Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:48 22.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ибах, никога няма да повярвате! какво разбрахнови  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (игнимбритовист)
Публикувано18.08.02 14:47



Оказва се, че то имало неизмеримо повече хора, отколкото съм си мислел! Така да се каже, винаги съм знаел за някви абстрактни милярди по земята, обаче никога не съм ги осъзнавал! е, осъзнах ги... и това ме вкара в спонтанен потрес.... Представяте ли си една минута колко човешки преживявания включва - една хронологична минута! Това изощо не може да е реално... Досега съм живял с няква имплицитна илюзия, че светът това сме - примерно - 1000 души... Следователно всички случайни, дет съм ги виждал съм ги възприемал като неодушевени 1 вид.. Обаче ми беше достатъчен един блок, дето людете немаха пердета... абе... хващате ли за какво иде реч в изложението ми?

хубаво е тва градче/слънцето силно пиче ли пиче

Редактирано от Eзpa Иrнимбpитoв на 18.08.02 14:48.



Тема Re: ибах, никога няма да повярвате! какво разбрахнови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (игнимбритовист)
Публикувано18.08.02 14:47



опа, изпуснал съм една запетайка и също ми се щеше да сложа една попържня, ама обърках бутона "Редактирай" с "отговори на това мнение"... случва се

хубаво е тва градче/слънцето силно пиче ли пиче


Тема и още нещо!нови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (игнимбритовист)
Публикувано18.08.02 15:22



Уан море тинг, дет викаше Джим Морисън накрая на една касетка:
АБе вие луди ли сте бе... писали-писали... нови никове... туй-онуй... Аз си имам и друга работа... не мога само с вас да се занимавам, детската градина :)
А, и клубът ужасяващо се превръща в някъв хумористичен такъв - я се стегнете! Викам да го направим по-нюромантик - ходете почетете в споделено, в психоанализата, натрупайте опит - засрамете се
Пороци - идва от пор, а не от стършел или веселье картинки или колобок... амаха :)

хубаво е тва градче/слънцето силно пиче ли пиче


Тема Re: и още нещо!нови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор temptress (непозната)
Публикувано18.08.02 16:23



мммммм, тука требва да се пише само за ебане!
я така мислим!



Тема Re: и още нещо! [re: temptress]  
Автор iren (деликатната)
Публикувано18.08.02 18:01



Че какъв порок е едното голо ебане?

След като много ядох, много пих и много зло за хората говорих, тук почивам аз, Тимокреон от Родос


Тема Re: и още нещо!нови [re: iren]  
АвторГeй злoдeй (Нерегистриран)
Публикувано19.08.02 10:34



ммм защо голо! може да е с всякакви добавки! порочни.



Тема Re: ибах, никога няма да повярвате! какво разбрахнови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано19.08.02 13:23



на мен по-голямата част от софийските улици и квартали са ми също абстрактно понятие:))))



Тема Re: ибах, никога няма да повярвате! какво разбрахнови [re: freestyler]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (игнимбритовист)
Публикувано19.08.02 21:59



наеш ли къде са най-креативните идиоти - според мен това са чобаните от квартала преди сточна гара... а в Иван Вазов се оказа, че сите са скейтъри :) представяш ли си

Абе батка, требе да направим покерчето...ама дали третият замесен се е върнал от море... съвсем не знам... аз кво яко моренце направих :)

хубаво е тва градче/слънцето силно пиче ли пиче


Тема Re: и още нещо!нови [re: temptress]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (игнимбритовист)
Публикувано19.08.02 22:01



не съм фен :) аз съм секс-мечтател- хехе

хубаво е тва градче/слънцето силно пиче ли пиче


Тема Re: и още нещо!нови [re: temptress]  
Автор Dominique (лъжкиня)
Публикувано20.08.02 09:39



Ooo! Temptress как е .. как е ... пичето хапе ли гащичките?

и аз си търся гадже



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.