Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 26.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Явор Дачков ми дава надежданови  
АвторГaтaka (Нерегистриран)
Публикувано18.03.01 21:57



Гледах предаването му и сега не се чувствам в лудницата "България". Едва ли обаче тукашната шайка трупофилици би разбрала за какво става дума. Явно не всичко е загубено и не всички са качени в "тролеят който отива на исток". Надявам се на естествените механизми на обществото да отделя токсините, чийто глас и шум чувахме през последните няколко дена. На Явор Дачков искренно се радвам и бих направил всичко да има повече трезвомислещи и конструктивни хора ( в истенският смисъл на този корозирал израз). А демагозите трупофилици и майките си ще преработят за хартия за позиви в стил "Анти" и за статии в стил УБИЙЦИ дето Тошев ги пише в нужника си от платина и стъкло ( с пура в устата).



Тема Re: Явор Дачков ми дава надежданови [re: Гaтaka]  
Авторbigair (Нерегистриран)
Публикувано18.03.01 23:40



Demokraciata e tochno tova vseki da ima sobstveno mnenie. Zatova ne moga da razbera zashto vseki koito ne e fanatik, go obiaviavash za "trupofilik". Fanaticite nikade ne gi obichat.
Ne se li zamisliash che tochno ti mojesh da si toxin za tova obshtestvo?
Na men puk Dachkov mi se struva mnogo ednostranchiv - vinagi se opitva da naloji svoeto mnenie. Zashto ne ostavi zritelia sam da formira mnenie, a vinagi triabva da si natiakva svoeto. Tova e tochno tova koeto praviat TRUD samo che s obraten znak.



Тема Пиши на кирилица не е трудно!!!нови [re: bigair]  
АвторГaтaka (Нерегистриран)
Публикувано18.03.01 23:43







Тема Re: Пиши на кирилица не е трудно!!!нови [re: Гaтaka]  
Авторbigair (Нерегистриран)
Публикувано18.03.01 23:48



Niamam batka

inache shtiah da ti pisha...
Predpolagam obache che problema ti ne e v kirilicata......



Тема Проблема е количеството....нови [re: bigair]  
АвторГaтaka (Нерегистриран)
Публикувано19.03.01 00:00



Измъчваш ме с критика написана с латиница. Желая да е прочета внимателно и да си взема поука, но без да чета знам какво пишеш. Ако това ще те удовлетвори, взимам си поука и съм засрамен от себе си. Само не ме заплашвай с атентати като козела наречен с хайдушкото име "Момчил" щото много ме е страх от екстремисти - домошари....



Тема Re: ЛУД ЛУДИЯ ОКО НЕ ВАДИ.нови [re: Гaтaka]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано19.03.01 00:19



ЕДНАТА ТВЪРДАТА СИНЯ ЦИГАНСКА КРАТУНА - гатака - се възхищава на друга ТВЪРДА СИНЯ ЦИГАНСКА КРАТУНА - яворово гатачковата.
Нещо ново под слънцето?
Народът ни е казал за такива случаи: "Краставите магарета през девет планини се подушват".
Ще се подушват я, като оредяха съвсем.
Нали трябва постоянно да слушаме тяхното мощно магарешко: "УАА, УУААА, У АА, УУ ААА..."
Иначе ще трябва да чуваме гърмежите и взривовете по градовете, виковете на наркоманите и шума от движещите се джипове и лимузини на бандюгите и управляващите.
"УУУ ААААА..."
ДО КОГА?

Редактирано от AПOЛOH на 19.03.01 00:28.



Тема и моиту магари така праи кат Апулоннови [re: AПOЛOH]  
Авторceлянин (Нерегистриран)
Публикувано19.03.01 00:23



"УАА, УУААА, У АА, УУ ААА..."
Затуй казвъм ас, чи я толкуз умин Апулон!




Тема Re: Явор Дачков ми дава надежданови [re: Гaтaka]  
Авторnick (Нерегистриран)
Публикувано19.03.01 01:23



Аз пък се радвам, че Явор Дачков ще има още едно предаване по телевизията, при това 3 часово.Всеки четвъртък по 3 часа Явор Дачков ще пълни празните глави на малоумните кумоноиди с истина и ум.
Сега гледай какъв вой ще нададат малоумниците за тези 4 часа Дачков на седмица.
Гледай само колко злоба ще се излее. Но по същество нищо ням да чуеш, защото няма как да го оборят с празните си лозунги и с отвратителните си плюнки.




Тема Re: Явор Дачков ми - БЛАГОДАРЯ ТИ...нови [re: nick]  
Автор AПOЛOH (ФЕБ)
Публикувано19.03.01 01:30



ЧЕ МЕ ИНФОРМИРА.
ЕДИН ПО-МАЛКО ЩЕ ГО ГЛЕДА - АЗ.
НО МАЙ НЯМА ДА СЪМ САМО АЗ.
И ЩЕ ОСТАНЕТЕ САМО КРАСТАВИТЕ МАГАРЕТА ДА ГЛЕДАТЕ И СЛУШАТЕ С ВОЛСКО УМИЛЕНИЕ И СПОМЕНИТЕ СИ ОТ ПРЕДИ 4 ГОДИНИ ЕДНО ПО-КРАСТАВО МАГАРЕ.
УУ ААА...
У АА... УУУ ААААА.....
Най-хубавата музика за твоята глава.



Тема Re: Явор Дачков ми - БЛАГОДАРЯ ТИ...нови [re: AПOЛOH]  
Авторnick (Нерегистриран)
Публикувано19.03.01 01:39



Пъпешче нещастно,
много е вероятно да ти стои скъсана лентата на ууу и аааа доста дълго, защото новото предаване ще бъде коментар на предизборните лъжи.
Поне така казаха.
Като кажат комунистите - хляб и работа, Дачков ще кани Коритаров например, за да обяснянт на хората защо червения лозунг -хляб и работа е лъжа, и как червените боклуци не могат да дадат на хората нито хляб, нито работа. Резултатите от това начинание ще ти станат ясни на изборите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.