Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 24.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема останах крайно учуден, защотонови  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано23.05.02 22:14



дори и моето учудване си има край, а аз съм виждал какво ли не! ето например виждал съм четири последователни постинга на Любо Пенев, всеки от които се състои от една буква, но повторена различен брой пъти /математика - ура!/ виждал съм брилянтната мисъл на Езрата, която се спуска като лингвистична хидра, дебнейки от засада границата на собственото му въображение, виждал съм дори Ристо Папарисов да се подвизава тук, но ето какво ми направи доста лошо впечатление. не бях влизал в дира от четири, пет, най-много шест дена, влизам тук и какво смятате забелязвам?????? - няма нито един постинг от фрийстайлър, тоест от мен! и това ако не е разочарование.....час, а може би час и половина си изгубих, за да прочета повечето от нещата и да видя нещо от онази светла личност - аз, но уви. тръгвам си. омерзен. проточил шия напред в очакване на апокалипсиса. погрижете се за шепата фрийстайлърчета, който оставих снощи, увити във балонче пред вратата на моя добър приятел Любо Пенев! Любо, направи така, че дори и когато ме няма вече на белия свят- мои постинги да грозят клуба, моят червен като кръвта и айде да не казвам какво цвят на ника да пори мощно грозносиния фон на дира! нека има хегемония, нека няма приемственост, нека Бразилия стане отново световен шампион, нека Бразилия става винаги световен шампион!!!
аз отивам да похарча малко пари!



Тема Re: останах крайно учуден, защото [re: freestyler]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано23.05.02 22:22



а, ето - открих едно мнение от мен, даже цяла тема! ебаси и късмета!:)))



Тема Re: останах крайно учуден, защотонови [re: freestyler]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано23.05.02 22:23



разбирам те напълно, тоест разбирам се напълно! друго си е да срещнеш нещо толкова добре познато и в същото време така привлекателно. късметлия си ти, тоест аз, така си е!айде със здраве!



Тема Re: останах крайно учуден, защотонови [re: freestyler]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано23.05.02 22:24



жив и здрав и ти, тоест и аз!
:))))



Тема Re: останах крайно учуден, защотонови [re: freestyler]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано23.05.02 22:29



я чакай тука да ви питам нещо, понеже сте по-,така, светнати, да се каже- ама айде няма / миг колебание/..../няколко мига колебание/.........../доста повече от няколко мига колебание/............../половин карта за достъп от 20 лева колебание/.............../усещам срив в силата, усещам, че картата ми свърш



Тема Re: останах крайно учуден, защотонови [re: freestyler]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано24.05.02 00:19



Тууууу - а аз рекох, че ше ти устиска картата да разбера въпроса ...

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: останах крайно учуден, защотонови [re: LeoS]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано24.05.02 00:22



Обаче, всъщност, като се замислих по-така ти всъщност няма как да разбереш какво ми се е искало да ти устиска, защото нямаш карта, нали така ?
Така че не обръщай внимание какво съм ти написал ...

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: останах крайно учуден, защотонови [re: LeoS]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано24.05.02 00:26



Мдааа ... не бях прав преди малко.
Щото като се замислих още по-така и веднага ми светна, че ти като нищо може да си вземеш друга карта. Така че се отказвам от думите си.

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: останах крайно учуден, защотонови [re: LeoS]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано24.05.02 00:29



Обаче се отказвам не от тези думи, а от онези думи.

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: останах крайно учуден, защотонови [re: freestyler]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано24.05.02 00:33



Много исках да ти отговоря, даже не само да ти отговоря, а да те успокоя, че винаги можеш да си наваксаш отсъствието, но понеже не съм с карта и няма какво да ми свърши, взе че ми спря електр

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.