Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 21.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: останах крайно учуден, защотонови [re: momche]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано27.05.02 14:36



ти не си гълъба, ти си един друг. / друг - приятел на руски - бел.прев./



Тема Re: останах крайно учуден, защотонови [re: Biscuit]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано27.05.02 14:39



шото кво???? най-много да има бъклици, пияни шести братовчеди, герданче от педесетарки, магарешки кюфтета и блага ракия:)))))



Тема Re: останах крайно учуден, защотонови [re: LeoS]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано27.05.02 14:44



знам го тоя Тока....той всъщност не е сам, те са трима - Тока, Парното и Телефона. Занимават се с рекет. пишат кодирани бележки с печатни букви и ги пускат по пощите на хората. писаха дори в един вестник за тях, ама не си спомням в кой:))))



Тема Re: останах крайно учуден, защотонови [re: freestyler]  
Автор marta_s (разсеян)
Публикувано27.05.02 14:48



Хм, колко лекомислено само... Не си струва, само защото ти е домъчняло за братчедите...свижданията са всеки вторник и четвъртък от 16 до 18 часа.

хляб се хвърля на врабците, човек - на зверовете


Тема Re: останах крайно учуден, защотонови [re: marta_s]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано27.05.02 15:00



аааааааааа, екскюзе моа, госпожице/?/ марта, но тук се разговаря за мадмоазел Бискит, риишли, и за нейното човек там, ако го има. иначе на мен никога не може да ми домчнее за братчедите чак толко:))))))



Тема Re: останах крайно учуден, защотонови [re: freestyler]  
Автор marta_s (разсеян)
Публикувано27.05.02 15:09



Ми `звенявайти гусподине(???-баламосвам Ва с тия знаци, ни съ връзвайти, моля), ма просту риших да убубщя. Ку ми са сърдити , чи убубщавам, ши спра и ши са разсърдя за цял живот (ощи има - няма 30 гудини, сиреч)...

хляб се хвърля на врабците, човек - на зверовете


Тема Re: останах крайно учуден, защотонови [re: marta_s]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано27.05.02 15:18



добре де, добре де, не се сърди ся...кажи за свиждането - кво е позволено да се носи - мерич може ли?
само толко ли смяташ да живееш още? аз мисля поне колкото Йода да изкарам, ако е рекъл Господ, научно-техническия прогрес и банковата ми сметка:)



Тема Re: останах крайно учуден, защотонови [re: freestyler]  
Автор marta_s (разсеян)
Публикувано27.05.02 15:27



Видях го оня скоро...Йода ли се казваше. Честно казано, не приличаше на човек (даже хич), който разчита на научно - техническия прогрес и на банковата си сметка. Баят окъсан ми се виде, че и сбръчкан....Тц, отказвам се от дълголетието. Решително.
Ъъъ, да...не знам какво е това "мерич", ама знам какво дават - плодове, цигари, кафе и никакъв, повтарям НИКАКЪВ алкохол. Те там сами си го правят. От плодовете, естествено.

хляб се хвърля на врабците, човек - на зверовете


Тема Re: останах крайно учуден, защотонови [re: freestyler]  
Автор Dominique (лъжкиня)
Публикувано27.05.02 15:48



Еми значи всичко е наред! Равновесието в природата е възстановено, защото е видно, че започваш да затваряш цикъла! хиииихихихих

Мога да те почувствам в тълпатa ...


Тема Re: останах крайно учуден, защотонови [re: freestyler]  
Автор Biscuit ()
Публикувано27.05.02 16:16



Ракия, ракия, ама чак пък блага - на тия години би било срамота:)))

Отто Флиг - оцелял след аборт!
Strunz - роден с енцефалит и ерекция!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.