Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:46 09.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Запада тепърва ще плаща за санкциите срещу Русиянови [re: tuzlija-179435]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано30.03.23 09:17



Аз съм чувал, че циганите са дошли с обоза на турската армия.Моето мнение за българите е, че стоят много близо до циганите, ако е българин ще те прецака, ако е циганин ще те излъже.



Тема Re: Запада тепърва ще плаща за санкциите срещу Русиянови [re: FlLERO99]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано30.03.23 18:20



Нямаше ли една такава твоя тирада преди време?
Повтаряш се, а това не говори добре за теб.
Виж, ако повторението ти бе с позитивна насоченост, тогава как да е!
Всъщност доколкото си спомням, не си се разхождал на Запад, следователно няма как да знаеш от 1-во лице как стоят нещата.
Както каза колегата Тузлия, може да приписваш от определени медии, негативни случки с български цигани. Има и такива с румънски цигани. Сега може да започнеш с тирадата, каква "измет" са румънците, после да караш подред с останалите балкански цигани, след това разшири до останалите европейски цигани. Да не забравиш руските само!



Все пак има два народа, които за късмет съвсем точно си посочил (нещо комплекси ли от тях, какво ли), и по-точно българите и гърците, които остави, че са създали собствени писмености, за разлика от останалите, но на практика са и в основата на европейската цивилизация, едните на западната, другите на източната част.
Принадлежността към двата народа не е просто чест! Тя е културно-историческо предимство, което бива оценявано най-вече от онези, които добре познават наследството и особеностите на българи и гърци, т.е. меценати, културтрегери, етнолози, етнографи и т.н.

Но най-странното от всичко е, как ти си позволяваш да живее сред цигани?
Дали са ти виновни с нещо те, или може би ти си проблема?



Тема Re: Запада тепърва ще плаща за санкциите срещу Русиянови [re: kuduger965O6]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано30.03.23 19:47



Огромна част от познатите на баща ми включително от Държавна сигурност единия от отдел Контраразузнаване живеят в САЩ от деситилетия и някои от тях имат бизнес там.Майка ми беше ако не е станала почти американска милионерка преди да почине и да ме лиши преди това от наследство.На запад да отида да се унижавам да работя даже и за 3000 долара без осигурен мой имот няма да стане.Там ходят да работят само български аутсайдери които като натрупат някакви мизерни пари започват да ни поучават на тема политика.Хем работят за врага, хем ни дават акъл.

bulgar=bugler-бандюга.Преди 15-20 години група българи в Белгия до тях спряла кола, човекът ги попитал дали са българи, те отговорили утвърдително, той извадил боен пистолет и започнал да стреля по тях, те избягали.

Това което са направили българи и гърци е било преди стотици ако не и над 1000 години и трябва да се държи сметки какво правят в момента, а не какво са правили преди много векове.Българите крадат отвсякъде и трупат голям външен дълг, гърците вече са натрупали над 300 милиарда евро външен дълг който ще ги унищожи.

Циганите определено не са виновни, че са се родили цигани, но от тук насетне всеки отговаря за постъпките си.Ако е за въпрос българите крадат много повече от циганите като точене на ДДС, ограбване на КТБ най големия банков обир в човешката история, източване на заводи, грабежи и дребни кражби, неплащане на данъци за милиарди на година и много други престъпления.За мен даже циганите стоят донякъде по високо от българите които не им дават работа и са донякъде са виновни за това им положение.Аз проблеми с никой нямам, когато се появи агресор точно като руснаците при Наполеон и Хитлер го пускам да нагази дълбоко в моя територия, изучавам го и като се помисли за победител просто го смазвам и него и хората около него.Да не говорим, че имам и финансов потенциал да водя повече от 2 дела едновременно.



Тема Re: Запада тепърва ще плаща за санкциите срещу Русиянови [re: FlLERO99]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано30.03.23 23:21



Аз проблеми с никой нямам,
то ти имаш проблем със себе си - тая безмозъчна и безсмислена омраза, която кипи в теб, не че ще те унищожи, а вече те е унищожила и сега си нищо повече от просто един ходещ труп на анксиолитици, и антидепресанти.

Апропо - приготви ли въжето и сапуна, докато гледаш как скъпия ти сибирски кенеф отива у на майка си газопровода?



Тема Re: Запада тепърва ще плаща за санкциите срещу Русиянови [re: kuduger965O6]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано30.03.23 23:26



Нямаше ли една такава твоя тирада преди време?
преди време ли - това окаяно деграде ги пише тия тъпотии, откакто съществува дира. Туй му е единствената утеха в жалкия живот: от мързел, глупост и некадърност.



