквал екстри!
2.Ако пича не е бил бургазлия,и е видял,що за откачалки можете да бъдете!Сигурно си е казал - никога гадже и булка от Бургас!

Луд съм по жените!Иначе не съм луд.


Тема Re: хмммм, проблемнови [re: Dodger]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано09.09.02 17:11



Правиш си майтап с чувствата ми.
И мен ме бива в разследването на разни заплететени случаи, но тук, признавам си, съм напълно безсилна.
И друг път ме вземай по - насериозно:))))

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Re: хмммм, проблемнови [re: Biscuit]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано09.09.02 17:14



Не бе, за сифтье ми е!
Какво си мислиш, че може да е станало?

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Re: хмммм, проблемнови [re: Oпaceн тип]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано09.09.02 17:16



Именно! В противен случай щях да имам логичен отговор, който дори не съвсем в моя полза, поне нямаше да са кошмарите, които си представям.

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.