Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:45 27.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Белите жени водят бялата раса към изчезване  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано23.10.23 12:38



Главната опасност в България и вероятно в по голяма част от западния свят е, че жените масово не раждат от бедни мъже, а само от богаташи и поне от мъже от средната класа следствие на което не се създават нови бъдещи работници и се налага внос на работници от други по изостанали страни.Това води като последица влошаване на етническата картина в съответната страна и всякакви рискове.Белите жени като цяло водят цялата бяла раса към тотална катастрофа заради това, че не раждат от бедни мъже и отделно от това цялото им некоректно поведение в личен план води до десетки хиляди посегателства срещу тях на година и включително не малко убийства.Всеки скача когато има убита българка, но никой не търси сметка за изневери, любовни многоъгълници, номера и всякакво некоректно поведение от страна на жените и това трябва да се промени, трябва закон за личния живот и нравствена полиция.Иначе ще има все по малко новородени бъдещи работници, все повече побоища и убийства на жени които са обърнали личния си живот в пазар.Белите жени водят бялата раса към изчезване ако не се вземат крути мерки.Либералния модел в България и на запад се самоизяжда.



Тема Re: Белите жени водят бялата раса към изчезваненови [re: FlLERO99]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано23.10.23 18:05



Тази констатация и е вярна и не съвсем. Вярна е горе-долу в дела си за бедните мъже. За втората част: богатите са малък процент в сравнение с мъжете от средната клас, така че значително по-голям дял от новородените се пада на нея. То и друго не може да бъде! Средната класа винаги е била гръбнака на развитите общества. Колкото до личния живот - той е неприкосновен. И колкото по-бързо приматите с мускули го разберат, толкова по-бързо може да се уредят една идея по-трайно, освен с жена и с дете.
А иначе за това, кой го е обърнал на пазар и кой не, е строго относително. Познавам не един и двама българи, които се продават доста добре. И има жени, готови да ги купуват. В интерес на истина в различни периоди от време, съвсем различни като възраст, разбирания и професия жени, са искали и мен да ме купят по различни начини. Не съм от тези дето се продават и огромното болшинство жени, които познавам у нас, също не се продават.



Тема Re: Белите жени водят бялата раса към изчезваненови [re: kuduger965O6]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано24.10.23 11:02



Щом личния живот на курвите е несъприкосновен и те могат по закон да бъдат некоректни значи и моя личен живот е несъприкосновен и аз съм и ще бъда некоректен.Както те могат да създават любовни многоъгълници и да изневяряват значи и аз го правя.

Богатите могат да са в малък процент в сравнение със средната класа, но точно концентрацията на богати в София е много по голяма отколкото на други места в България, а аз живея в София, а не в някакво село пълно с бедни пенсионери .



Тема Re: Белите жени водят бялата раса към изчезваненови [re: FlLERO99]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано29.10.23 21:44



Не просто на тях, а на всяка една личност е неприкосновен.
Разбира се, че ти също можеш да бъдеш какъвто решиш с когото решиш.
Многоъгълниците не са оригинални, но пък може в определени среди и да са актуални!
За последното: как бе лафа на Цезар - по-добре пръв на село, отколкото последен в града.
И житейския ми опит показва, че е бил много прав. Често, а у нас дори почти като правило, този "богаташ" или онази известна личност, не са автентични.
Те са станали такива от машинации с еврофондове, нечия политическа воля и преднамерено ТВ-лансиране.
Такива хора в автентична среда, като едно обикновено нормално село, биха били НИКОИ.
Обратно, често скромни люде, без ламтеж за власт, слава и пари, се оказват истински лидери, безспорни личности, даже велики хора...



Тема Re: Белите жени водят бялата раса към изчезваненови [re: kuduger965O6]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано29.10.23 22:06



В отговор на:

За последното: как бе лафа на Цезар - по-добре пръв на село, отколкото последен в града.
И житейския ми опит показва, че е бил много прав. Често, а у нас дори почти като правило, този "богаташ" или онази известна личност, не са автентични.
Те са станали такива от машинации с еврофондове, нечия политическа воля и преднамерено ТВ-лансиране.
Такива хора в автентична среда, като едно обикновено нормално село, биха били НИКОИ.
Обратно, често скромни люде, без ламтеж за власт, слава и пари, се оказват истински лидери, безспорни личности, даже велики хора...




Eврофондовете са вземане на пари от бедни хора в богати държави и даването им на богати хора в бедни държави.Пари при пари отиват.