Тема Re: Запада тепърва ще плаща за санкциите срещу Русиянови [re: FlLERO99]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано30.03.23 23:29



А целта на атомната война не е завоюване на нови територии, а тотално унищожение на противника.Пак нещо не си разбрал ситуацията.

бе добре, че си ти да ни разкажеш за ситуацията на атомните войни

впрочем, като ги сънува беше ли пил преди това или ти си халюцинираш перманентно вече?



Тема Re: Запада тепърва ще плаща за санкциите срещу Русиянови [re: FlLERO99]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано31.03.23 16:34



А бе колега, burgler (има разлика от твоето) е обирджия/крадец и няма нищо общо с етнонима ни на английски, който е bulgarian.
Все пак не забравяй, че съвременният английски език доста късно изкристализира и се налага като световен такъв. Преди това в самата Англия аристокрацията е жулела на френски.


3000$ ще си ги заработваш и още как, каквото и да пишеш тук, стига да има кой и за какво да ти ги даде. Колко от тях ще ти остават, зависи къде живееш. В собствен имот не живеят и много от западняците.

Мене ме съмнява, че нещо може по-лесно да унищожи българи и гърци от онова, което може да унищожи всички останали.
Всъщност се бих хванал на бас, че двата народа в мирно време последни биха се размили сред останалите (идентичността е особено крехка, дори за големите народи, даже особено при тях, но това е дълга тема), поради твърде много исторически и културни специфики, така че споко: когато след 200 години има държави с имена, нямащи общо с днешните и разни нови народи, България ще си е все тук и гърците също, както е било от хилядолетия (най-устойчивите на практика народи на Европа, заедно с баските).
А кой какво прави си е до човек: някой крадат, други градът, трети се занимават с наука и дават приноса си за по-добро бъдеще. Навсякъде по света е така, проценти различни...
Не знам къде точно стоят циганите, но виждам, че добре си описал това, което трябва да направят украинците с руските агресори.



Тема Re: Запада тепърва ще плаща за санкциите срещу Русиянови [re: Exaybachay]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано31.03.23 18:15



На поне 95% съм възстановен от болестта, а от омразата ми си изпатиха стотици хора в интернет и десетки в реала.Трябва да има справедливост и някой да наказва хората.

Ако Китай помогне с оръжия на Русия ситуацията за украинците и запада ще стане безнадеждна.Там е ключът към победата защото с Русия реално е само Беларус, а с Украйна са около 50 държави.



Тема Re: Запада тепърва ще плаща за санкциите срещу Русиянови [re: kuduger965O6]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано31.03.23 18:44



Матрицата на английкото значение на думата обирджия, крадец и на думата българин на английски е подозрително близка което издава нещо.Във Вселената случайни неща няма и даже е под въпрос дали изобщо има такова нещо като хаос.

Това ми е цената 3000 долара на месец в западна държава и да имам приличен мой имот там с нотариален акт.Ако няма кой да ми ги даде няма да отида там никога и ще продължавам да лентяйствам за над 1000 лева заплата като охранител в България.

Западняците много се дразнят от факта, че българите имат много жилища и кроят планове как да им ги вземат.Освен с Русия, Сърбия, Белурас и даже Китай запада дърпа Дявола за опашката и в България.Първата световна я прави запада кайзерова Германия, Втората световна я прави пак запада Хитлерова Германия, вън от съмнение Третата световна пак ще я направи запада.И ще има отговор за престъпното обезкостяване на източна Европа от западна Европа тъй наречения периферен капитализъм както и факта, че особено в България запада с нищо не помогна като пари и инвестиции на българската икономика и като изключим МВФ и Световната банка които си върнаха парите с огромна печалба българите бяха оставени да се оправят в прехода съвсем сами.Даже еврофондовете са съвсем малко над вноската на България в ЕС.Отделно от това БВП на Булгаристан е 4 пъти повече примерно от 80те години, но цените са се вдигнали доста над 5-10 пъти от тогава, отгоре на всичко бг БВП в него делът на индустрията е само 16% и той е кух, няма производство както по времето на Живков и ако не се опомните няма и да има.

България след 200 години ще си е тук, но почти без българи.Българите са на път да станат първия интернационален народ може би след евреите, но българите отиват на запад да слугуват, а евреите се местят там където има пари, търговия и бизнес и те не са слуги.

Агресията я започна Украйна още от есента на 2013та Евромайдана.Какво спечелиха от тази безумна революция?Отцепване на Крим, загуба на част от Донбас и над 108 000 човешки жертви.Всяка грешка се плаща и това да развяваш знамена с пречупени кръстове и да гориш руснаци под носа на Путин е меко казано безумие.



Тема Re: Запада тепърва ще плаща за санкциите срещу Русиянови [re: Exaybachay]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано31.03.23 18:45



Деграде е баща ти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.