Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 03.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Nacizymнови  
Автор|lover| (Нерегистриран)
Публикувано09.11.00 13:44



На този свят съществува един-единствен Богоизбран
народ - Българският!

Kak bihte reagirali na podobni iziavlenia?Sprete podobni organizacii,dokato sa oshte slabi!

Za poveche informacia:http://www.wot.hit.bg/



Тема Отг: Nacizymнови [re: |lover|]  
Автор1984 (Нерегистриран)
Публикувано09.11.00 13:47



В такъв случай трябва да се забрани и юдаизма като религия.



Тема Отг: Nacizymнови [re: 1984]  
Автор|lover| (Нерегистриран)
Публикувано09.11.00 13:56



Kakyv iudaizym?Govorim za zabrana na edna nacistka organizacia...



Тема Юдаизма като идеологиянови [re: |lover|]  
АвторRAGE (Нерегистриран)
Публикувано09.11.00 13:58



Юдаизма като идеология си е чист нацизъм : за тях "другите народи са само роби на таз земя".



Тема Отг: Юдаизма като идеологиянови [re: RAGE]  
Автор|lover| (Нерегистриран)
Публикувано09.11.00 14:05



Da be dobre.Obache ne govorim za religii,a za organizacia,koiato skoro bi mogla da ima i politicheski pretencii.Kak ti zvuchi prizivyt: "Edin Tangra,edin Kan,edin Zavet,edin Zakon!" Da ti napomnia na neshto?



Тема Отг: Nacizymнови [re: |lover|]  
Автор1984 (Нерегистриран)
Публикувано09.11.00 14:31



Говорим за идеята за богоизбрания народ.



Тема Отг: Nacizymнови [re: 1984]  
Автор|lover| (Нерегистриран)
Публикувано09.11.00 14:36



Greshka.Govorim za organizacii s blizki do ideitr na NSDAP!



Тема Напомня ми, данови [re: |lover|]  
АвторRAGE (Нерегистриран)
Публикувано09.11.00 15:17



Напомня ми първо на държава със закони, каквато не е България в момента. Второ напомня ми на княз Борис Първи - един бог, един език, един народ.
А за политическите претенции : всяка организация с "идеална" цел има и някаква неидеална цел, към която се стрямат плащайки предизборните материали на тоя или на оня. А и религиите са по-могъщи от партиите понеже човек става партиец по убеждение, след размисъл (може и смекаджийство), а религиозните хора са по-фанатично настроени. Та така .... ако ше забраняваме Воините на Тангра, трябва и да забраним юдаизма в световен мащаб, да заличим всички библии, евангелия и прочие писания, които са оди за евреите и оскърбителни за всички останали. А и ако ще сме "толерантни към чуждото мнение" трябва да приемем , че някои хора могат да изповядват и фашизъм и комунизъм и юдаизъм и демократизъм и не ни е работа да им променяме зорлем възгледите.



Тема Отг: Юдаизма като идеологиянови [re: |lover|]  
АвторЮвиги (Нерегистриран)
Публикувано09.11.00 17:46



Да бе, да се забрани една организация е присъщо на точно тези нацисти, против които си ти. Ако си демократ, това че има такава организация, не трябва да те притеснява...все пак, всеки може да казва мнението си публично.



Тема Отг: Напомня ми, данови [re: RAGE]  
Автор|lover| (Нерегистриран)
Публикувано09.11.00 17:59



Samo che navsiakyde po sveta ,kym koito e trygnala BG podobni diasno-radikalni dvijenia sa zabraneni i to zashtoto ne napomniat samo za car boris,a i za edin psihopat,koito predizvika edna ot nai-kryvoprolivnite voini v istoriata na chovechestvoto.Samata ideia da postavish edna nacia,edin ezik i niakakyv cviat na kojata,bez da poznavash vsichki chlenove na tazi nacia ili vsichki hora,govoreshti tozi ezik-e tolkova otvratitelna, che chak pi se povryshta.Az poznavam mnogo bylgari,koito kradat,koito iznasilvat(za takiva samo sym chuval i chel) ili vyrshat drugi gadorii.I ti mojesh da kajesh za tiah ,che triabva da bydat nad drugite?Koga shte sprete da oceniavate horata naokolo samo spored religiata,koiato izpoviadvat,ezika i t.n.?Ima gotini hora (stavat za masa) i takiva,koito postaviat nacionalnite interesi na niakoia skapana dyrjava dori i nad jivota (sobstvenia i na drugi hora).Takyv chovek osven ogranichen kompleksar-drugo ne moje da byde.Sega shte kajesh-ama nacionalnite geroi...!Da ama tiah gi ostavi nastrana,zashtoto mnogo ot istoriite za tiah sa se prevarnali v legendi i ne se znae kolko procenta ot geroistvoto im e istina.Prez "onezi" godini ni nadyhvaha s nacionalizym ,shtoto tva beshe edinstvenoto,s koeto mojeha ovcete da bydat splotiavani.I sega na niakoi hora tozi nacionalizym im izbiva.A be ti mojesh li da mi spomenesh pone edin amerikanski,nemski ili angliiski nacionalen geroi,koito postavia naciata si NAD drugite?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.