Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:57 10.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Някой ял ли енови  
Автор Laugh® (тцупличка хех:))
Публикувано24.06.02 12:24



охлюви-
егати за пръв път ядох вчера охлюви в моя живот- ама то било адски вкусн о бе -
обаче тия ме излъгаха казаха че това било гъби- горски гъби хахахха- а то какво било-

обаче цяла вечер имах чувството че живи охлюви пълзат в корема ми бляк;)))))))

КУКУРЯК Зеленият цвят успокоява още по-зелените ми очи:))


Тема Забрави да добавиш инови [re: Laugh®]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано24.06.02 12:48



" и се целувахме и се обичахкме и как обичам пичове, цветя, минзухари, мензурки със семенна течност, може и човешка.....
Обичам да обичам обичайки...а може и да се чукам...чукам...пролет...вафлииииии....
Ихаааа....1:1...няма значение кой играе...обичам дузпи...А между другото пробвали ли сте голи охлюви във вагината? Аз щото имам язвичка там ...
Хех! Не мога да си сваля усмивката от лицето....
LuboPenev е с най-хубавата коремна преса...и на топките..."

Зеленият ми език е успокоен от мента и мастика. Облак



Тема Re:E чшш пичнови [re: Strunz]  
АвторRed Label (Нерегистриран)
Публикувано24.06.02 12:57



Ти да не си имал полово въздаржание тези дни и тука се ядеш нещо с тая готината пичка Лаугх, искаме екшън тука не искаме пенсионерски съвети ~~~PPP



Тема що се заяждаш сега-нови [re: Red Label]  
Автор Laugh® (тцупличка хех:))
Публикувано24.06.02 13:27



той Щронци ми е френд ама е кисел сега щото сигурно щрудела му в събота и неделя не е станал добре та за това:)))

КУКУРЯК Зеленият цвят успокоява още по-зелените ми очи:))


Тема Re:E чшш пичнови [re: Red Label]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано24.06.02 13:28



Кой си ти бе?
Като не ти знам ника значи няма какво да ми говориш за полово въздържание, кото се пише с Ъ във втората сричка

А и аз винаги съм казвал - който иска да чука нека я чука, да не я кара да пише...Тя знае защо. Писала е и хубави неща, но бяха толкова отдавна, че...напоследък е само шоруп, шашлици и шара..



Тема Re:E чшш пичнови [re: Strunz]  
АвторLG (Нерегистриран)
Публикувано24.06.02 13:31



то и навремето й се удаваше рядко. шашлика не е от вчера.
не се мори, друже -- непобедима е като съвеЦката армия... :)



Тема Щронци ти майнови [re: Strunz]  
Автор Laugh® (тцупличка хех:))
Публикувано24.06.02 13:47



наричаш всичко тъпизъм дето не е свързано с чукане на трупове нали така- да ти припомням ли ти каква светлина на мисълта беше преди време-

пък и слънчо тук е чат- лаф- купон да става ако си мислиш че на някой адски му пука че си написал ти или аз нещо стойностно тука преди време- просто забрави -
не се коси
ще ти се отрази зле на ерекцията
а и още нещо не ми коментирай секс живота адски грубо ми звучи да го прави човек който даже и очите на живо не ми е виждал- просто се дръж джентълменски- d'accord

КУКУРЯК Зеленият цвят успокоява още по-зелените ми очи:))


Тема Re: Щронци ти майнови [re: Laugh®]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано24.06.02 13:57



Лафи, маце, д'акор, д'акор, но слушай сега:
Аз много ти се кефех навремето. Беше свежа, но после претърпя някакви метаморфози и почна да описваш само как си се целувала и как вкусно било и как си яла пача с ръжен, минзухари, ягоди и палто от съсели...и т.н.
Не ти описвам сексуалния живот. Нали си виждала как има едни бабки със зелени, лилави, розови коси, които се цапат с гранясало червило и т.н. Не им ходи на възрастта, нали?
А що си мислиш, че твоя инфантилизъм ти ходи?
В името на доброто минало да оставим уважението на страна и да я караме на сексуално привличане, а? Д'акор?

А аз и сега съм си същото светило на мисълта:)))



Тема Ухааа не само ченови [re: Strunz]  
Автор Laugh® (тцупличка хех:))
Публикувано24.06.02 14:15



уикенда ти е бил кофти Щронци ами започвам да забелязвам в теб, че понеже хич не си инфантилен ама хич - като мене де- се впрягаш тука като първолак който е видял пълна паница с малеби с малинов сироп бе майна- ама ти верно си станал раздразнителен
я го дай лежерно:))))))))))))))))

КУКУРЯК Зеленият цвят успокоява още по-зелените ми очи:))


Тема Re: Ухааа не само ченови [re: Laugh®]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано24.06.02 19:03



Давай вместе с тобой заняться сексом, а?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.