Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:40 28.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема надежди...нови [re: ex-Pesho]  
Автор 1984 ()
Публикувано27.06.00 01:16



Бий самара, да се сеща магарето. Нещо не виждам идеята за предсрочни избори да е много популярна. С други думи - не харесваме сегашните, но нищо по-добро не чакаме на изборите. А до изборите, както съобщи една дама, има 42 семици. И много, и малко. Какво може да се случи? Аз лично съм обнадежден (умерено). Ако случаят "Божков" не остане изолиран, а се превърне в лавина от разкрития, оставки и дела, това ще е ясният знак за най-после появилата се алтернатива. Европейска, искам да кажа. Ако Костов има смелостта да пожертва партията си, мисля че избирателите ще бъдат достатъчно мъдри за да му повярват и дадат нов шанс.

Тема Хайде пак старата песеннови [re: Чавдар]  
Автор Венко ()
Публикувано27.06.00 01:18



"Всички са маскари!" Добре бе Чавдаре, за твоя висок критерий всички са маскари, ама все пак някой трябва да управлява тая държава. От маскарите трябва да се изберат тия, дето са най-малко маскари. А като искаш да ни убедиш, че освен, че всички са маскари и всички са еднакви, ти не ни оставяш никаква надежда! И после белота разправя, че Костов бил виновен за емигрантите и самоубийствата.

Тема Чавдаре, мнението ми занови [re: Чавдар]  
Автор Венко ()
Публикувано27.06.00 01:27



Ами Костов (както ти каза, аз не съм бил там) говори за клиентилизъм, а ти сега ме подкачаш за случаи на корупция. А това за журналистите ти го каза. Ама нали всички са маскари.

Тема надежди...нови [re: 1984]  
Автор ex-Pesho ()
Публикувано27.06.00 01:27



Да, но на никой в този форум не му направи впечатление какво става в Пловдив от седмица насам...

Тема А успехът нанови [re: Венко]  
Автор nick ()
Публикувано27.06.00 01:31



Венко, естествено ,че Ф.Димитров не е натрупал .Споменавам го защото и на него му приписваха всички смъртни грехове. Нима не си спомняш как за 1година управление му приписваха по разните агитки и дълга и селското стопанство? Прочети по-внимателно и ще разбереш защо не споменавам име. Пиша ,че ни трябваше по-радикален по отношение на реформите човек.Пиша още,че ни трябваше и по-радикален в изпълнението на обещанията от 97ма особенно в частта им за отговорноста.На практика такъв в бюлетините нямаше.Откъде да ти го взема това име. Колкото до простата сметка,данните веднъж сочат,че в населението парите са се увеличили ,поне като спестявания и втори път,за три години се понапълни май и валутния резерв,който знаеш с каква охота харчеха предишни правителства. Това е. И накрая не съм написал нищо с цел да се дискутира. Дали е добро или лошо незнам,но аз мисля така и просто изложих това което мисля по този въпрос,който ex-Pesho добре е поставил и който тепърва и все повече ще излиза на преден план оставяйки зад себе си редица дребни ежедневни вестникарски темички,поради своята голяма важност за всички ни. nick

Тема Твоята сме я слушалинови [re: Венко]  
Автор Чавдар ()
Публикувано27.06.00 01:36



Виновни са тъпият български народ, медиите, международното положение, ......., че и Чавдар в кюпа. Само тия дето управляват, миличките, ни лук яли, ни лук мирисали - целите в бяло. Хайде стига де! Както аз схващам въпроса, в тази тема си говорим защо се стига до там, че тотално компрометираната преди 3 г. БСП без да предлага нещо по-различно има шанс (пък бил той и теоретичен) отново да влезе във властта. Аз от тебе разсъждения на тази тема дотук май не видях (ако съм пропуснал нещо - извинявам се). Обаждаш се за да кажеш, че 5 пари не даваш за мнението на някаква журналистка и вицепрезидента (за моето пък - хептен :))), а също и че алтернатива на тия няма. Хайде кажи ти защо се стигна до това положение?

Тема надежди...нови [re: ex-Pesho]  
Автор 1984 ()
Публикувано27.06.00 01:39



Е, всеки си има право на мнение. За да възникне в публичното пространство идеята за Костов като самостоятелна алтернатива и на опозицията, и на СДС, необходимо е той да бъде контрастно разграничен като отделен играч - като личност и като конкретна политика. Въпросът е кога Костов ще направи решителната крачка за публичен разрив с брат'чедите едновременно с ясна декларация в този смисъл и с конкретни персонални стъпки отново на най-високо ниво. Засега Жотев "подгрява", чакаме "тежката артилерия". Ако не се лъжа, разбира се. Шансът за една партия в нашите условия да стане действително политическа партия, а не мафиотски структурирана пасмина мошеници е именно когато тя е на власт. Защо? 1.разполага с властови ресурс незабавно да проведе такава политика, т.е. няма по-убедително от това казаното още утре да се превръща в направено; 2.от кадровия потенциал, намиращ се вече в административния апарат много по-лесно може да се отсее конструктивното - бъдещите бюрократи от веберов тип, за които е вече неудобна партийната опека; Обратното, свлякла се в опозиция без решеването на тези въпроси, партията се консервира, за да се появи на следващите избори с единствен актив късата памет на избирателите. Но сроковете, в които всичко това може да стане не са безкрайни.

Тема А-а-а, сакън, недей да ме топишнови [re: Венко]  
Автор Чавдар ()
Публикувано27.06.00 01:42



Това за продажните журналисти си го каза Агов (тоя същия, според който журналистиката вървяла след победителите). Нямам претенции за авторство, че ще вземе да ме съди :)))))

Тема За г-н ex-Peshoнови [re: ex-Pesho]  
Автор Иван Иванов ()
Публикувано27.06.00 02:26



Казвате азбучни истини, казвате ги прямо и честно, казвате ги от очевидна загриженост не за съдбата на живеещите извън България, а на тези в в нея. Споделям напълно казаното от Вас, но ... не очаквайте разбиране от много хора тук. Много хора у нас не обичат да чуят истини, казани без заобикалки. Много хора у нас не обичат да им се дават съвети, дори когато "ножът" е опрял ДО ТЕХНИЯ СОБСТВЕН КОКЪЛ, те си знаят - "От Искаро по-дълбоко нема, от Витоша по-високо нема". И абсолютно никой у нас (изключая правителството, обявено поради това за "престъпно" и "продажно") не приема съвети от "чужбина", да не говорим от български емигранти (независимо, че и "чужбината", и емигрантите знаят и могат, това, което мнозинството у нас не знае и не може). Искрено Ваш, Иван Иванов, Упсала, Швеция

Тема ха ха И други не са в часнови [re: Венко]  
Автор Момчил ()
Публикувано27.06.00 03:37



Венко, какъв процент участва от легалните гласоподаватели участва през април 97а на исборите и какъв пре 94`?!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.