Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 09.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема бра`четнови [re: Muncho]  
Автор kuncho ()
Публикувано09.06.00 00:41



Чие да е като вашето отмина в по-лошата част от историята на България? nick

Тема бра`четнови [re: kuncho]  
Автор Muncho ()
Публикувано09.06.00 00:57



Явно много си зубрил а малко помнишм, казах ти никога не съм бил комунист или какъвто и да било партиен член. И така само ораничен и смотан чиновник може да мисли ,че комунист всеки против крадливото му правителство . Но както и да е....ще следя внимателно предизборната ви кампания. Вашите сталинистки методи на манипулация сте ги научили точно от предшествениците си. "Всеки неследващ правилната линия на партията е нейн смъртен враг"??? Така са ти го набили в мозъка , че си станал едно злобно плиткоумно момче на конци .

Тема бра`четнови [re: Muncho]  
Автор nick ()
Публикувано09.06.00 01:05



"Братовчете", с казване не става.И да казваш и да не казваш,делата и написаното говорят. И омразата говори .Омразата с която те закърми партията. Можеха освен да мразиш и малко български да те научат. пък можеха да те научат да мислиш ,но май това и за тях не бе присъщо.

Тема Е, ако говорим за злобанови [re: Muncho]  
Автор Венко ()
Публикувано09.06.00 01:07



твоята може да се мери само с тая на белота. Та вие от плюене дъх не си вземате.

Тема Е, ако говорим за злобанови [re: Венко]  
Автор nick ()
Публикувано09.06.00 01:13



Подозирам,че става дума за едно и също лице. nick

Тема бра`четнови [re: nick]  
Автор Muncho ()
Публикувано09.06.00 01:21



Какво да правя имам някой пропуски в образованието и не се срамувам от това ...жал ми е за вас незнам какво ще правите догодина без службицата ако ви уволнят за некадърност. Достатъчно са ме научили на две-три неща . Да помня и обичам България. И да мисля свободно а не като вас политическите лумпени. Както и честно да си изкарвам хляба. Ето аз съм един скоромен човек а вие сте нагъл и безочлив темерут от школата на Ккостов как да влезе в спор човек с вас като неможете честно да отговотите и сам на себе си защо сте толкова крадливи цялата пастмина? Поздрави!

Тема Е, ако говорим за злобанови [re: nick]  
Автор Muncho ()
Публикувано09.06.00 01:24



Да и то страда от разтроение на личността!

Тема бра`четнови [re: Muncho]  
Автор nick ()
Публикувано09.06.00 01:33



Вярно е,че помниш тази България която всички искат да забравят като лош кошмар.Обичаш партията си а не България. Партията ти не обича България.Тя обича Съветския съюз и парите. Не влизай повече във спор "скромни" и "честни" човече когато няма какво да кажеш. Достатъчно ти да знаеш две-три неща и да ги помниш. Тебе специално от повече сигурно ще те заболи глава. Затова,както ти каза партията-рааз,двааа,трииии.Точка. nick

Тема Е, ако говорим за злобанови [re: Muncho]  
Автор nick ()
Публикувано09.06.00 01:39



Може би искаш да кажеш разстройство на личноста?Помисли си пак.Сигурно искаш да кажеш,че лицето страда от разтройство на личноста. nick

Тема бра`четнови [re: nick]  
Автор Muncho ()
Публикувано09.06.00 01:46



Ето аз съм един скоромен човек а вие сте нагъл и безочлив темерут от _________________________________________________________________ школата на Костов как да влезе в спор човек с вас като неможете честно _________________________________________________________________ да отговотите и сам на себе си защо сте толкова крадливи цялата _________________________________________________________________ пастмина _________________________________________________________________ . Не разбра ли промито мозъче аз познавам България такава каквато е , а вие от малкото си бюрце и компютъра незнаете нищо .Като става въпрос за комунистите аз моето семейство и аз много лошо сме видяли от тях докато тебе са те плашили с тях вместо с торбалан. Хайде жив и здрав, пък се научи на уважение !


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.