То самия преход беше опорочен още през 1990та когато докато ходихме на митинги на СДС БКП раздаде на 300 човека по милиони долари и ги назначи за милионери още преди прехода реално да е започнал.Опитай се ти да извадиш едни 20-30 милиона долара през 1991ва когато се прие новата Конституция през лятото и се започна реалния политически преход.Не си могъл, нали?И къде е тук идеята за равен старт след като някои започнаха прехода с готови десетки милиони долари, а други с по една сергия с домати на пазара.Освен това тези пари бяха народни пари и комунистите се превърнаха за един ден в капиталисти.И Запада не само абсолютно нищо не направи срещу това, но и в САЩ заминаха доста комунисти включително от ДС които започнаха бизнес там.По късно самата БСП стана американска партия.Няма по голяма мръсотия на света от американската политика.Америанската политика е лоша защото се управлява от икономиката им, руската икономика е лоша защото се управлява от руската политика.

Имаш грешка - в днешно време няма милионер с тъпа физиономия.Това означава, че тези които правят машинациите с еврофондовете също имат много акъл.Само един път съм виждал две тъпи физиономии на стари смачкани мъж и жена в скъп джип и вероятно те са били реститути.Самата матрица не допуска тъпанари до милионите или ако това стане те бързо ги губят.



Тема Re: Белите жени водят бялата раса към изчезваненови [re: FlLERO99]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано03.11.23 10:16



Аз бях от тези, които бяха не с домати, а с праскови на пазара. Не се оплаквам и бе добър опит. По добре е да започнеш от това място, отколкото нищо да не разбереш с готови пари.
Иначе останалите ти изводи са верни, като изключим крайностите ти по отношение на американската политика. Ако и подчинена на икономическите интереси, особено във вътрешен план, във външен има и чисто прагматически измерения, които най-общо казано се свеждат до това, да бъдат световен балансьор.



Тема Re: Белите жени водят бялата раса към изчезваненови [re: kuduger965O6]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано03.11.23 10:48



Като написа вътрешен план точно вътрешния дълг на САЩ заплашва икономиката на цялата планета.Второ благоденствието на Щатите е от това, че скубят цял свят, но от десетилетия насам това им се изплъзва и лека полека американския капитализъм започва да се разпада.Огромна грешка беше изнасянето на производствата в Китай, най малко китайците крадат американски технологии и ги изместват от пазара.Лакомията за печалба на отделни американски фирми и корпорации може да провали цялата американска икономика.Вече доста хора американци живеят по палатки на улицата.Отдавна САЩ не са страна с най висок стандарт, мисля че сега такава страна е Норвегия заради природните ресурси които има и които продава(газ или петрол не мога да уточня).



Тема Re: Белите жени водят бялата раса към изчезваненови [re: FlLERO99]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано04.11.23 21:01



Разпад? Думата е неточна! Излишно е да беседваме над нейната несъстоятелност, млад си и ще видиш, какво има предвид в следващите години.
Американски капитализъм?
Няма такова нещо! Капитализма не може да бъде етнически или национален по определение. Той е еднакъв на всякъде. Има нюанси в тоталитарните държави, просто защото там притежателите на капитала, биват държани за юздите от диктаторите (пример: Путин и олигарсите в Русия, Си и китайските богаташи).
Лакомията за печалба в САЩ, бива добре контролирана от законодателството им против монополите (пример: разбиването на Майкрософт преди години).
Американците имат традиции да живеят не в палатки, а в каравани, които в разтеглен вариант са по-големи и по-луксозни от много апартаменти в България.
Що се отнася до Норвегия, мисля че си напълно прав!



Тема Re: Белите жени водят бялата раса към изчезваненови [re: kuduger965O6]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано06.11.23 12:43



Много хора в Америка излезнаха да живеят по палатки в последно време.



Тема Re: Белите жени водят бялата раса към изчезваненови [re: FlLERO99]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано19.11.23 22:49



Просяците в щатите въобще не са скорошно явление, на практика винаги е имало големи маси от бездомници. Разликата е, че в днешно време, това си е изцяло тяхно решение, щото са мързели искащи да живеят наготово. По им е лесно да просят, един ден ще изкяри десетина долара, ма друг ден ще му пуснат стотина, които му стигат да се надруса на мотика - туй им е смисъла на живота на тия; а не, че икономиката нещо си, което е пълен смях предвид, че е най- силната икономика в света.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.