Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:52 17.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво ще правим като ни приемат в Европа ?нови  
Автор RAGE ()
Публикувано13.12.99 16:38



Изключвайки хората, за които това се явява партийна линия - като Екс - НаЕкс , И.И. от У.Ш. , некъв си Борислав и други, знайни и незнайни евро демократи, а довчера американо - натовци, дали някой вярва въобще,че бихме доживели такова нещо ? И от какъв зор ни е ? Долара се вдига спрямо еврото, икономически ЕС е по - слабо ефективнио от САЩ, а и последните ще направят всичко възнможно да не стане обратното. И ще има ли въобще ЕС след 20 години ( минималният срок щото българската икономика да го докара до португалската - една страна с дълбоки портокалови корени ) ? Моля Екс - НаЕкс, И.И. от У.Ш. и некой си Борислав ако обичат да се заяждат, ама да не отговарят на въпросите, щото им знам отговорите. Айде

Тема Уточнениенови [re: RAGE]  
Автор RAGE ()
Публикувано13.12.99 16:41



Май дълбоките корени бяха маслинови, а не портокалови, бе се тая. Поднасям най - дълбоките си извинения длубокоуважаемому товарищу Костову Ивану!

Тема Какво ще правим като ни приемат в Европа ? [re: RAGE]  
Автор Per Gynt ()
Публикувано14.12.99 08:33



Да ,какво ще правим като ни приемат в Европа?Ами какво ще правим като не ни приемат в ЕС?Ние не знам какво ще правим,но трябва да мислим за тези след нас,защото дори и след 2025 да достигнем стандарта на Гърция все ще сме направили нещо.По добре ли е да си останем по каруците?Искаме или не ние геогравски принадлежим на Европа, а сега трябва да се постараем да издържим и изпита по икономика.Лошите ученици повтарят,но за нас друг шанс няма да има.

Тема Какво ще правим като ни приемат в Европа ?нови [re: Per Gynt]  
Автор Go-go ()
Публикувано14.12.99 10:16



Да, ама първо се държи изпит по това, да се наречеш ДОСТОЕН ЧОВЕК. Какво да правим, като населението ни се състои от 8 милиона овце и 2% престъпници? С такова овчедушие най-много да стигнем до кофите с боклук.

Тема Какво ще правим като ни приемат в Европа ?нови [re: Go-go]  
Автор Izvergil ()
Публикувано16.12.99 16:52



a, che nie sme gi stignali kofite s bokluk, i sega pohapvame ot tam (blajeno:)

Тема Какво ще правим като ни приемат в Европа ?нови [re: Izvergil]  
Автор Nikolaj ()
Публикувано16.12.99 17:34



Shte prawim syshtoto kakwoto i sega - nishto. Dokato swyrshi qdeneto. Posle shte mu mislim. To i sega si mislim, ama bezrezultatno. Taka che po dobre da ne mislim, pone shte znaem che sami sme si winowni.

Тема Какво ще правим като ни приемат в Европа ?нови [re: RAGE]  
Автор СтефанН ()
Публикувано22.12.99 12:35



- Добре де, А КАКВО ще правиме, като ни приемат в Европа ? - Важното е КАКВО ще правиме, като ни приемат в Европа ! - А КАКВО ще правиме, ако не ни приемат в Европа ??? ???

Тема Какво ще правим като ни приемат в Европа ?нови [re: СтефанН]  
Автор Иван ()
Публикувано22.12.99 20:33



Е имаме още едно папагалче в групата.

Тема Какво ще правим като ни приемат в Европа ?нови [re: RAGE]  
Автор Borislav ()
Публикувано23.12.99 03:05



Ey, az sam sashto Borislav. Ne me burkaj s drugite. Korenite sa maslineni a ne portokalovi. Maslinenite sa po-dulboki. A kato priemat BG v EC shte vi dadat "ot trite naj-dulgija" kakto kazvashe pokojnija mi djado. Vie veche priemate naj-loshite strani na "evropejskata demokratsija" - danaci, ogranichenie na svobodite, vsjakav vid policii, licenzii i edna velikoidiotska danachna sistema, kojato njama ravna v normalnija svjat. Kato vi priemat, shte sedite na zadnija red, shte si burkate v nosa i shte povtarjate purvi klas do poluda.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.