Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 03.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: хмммм, проблемнови [re: marta_s]  
Автор pirogovec (наркоман)
Публикувано12.09.02 11:20



Ей това, че всичко е ок е супер. Радвам се, че вече си във форма, надявам се да е апетитна



Тема Re: хмммм, проблемнови [re: фoн Чapдaфoн]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано12.09.02 11:35



Еееее, кви сте любопитни гарги:))))))))))))))))Обади се. Жив е.

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Re: хмммм, проблемнови [re: pirogovec]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано12.09.02 11:39



Прочети, какво съм написала на Чардафон:)))))))))))
Развръзката търсим, а..:))))

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема И к`во излезе?нови [re: marta_s]  
Автор фoн Чapдaфoн (майтапчия)
Публикувано12.09.02 12:32



Че не си е платил навреме сметката и мтел са му рязнали жицата за няколко дни, а? Или го е зарязал на вибрации и го е забравил в хола под възглавницата на дивана? Или го е оставил на шофьорската седалка и докато е бил за цигари са му гепили колата? (туй мно неприятн.)

Светът е оцелял, защото се е смял!


Тема Re: И к`во излезе?нови [re: фoн Чapдaфoн]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано12.09.02 12:44



Това, което ми беше поднесено като обяснение, беше озадачаващо.
"Ако една седмица след купон, присъстващите умишлено се избягват и не си говорят, значи се е получило ноо яко" - това го бях заявила безапелационно и безотговорно (както се оказа) пред същия тоз Човек. И той взел, че го запомнил (за разлика от мен), и на всичкото отгоре решил да го докаже....бе майтапел се с мен, представи си. Но не изчакал цяла седмица, размислил бил. Лъжливо овчарче. Хе.
Ако е вярно, е толкова тъпо и инфантилно, че...по добре да не е

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема ВСЕ ПАК БЕЗ СЕКС Е ОСТАНАЛ, НАЛИ?нови [re: marta_s]  
Автор фoн Чapдaфoн (майтапчия)
Публикувано12.09.02 14:06



НАЛИ БРЕ, МОМЕ!
Мисля, че от постингите на горепишещите това се набива обощен извод за една твоя генерална, мощна грешка : че си го оставила да търпи няколко десетки бар-а налягане на семенната течност в кесиите и на всичкото отгоре да пропътува 350 +350 км. от Ямбол и обратно....Тц, тц, тц!
Големите хора не постъпват така!
Ако пък кажеш, че след купона с ония изроди небесни си го отвела Човека у вас и си му постлала на дивана в хола и си му взела дистанционното да не може да си пусне някоя хикс програмка да оплакне очото и се легнала с цялата си прелест в другата стая, врътвайки на каждом случае ключа.....клатя неодобрително глава и го жаля Човека и му влизам в положение как ли се е почувствал поне отчасти удолтворен, дет си се съдрала да му звънкаш, пък той гордо и с ехидна усмивчица е откланял повикванията
Абе..............ей-тъй ме фана яд скоро на една убавца - два дни си говорихме сладко и интимно, пихме и се натискахме на блусчетата, лично я усетих, че е подмокрена отдолу (на втората вечер) и когато си мислех, че ще го плъзна по тази сочна влага като пирон в кисело мляко взе, че ми заяви някаква келешка глупост, дето я изрови от моминския си арсенал отпреди 10-12 години и ми избяга с лафа "ще се обаждаш, нали?". Да не съм тинейжър, че да въздишам от 260 километра по нея? За всеки случай и дадох телефона си с една променена цифричка

Светът е оцелял, защото се е смял!


Тема Далеч съм от мисълтанови [re: фoн Чapдaфoн]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано12.09.02 14:22



да навлизам в подробности по случая, но не мога да се стърпя и ще си призная, че нищо човешко (в т. ч. и женско) не ми е чуждо. Това с хола съм го правила, но без дистанционното, все пак и аз сърце нося:))))
Което не може да се каже за теб - какви са тези телефони, дето ги даваш!!!Ми, ако е размислила???:)
Стига с този Ямбол, де!

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Нерде Ямбул, нерде Стамбулнови [re: marta_s]  
Автор фoн Чapдaфoн (майтапчия)
Публикувано12.09.02 14:59




Лошо ли е в Ямбол? Не съм ходил там, като изключим веднъж преди мн год за дестина мин, ама имам един колега, дет се довлече от Ямбол и се ожени за местна(демек заврян зет се самопроизведе), обаче всите колежки, па и не само от службата женоря - и млади и по-вехтички мно си го аресаа, направо си падат по него ачик, па затва обобщително приех, че най-готините пичове са от Ямбол Ако бъркам, поправи ме.
Един страничен въпрос :
Това с постилането в хола :
1. Не те ли смущава дращенето по стената през цялата нощ?
2. А ти спокойно ли спиш през туй време?

И накрая : ако оная е размислила, аз к`во да направя? Да излъжа в къщи че съм в командировка, да взема болнични в службата, да изгоря 70 литра газ (с които бих могъл да ида да зърна морето, еххх!), да дам на някой тъп хотелиер пари и накрая да се окаже, че тя може да излезе 30 минути по-рано от работа и да се прибере по изключение час по-късно при мъжа си....демек да си направя маса тарамбучки и зарари за час и полвина-два цуни-гуни/чуч-чурук???????????????? ```ме! Ми! Амми! Невър!!! Нивгаш!!! Че мъжете като сме лапни-шарани да не би пък да сме хептен гламави?

Светът е оцелял, защото се е смял!


Тема Re: Нерде Ямбул, нерде Стамбулнови [re: фoн Чapдaфoн]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано12.09.02 15:46



Е, не знам дали всички от Ямбол са красавци, нито един не познавам, но сега вече...ще се поогледам.
Ей са шти отговоря на въпросите:
1. Не, защото стената е боядисана, а не с тапети. Ако беше с тапети, можеше да се притеснявам да не се изпокъсат.
2. Според зависи, но ключът от хола си е у мен, така че...:))))
И накрая, за тарамбучките:
Защо не? Аз например много се впечатлявам от такива неща. Трогвам се!!!А трогнатата жена е най-лабилна, ше знаеш. Ма ко ли те открехвам....

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Ей това е! Жените са си жени...нови [re: marta_s]  
Автор фoн Чapдaфoн (майтапчия)
Публикувано12.09.02 16:42




Романтични същества...
Нежни...
Чувствителни....

Колкото и да са печени, под кожата вълча винаги се крие едно туптящо сърце, което иска да бъде :
1. Посипано със звезден прах;
2. Разбито с порой от хубави приказки;
3. Тампонирано с листа от рози (желателно червени);
4. Поставено на пиедестал;
5. И едва когато се отърси от оргазма, да установи, че пиедестала е проникнал из-от-към от-долу...
..........и така - хилядолетия наред!
Бе - вечни неща...

П.П.
А щом като ключа от хола е в теб, полага ли се парче тоалетна хартия и цукало за бедния подключен арестант?
И въпроса ми беше - като спиш - спокойни сънища ли сънуваш, или леко нажежени?

Светът е оцелял, защото се е смял!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.