Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 26.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Stefane, Stefane, kakwo da prawim s teb?нови  
Автор emilski ()
Публикувано24.03.99 08:10



Nujna e speshna medicinska pomosht. Wsicki cetjashti psihiatri, molja da wzemat merki i se otzowat na powikwanijata na Dr.Stefan.

Тема Отг: Стефан не е един, а са четирима !нови [re: emilski]  
Автор Селянин-откривател ()
Публикувано24.03.99 12:58



Стефан не е един, а са няколко- поне четирима: 1.Стефан 2.Д-р 3.Димитър 4.Клоаков, т.е.Чолаков. Иначе сам човек не може да написва толкова неща ! Най-доброто според мен е да не им се обръща никакво внимание, т.е. изобщо да не се отварят писанията му /им/. Пък дано се умори/ят/. Мрежата ще издържи.

Тема Отг: Stefane, Stefane, kakwo da prawim s teb?нови [re: emilski]  
Автор Nelina ()
Публикувано24.03.99 13:54



Emilski, prav si be, chovek, ama znaesh li kolko gadno mi stana kato razgledah kvo pishe toya psihar i sichkite ti prizivi "razkarai se" i podobni ot sorta byaha citirani v negovite pisaniya.... Spored mene toya e na principa VAJNO E DA GOVORYAT ZA MENE NE E VAJNO KAKVO... Taka che ne se habi da pluesh maloumnika, she mu pisne rano ili kysno, ili she mu sprat akaunta, ili she mu kachat Trojanski kon na diska da mu formatirat HDD ili prosto she mu pisne:))

Тема za Kosovoнови [re: emilski]  
Автор Milena i Maia ()
Публикувано25.03.99 12:47



Nie sme dve momicheta ot Sofia i iskame da izrazim mnenie po vaprosa za Kosovo... Ne smiatame ,che USA ima pravo da se mesi v vavtreshnata politika na Jugoslavija...i sme tvardo za sarbite... Pomislete kakvo bi bilo stanalo, ako tziganite i turtzite ot Kardjali zapochnat da pretendirat za otdeliane ot Balgaria...kakvo bi stanalo togava?neka vi kajem kakvo-absolutno sashoto kato v Kosovo... I togava amerikanskia prezident, vmesto da si gleda politikata na svoiata strana, shte zapochne otnovo ''da razdava red i pravosadie'' na Balkanite-tam kadeto niama rabota. Samo, che za razlika ot Miloshevich,nashia prezident,shte uvisne vednaga.../shte ni izviniava gospodin P.Stoianov,no takova ni e mnenieto za nego i politikata, koiato ''vodi'' /. Radvame se, che uspiahme da izrazim mnenie, po ne malovajnia vapros Za kosovo...

Тема Дупл: Отг: Stefane, Stefane, kakwo da prawim s tebнови [re: emilski]  
Автор sechy ()
Публикувано25.03.99 18:12



аз пьк тоя стефан вьобще не го познавам и ви се чудя какво толкова го коментирате.

Тема Отг: za Kosovoнови [re: emilski]  
Автор Sasho ()
Публикувано26.03.99 12:35



Убеден сън, че повечето от българите не подкрепят намесата на НАТО в Югославия. Само, че си траем и мълчим, докато в нашия Парламент гласуват подкрепа на тази интервенция в суверенитета на независима славянска държава. Трудно другите народи могат да разберат какво е да си на БАЛКАНИТЕ, да живееш тук, да си добър съсед с останалите. Особено трудно, наверно, е за американците да разберат какво е да си от славянски произход и каква е славянската душа. Но за нашите политици е необяснимо. Много бързо се "приобщихме" там където не бързат да ни приемат.

Тема Отг: za Kosovoнови [re: emilski]  
Автор Шпионин ()
Публикувано26.03.99 13:22



За съжаление политическият инат винаги се плаща от народа. За всяко човешко същество трябва да има място под слънцето, не зависимо от цвета на кожата и религиозните му възгледи. С толерантност и компромис може да се постигне много повече отколкото с оръжие. Последното само втвърдява политическия инат. Сядането на масата за преговори не е поражение, а спечелена битка. Все още не е късно да се поправят нещета в Сърбия и аз искрено искам да вярвам в разума. Балканите са на кръстопът и ние всички сме кръвно свързани един с друг. Какво ще стане ако загубим толерантността си?

Тема Дупл: Отг: Стефан не е един, а са четирима ! [re: emilski]  
Автор misho ()
Публикувано26.03.99 16:12



da, ama ne :-( choveka pishe navsiakade, na mene mi zasipva feedback formata na stranizata, ne e priatno :-( i osven tova toi mai ne pishe ot domashen kompiutar. vseki pyt e s razlichni IP-ta. ne znam, ne razbiram, ama ne iskam da go cheta i da mi pylni poshtata s prozreniata si. typo.

Тема Дупл: Отг: za Kosovoнови [re: emilski]  
Автор Tony ()
Публикувано27.03.99 07:55



Greshish v ubejdeniata si,choveche.

Тема Дупл: Отг: za Kosovoнови [re: emilski]  
Автор Tony ()
Публикувано27.03.99 07:55



Greshish v ubejdeniata si,choveche.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.