Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:17 30.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Пороци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Колко е яко да си педофил. Колко е яко да си меннови  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (понякога)
Публикувано28.02.02 10:44



Аз съм педофил - искам да кажа, че обичам да праскам малки момичета - под 12. Кефя им се, че още нямат косми и прочие. Толкова са - хм, хм - набоковски. Най-яко е обаче да клецаш втори-трети клас. С часове обикалям също така около детски градини и ясли и после в къщи онанирам върху някоя кукла - от тея, дето викат мама, като ги натиснеш по корема. Във фантазиите съм стигал до опъване на бебе и дори ембрион, но това са само фантазии. Иначе ги подмамвам децата на сладкарница, а после у нас, а после уж си играем и то оп-оп си става



Тема Re: Колко е яко да си педофил. Колко е яко да си меннови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор Xep Флиr (син на невинен)
Публикувано28.02.02 10:46



Отивам да драйфам!



Тема Re: Колко е яко да си педофил. Колко е яко да си меннови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор Dodger (Just Dodger)
Публикувано28.02.02 10:52



къде?



Тема Re: Колко е яко да си педофил. Колко е яко да си меннови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор Dominique (лъжкиня)
Публикувано28.02.02 10:55



Аа аз тебе съм те виздала около моята децка гадина. Ти си един цицко със сивицък намазнен шлифел, нали. Много тъжно гледас цицко. Защо? Искам да те пледупледя, це длугалката Калабадзакува каза, це ако те види осте веднъс около игрушките сте ти отрезе пикалото (така каза тя) ...

ооо. да.. да..ааа.а... малко по надолу.. дааааа...


Тема Re: Колко е яко да си педофил. Колко е яко да си меннови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор юлиaн юлиaнoв юлиaнoв (ас не съм)
Публикувано28.02.02 11:40



верну си е яко , деъ

я си клечим нъ дуваръ....


Тема Re: Колко е яко да си педофил. Колко е яко да си меннови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
Автор Haтaшa (начинаеща)
Публикувано28.02.02 12:13



Защо така, бе мойто момче!? Ееех...



Тема Re: Колко е яко да си педофил. Колко е яко да си мен [re: юлиaн юлиaнoв юлиaнo]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (понякога)
Публикувано28.02.02 14:44



сус бе, пергиш - хич не е яко



Тема Re: Колко е яко да си педофил. Колко е яко да си меннови [re: Dodger]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (понякога)
Публикувано28.02.02 14:44



оня ден



Тема Абе чудих се като чий отговор да си сложа излияниянови [re: Dominique]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (понякога)
Публикувано28.02.02 14:52



та - ма деба мно ме затруднихте и поне ти си ми написала некви изречения - тука ще ги напиша. Начи не е нормално всички да мразят еднакво някого - това е мода или нещо такова и следователно е не по-малко гнусно от самата педофилия. Не виждам, ако някой първо стреля по педофила, а после квобеше, как морално се различава от него - просто това е тъпо - нали там как беше - всеки на мястото на който и да било би извършил това и само това - хората първо трябва да се разберат и после вече теб да те разберат, като ги осъдиш на доживот.
И педофилите не са болни - а са за съжаление и точка. Сто пъти бих се възхитил на някого, който е проявил жалост към най-презрените и сто пъти бих презрял някого, който би застрелял най-презрения без да се замисля защо го прави. (Их че съм философ. Даже на християнство избих)

Редактирано от Eзpa Иrнимбpитoв на 28.02.02 14:53.



Тема да повръщаш е доста яко, да ти кажанови [re: Xep Флиr]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (понякога)
Публикувано28.02.02 14:55



благодари ми




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.