Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:47 16.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Секс в Пороци IIнови  
Автор Dominique (лъжкиня)
Публикувано26.07.02 11:29



Temptress- абсолютно фригидна. Тя е толкова качествена и перфектна, че няма същество в цялата Вселена, което би могло да и кореспондира на нивото, за да може да се осъществи някакво двустранно привличане. Качена на пиедестала си, тя е обречена на самота и сексуален глад.
Фантазии: Когато мастурбира (само тя на този свят е достойна да се дари с ласки и внимание) си представя как е оборудвана с колан с черен изкуствен пенис, а пред нея е коленичил Strunz. Той ближе изкуствения член и я моли “чукай ме отзад, моля, чукай ме отзад”, а тя величествено казва “млък, нищожество!”

Biscuit – романтичка … не само заради розовия ник. Мечтае за принца. Живее в приказка и поради това непрекъснато среща принцове. А когато принца се оригне и се превърне в жаба, тя си казва “сторило ми се е”, за да не развали романтиката.
Фантазии: за съжаление сблъсъкът на бисквитената реалност с живота довежда до непрекъснати кошмари: тя лежи в замъка, прави се на заспала вече 100 години и чака принца да дойде да я целуне; той пристига и величествено промълвява “ох, една диария ме е хваналааа”.

Marta_s – обикновенно ролята, която играе не е много сексуална. Замерването на минаващите с пясъчни кюфтета, плезенето, кикота и лафове като “ти си лооош” някак не се възприемат правилно от таргет групата. Кандидати на “малката” палавница са единствено брутални еректирали типове като Батко.
Фантазии: сънува как батко върви към нея, пениса му го удря по челото и той крещи “ох на дядааааа, сладка марта” и точно когато я застига и аха, аха да я наебе, от небето се появява Питър Пан, който я спасява и те заедно отлитат към Невърленд.

Джоанна- тя обича да казва за себе си “фани си кака да те отрака”, а мъжете със задоволство и одобрение казват “дърта, ама се озърта”. Първият и сексуален контакт е бил с градинаря, поддържащ тревните площи в детската и градина. Отишла при него пляснала го по задника свойски, намигнала и казала “бегом в храстите, аз идвам след секунда”.
Фантазии: единственото, което не е опитала в тоя живот е секс със ескимос. Знае, че те имали 47 думи за сняг, а колко ли имат за секс? И колко ескимоса + огъня и Джоанка могат да се съберат е едно иглу?

Малвинка – също изключително сексуална. Обаче за разлика от майчинското разбиране на Джоана, тя може да даде на мъжа, с който е или още не е, само едно остро токче в глезена. Е, ако той е съгласен да пълзи по пода захапал съдраните и гащички и да лае ентусиазирано, тогава всичко е наред. Но ако се противи, малкото изчадие е способдо да спре да пърха нежно с мигли и да му спретне преживяване в стил “сам в къщи”, в което задължително влизат катран и пера (поне).
Фантазии: Когато е с поредния щастливец, обича да си представя как към тях се присъединяват неговият приятел, чичо му, системният администратор и онзи аптекар с чаровната усмивка и хубавите ръце.

Уффф, аре стига ви толкова!


- Да не си гей? Какъвто си ми сладичък...


Тема Забравила си нещо:)))))нови [re: Dominique]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано26.07.02 12:47



Dominique - никът говори сам по себе си. "Порок или мъдрост е познанието?" - това е основният въпрос, който не и дава мира дори по време на секс, с което вбесява партньорите си. Раздразнението, предизвикано от това неразбиране ескалира в брутални сюрреалистични форми, където фалосът – символ на нейната самостоятелност - е често срещан елемент. Заблудени от привидно еротичното (а всъщност дълбоко метаекзестенциално) послание, и се нахвърлят загорели младежи: “Ся много ли ти съ ибе? Аааа..ибе ти съ май, виждам аз”…
Фантазии: Представя си, че го прави с френски селянин – коняр в замъка на нейни приятели от интелектуалния кръжец, по време на едноседмичната и визита при тях. “Като ше е селяндур – поне да е френски”, заявява примирено, на чист български, Доминик …и се мятат))))))))))))

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Re: Секс в Пороци IIнови [re: Dominique]  
Автор Biscuit ()
Публикувано26.07.02 12:55



Това, че си пропуснала себе си, ти се прощава.
Все пак не върви да обясняваш публично колко готина си всъщност:)
Както и еднакво неуместно е да обясняваш, че всъщност изобщо не си готина:)

от мойто си най ми хареса "прави се на заспала вече 100 години " и коментарът ми е, две точки
:)))))))



Тема Re: Секс в Пороци IIнови [re: Biscuit]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано26.07.02 13:03



их, че си лошааааааа...и тва за уригването е убафко!

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето


Тема Re: Секс в Пороци IIнови [re: Dominique]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано26.07.02 13:04



редовно гледам женски кеч- забавление за простаци



Тема Re: Секс в Пороци IIнови [re: marta_s]  
Автор Biscuit ()
Публикувано26.07.02 13:05



Що да съм лоша бе?
На мен цялото ми хареса, ама това за 100-те години най много ме разсмя
Не съм казвала, че не е хубаво.



Тема Re: Забравила си нещо:)))))нови [re: marta_s]  
Автор Dominique (лъжкиня)
Публикувано26.07.02 13:09



Хахахах! Това за мене ме кефи. Аз не можах да напиша нищо за себе си, ама ти успя да ме разсмееш. :)))

- Да не си гей? Какъвто си ми сладичък...


Тема Re: Секс в Пороци IIнови [re: freestyler]  
Автор Dominique (лъжкиня)
Публикувано26.07.02 13:11



и все пак

- Да не си гей? Какъвто си ми сладичък...


Тема Re: Секс в Пороци IIнови [re: Biscuit]  
Автор Dominique (лъжкиня)
Публикувано26.07.02 13:12



И ключовото в случая е, не че са 100 годините, а че се правиш на заспала ... а иначе си хитра лисица ...

- Да не си гей? Какъвто си ми сладичък...


Тема Простонови [re: Biscuit]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано26.07.02 13:13



влизам в роля, Бискит. Прочети и моето:))))

Ти си лоша! Лошалошалолоша....!!!!

От езеро се хваща също морска болест, ако бивш моряк му е пазач и му говори за морето



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.