Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:55 24.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Браво, Браво, Браво!нови  
Автор Някой ()
Публикувано21.06.00 19:48



Как мислите това ще даде ли резултати? За мен това е една хубава инициатива и затова ви я предоставям. Браво Браво Браво! PЕДАКЦИЯТА на в. ПАРИ се обръща към всички свои читатели, които в своя бизнес са се сблъсквали с явлението корупция. Всеки, комуто са искали подкуп, може да се обади в редакцията на в. ПАРИ и да посочи КРАЙНИЯ РЕЗУЛТАТ. Какво ви се случи? Може би вие отказахте и излязоха промени в закони и други нормативни актове, които са неизгодни за вашия бизнес или изцяло за вашия бранш? Затова ли ви искаха подкуп - за да не влязат в актовете такива промени? Може би вие отказахте и не спечелихте търга, в който обективно бяхте фаворит? Може би вие отказахте и ви вкараха данъчна проверка, ревизия? Санкционираха ли ви? С колко? Може би вие отказахте и ви съставиха акт от ВиК, от ХЕИ, които ви дойдоха като гръм от ясно небе? Интересува ни крайният резултат. Не ни интересуват лицата, които са ви искали подкупа. Посочете ни какво стана в крайна сметка. Ние сами ще стигнем до изводите. Звънете ни на телефони: 946-10-46; 946-12-81 Пишете ни на Е-mail: koruptsia@pari.bg Бъдете смели. Посочете имената и длъжността си. Това, което ще направите, не може да бъде санкционирано от никого. Вие просто ще ни кажете: Не дадох подкупа, който ми искаха, и... Само посочете крайния резултат. Останалото е работа на в. ПАРИ - защитника на изтерзания български бизнес. /ПАРИ/

Тема Браво, Браво, Браво!нови [re: Някой]  
Автор ясен ()
Публикувано21.06.00 22:33



Никой- в(к Пари ,като те знам и ти от какви пари си направен и създаден през 90-та година -- с 12 те милярда дълг на деца внуците и т,н, през касите на ДКМС не ти ли е неудобно да създаваш файл --Браво,Браво ,,,,,и да имам дани за норупция не си авторитетния изповедник !!!!!! на които ще ги събщя ,защото ще ги използваш за политически цели и оплювки а не зада направиш нещо добр следи си борсите и цените на барелите и не си пъхай носа но МОЖЕ БИ ДОБРЕ ТИ ПЛАЩАТ ДО ПИШЕШ И ТИ Н И К О Й за корупцията , кой Бригадир Аспарухов ЛИ??????

Тема Браво, Браво, Браво! [re: Някой]  
Автор Венко ()
Публикувано22.06.00 01:12



И още три пъти браво! Хитро замислено! Вместо хората да казват където трябва когато имат сведения за корупция и други престъпления, да казват във в. Пари. А там ще направят една картотечка - бонбон. Щото тая на шесто се поразпиля. Пък и данните остаряха. Сега да си доносник като Доган е гордост, а ако си бивше ченге и някое движенийце може да си спретнеш. Сега ми дайте списък на корумпирани, пък да видите как ще ми играят по свирката! Ако не щат - хоп на първа страница. А ако изпращате и касети, можем да издадем и компакт диск - Ню булгериен кънтри - една песен на Кондьо , едно записче стил "д-р Тренчев громи корупцията". Вие само кажете. Останалото е работа за в. Пари. Въобще както е тръгнало на замени, вместо партии - движения (ама не за права и свободи), вместо в прокуратурата - във в. Пари, няма да се изненадам, ако утре някой другар поиска референдум - вместо държава - орсовка.

Тема Браво, Браво, Браво!нови [re: Венко]  
Автор Никотин ()
Публикувано22.06.00 15:24



За да оперират баща ми, трябваше да платя - преди една година. Преди 3

Тема Браво, Браво, Браво!нови [re: Никотин]  
Автор Никотин ()
Публикувано22.06.00 15:32



..... месеца същото се случи и с майка ми. Сумите не бяха големи - около 2 месечни заплати. Не съжелявам за тях - а за климата в страната. Не мисля, че лекарите трябва да вземат досегашните си мизерни заплати, но не е редно да си умреш ако не платиш.

Тема Прав синови [re: Никотин]  
Автор Венко ()
Публикувано22.06.00 22:49



Още по-нередно е да си платиш и пак да си умреш. Въобще живота е много мръсна работа. От него жив не можеш да се измъкнеш.

Тема Браво Венко !нови [re: Венко]  
Автор Mihailowski ()
Публикувано22.06.00 22:53



.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.