Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Общото м/у и-нет и мъжете...нови  
Автор Firefox (ProudLikeAGod!)
Публикувано01.03.02 02:49



Първия път не получавате никакво удоволствие

Отначало малко се страхувате, но ви възбужда и интригува. После когато се запознаете по-отблизо с него, с възможностите му, когато го изучавате, а той ви обучава, започва да заема все по-голяма част от времето ви и накрая се превръща в част от живота ви.

Когато най-много ви трябва не можете да се свържете.

Имате доказателства, че поддържа връзка и с други, но се примирявате, защото това е в природата му, а вашият проблем е да не ви лепне някой вирус.

Когато разберете, че доставчикът не е единствен на този свят, опитвате с втори и трети…Разбирате, че може да бъде различен както по сила, така и по скорост…И така докато откриете този който ви удовлетворява.

Можете да го ползвате и на работа, даже ако имате време и възможност във влака и в самолета, но все пак си е най-добре у дома, през нощта.

С него може да се учи и да се почива. За него могат да се харчат пари, но могат и да се печелят.

Когато вече сте зависими от него, понякога с носталгия си спомняте времената, когато сте били свободни. Но да се откажете нямате сили.

Спокойно, тя съвестта не се предава по полов път...


Тема Re: Няма нищо общо..нови [re: Firefox]  
Автор buratino (новак)
Публикувано01.03.02 02:57



Едно време баба си чатеше чрез вестоносци.
Така се запознали с дедо.
Дедо беше здрав МЪЖ.
Често ми казваше:".....и никога да не те мързи..."
Сега разбирам че страшно ме мързи, щом седя и си пиша сам по
това време.Сам самичък.
Дедо ,ела и ми удари един шамар МОЛЯ!



Тема Re: Общото м/у и-нет и мъжете...нови [re: Firefox]  
Автор ГaprapOблAcтep (пангалактически)
Публикувано01.03.02 09:36



Гадост!

Логиката на нещата е по-силна от логиката на човешките намерения.


Тема Re: Общото м/у и-нет и мъжете...нови [re: Firefox]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано01.03.02 10:40



Чувствам се направо поласкан.
Съжалявам, че в момента не мога да ти отговоря с равностойно изказване (сещам се само за разликата между жената и бирата).

TANSTAAFL


Тема Re: Общото м/у и-нет и мъжете...нови [re: Firefox]  
Автор ultimate_bad_madafaka (минаващ)
Публикувано01.03.02 10:44



malko voinstvasht feminizym, a



Тема Re: Общото м/у Dial-Up и жениетенови [re: Firefox]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано01.03.02 11:52



Не можеш да осъществиш връзка когато спешно ти се налага, телефонът отсреща дава заето цял ден, любезно ти казват, че такъв телефон не съществува или няма никакъв насрещен сигнал.

Без повод дропят периодично, в момент в който си мислел, че такова нещо е невъзможно, не си копнал информацията и тя заминава в небитието.

В един 'светъл' миг, когато се нуждаеш от косултация, разбираш, че такъв доставчик не съществува, никога не е съществувал, адресът и телефоните не са тези които са ти дали, попадаш на някакви хора с по една слушалка в дясното ухо и е ясно, че изобщо не са фенове на музика от 60-те или 70-те..., абе, изобщо не саникакви музикални фенове, а някакъв отбор за тежки физически натоварвания на чужди организми.

Разбираш, че да се използва наета линия е къде по добре, но не си собственик или шеф на фирма, нямаш респектиращ автомобил, лаптоп или някой друг символ на просперитет в съвременният свят.

Задоволяваш се с ниска скорост на обмен, без никакви гаранции за вирусна защита.

Разбираш, че акаунта ти се ползва и от други, вече месеци наред и затова периодично не можеш да 'влизаш'.

В крайна сметка...Абе, крайни сметки не правя, защото още не му е дошло времето, а като дойде време за крайни сметки, няма да ми е до каквото и да било, най малкото да смятам, каквото и да било.

А, мърши, нали ще дойдете в Киро утре, за FireFox и Kopo, де, ГОА тебе няма какво да те питам за т'ва, но мога да те питам,ще си бъдеш ли вкъщи утре вечер.

Не ми се връзвай.


Тема Re: Общото м/у Dial-Up и жениете [re: akonitin]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано01.03.02 13:24



Щом ме каниш, няма да пропусна.

П.П. За Firefox обръщението "мършо" е частично приемливо, ноза мен?

TANSTAAFL


Тема Re: Общото м/у Dial-Up и жениетенови [re: akonitin]  
Автор Firefox (ProudLikeAGod!)
Публикувано01.03.02 14:29



Тц, сори аз сега си заминавам за родната лисича дупка там край Майнатаун и така... Айде весело ПРЕкарване : )))...

Спокойно, тя съвестта не се предава по полов път...


Тема Re: Общото м/у Dial-Up и жениетенови [re: Kopo]  
Автор Firefox (ProudLikeAGod!)
Публикувано01.03.02 14:32



Алоооо! Аз ша извадя камъните от джобовете дет си ги нося за в случай на вятър и като те почнаааа!

Спокойно, тя съвестта не се предава по полов път...


Тема Re: Общото м/у Dial-Up и жениетенови [re: Firefox]  
Автор Kopo (тъп, но упорит)
Публикувано01.03.02 15:51



Само обещаваш.

TANSTAAFL



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.