Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 22.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Викам си оня ден:нови  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (игнимбритовист)
Публикувано28.06.02 12:19



Може да си направим форум на живо - Ще си изберем една стена някъде и ще ходим да пишем там... Е такова - примерно отивам аз и отварям няква тема, като пиша на стената със спрей темата - и се чупя - след време примерно минава някой друг и отговаря и така - хохо къв мислител съм! Ако сте навити, аз съм навит мно - трябва да измислим къде ще е стената обаче и... абе гот

хубаво е тва градче/слънцето силно пиче ли пиче


Тема Re: Викам си оня ден:нови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор Biscuit ()
Публикувано28.06.02 12:22



Ха!:)))

ей ся ше ти кажа нещо на бележка, че ако го постна тук, ше си кажат, че прая демонстрации некви...

момент



Тема Re: Викам си оня ден:нови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор marta_s (разсеяна)
Публикувано28.06.02 12:33



Мислител си Езра, но такива форуми вече съществуват. Айде да не отвяряме пак клозетната тема (опън-клоуз - баси, но да не се отклонявам), само ще ти намекна, че става въпрос за вътрешни стени и по-точно - за врати. Има мъжки клуб и женски клуб...и други клубове има, оставям на въображението ти.

хляб се хвърля на врабците, човек - на зверовете


Тема Ами да!нови [re: marta_s]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (игнимбритовист)
Публикувано28.06.02 12:44



всяка идея си има генезис - много ясно, че форумите в нета имат за прототип кенефните! И че на мен това ми хрумна, що го сънувах, а преди това изчитах в един асансьор един такъв форум ("Кур за Левски!" ре: "Бе кой си ти, бе лайно! ДА не си ганчо от 8мия?" рере: "Кур за Левски" ререре "Абе пръдльо, ако те разбера кой си, шти счупа главата!" реререре "Кур За Левски - хахахаха" ) Ама нали би било гот, а

хубаво е тва градче/слънцето силно пиче ли пиче


Тема Re: Ами да!нови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор marta_s (разсеяна)
Публикувано28.06.02 12:59



Не е честно да ми пишеш такива неща. Има друг човек в стаята и не мое тъй ората да ме виждат как ти се хила на дебилщините.
По същество:
Мноо ме е яд, че ни боядисаха форума в асансьора (нещо като клуб "Споделено"), та ние имахме даже китайски постинги! Може да е пишело "Кур за Шанхай - флаинг-догс!" или нещо такова, но не успях да си го преведа, де...а сега хептен. От въпросния форум узнах и обстоятелството, че Веселка е минетчийка или обратното че минетчийката е веселка, ама как да разбера сега...нали ни затриха постингите.

хляб се хвърля на врабците, човек - на зверовете


Тема Чудесна идея!нови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано28.06.02 13:28



Мисля, че най-много ще пишем там Хер Флиг и аз.



Тема Re: Чудесна идея!нови [re: Strunz]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 13:35



Бе ти не се ли отказа да пишеш в такъв тип форуми?

Аз си мислех, че ти мина мерака, откакто ходи да се караш с един спасител що ти триел постингите дето ги пишеш по мокрия пясък на плажа?:)))))



Тема Re: Чудесна идея!нови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор Biscuit ()
Публикувано28.06.02 13:36



много готино:))))



Тема Re: Викам си оня ден:нови [re: marta_s]  
Автор Heperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 13:37



А пък като се и сетя с каква клавиатура ги изписват постингит тем......мали ...мали......!



Тема Re: Чудесна идея!нови [re: Strunz]  
АвторPopWeaver (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 13:36



Ни в клин, ни в ръкав - но знаеш ли какво значело "хер" на руски? :)
Не е ясно, дали хер Флиг щеше да се обиди или да се зарадва, ако знаеше




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.