Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 08.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Какви са алтернативитенови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано10.07.17 23:20



Коя жена има висок морал? Развратните шведки? Или рускините, които търсят само пари и секс. Да не говорим за французойките, които се шлякат с по хиляда мъже и смятат това за нещо напълно нормално. На всичко отгоре, с цялото си нахалство са и феминистки! Истински патриархат има само в Турция, но той има много минуси. В другите мюсюлмански държави моралът е извратен и жените са роби на мъжете.

Ще трябва да се задоволим с европейките, които са в другата крайност - имат по няколко развода и задължително любовник. Лошият морал може да се коригира със сурови образователни мерки и предизвикване на цялостна промяна в обществото, но междувременно не е зле раждаемостта да се увеличи. Макар че, както споменах, в момента ако се съберат всички етнически бъргари на планетата, ставаме 25-40 милиона.



Тема Re: Какви са алтернативитенови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано10.07.17 23:39



Ако има 1 милион цигани, 1 милион турци и 5 милиона българи, това би означавало, че всеки 5-ти човек, когото срещаш на улицата трябва да е циганин или турчин, което очевидно не е така. В гетата има изключително висока концентрация на цигани, но също така има области като Смолян, където официално има 600 цигани в цялата област. И действително аз в Смолян НИКОГА не съм виждал циганин.

А 1 милион турци е най-големият балон, който се джвака от "патриотите" в парламента. Аз познавам отлично демографията на турците и съм писал, че генетично чистите турци в Република България са нищожен брой - около 200 хиляди, които работят и няма следа от радикализъм в тях. Те си ходят за Турция още от времето на Цар Борис III и това е документирано. След това Бай Тошо е направил споразумение с Турция, отворили са границата и сума ти турци са си отишли. Останалите тук са нищожен брой. Повечето помаци се броят за турци, но те не са. Сигурно има и цигани, които се пишат за турци, защото циганинът е съгласен да е абсолютно всякакъв, само не и циганин.



Тема Re: Какви са алтернативитенови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано11.07.17 15:18



Множество пребивания от бой и убийства на български жени от български мъже съвсем ясно и недвусмислено показва че на българинът отдавна вече му е писнало да го правят на маймуна и той взема правосъдието в свой ръце. Колкото персонално до мен е изключено да създам семейство с българка и това съм го повтарял в реала над 25 години и в интернет над 16 години време. Българката е такъв боклук който развали цялото ни общество през 90те години който няма място в моя живот. Раждаемостта не ме интересува, аз данък обществено мнение не плащам.



Тема Re: Какви са алтернативитенови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано11.07.17 15:35



Това го твърдиш ти, други хора и институции твърдят други цифри.

Всъщност голата истина е че българите сами унищожават себе си и държавата си, България изобщо не се вписва в контекста на глобализацията и влиза от една национална катастрофа в следваща национална катастрофа.

Чух точно от две места че парите по еврофондовете за проекти които България усвоява трябвало да ги връщаме и то от 2020та година. Ако това е вярно положението ще стане много много лошо.



Тема Re: Какви са алтернативитенови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано11.07.17 16:14



До колкото чух планът им бил да поканят известно количество български бизнесмени на някаква конференция в Русия и от там да ги накарат да връщат заграбените пари и който не се съгласи с това направо отива в гробищата. Но начело на тази партия естествено стоял българин който май е оплескал нещата още в началото. Имай на предвид че когато става въпрос за пари руснаците ще изискват точен отчет до копейка и ако нещо не е в ред ще пращат убийци. При тях определено не минават номерата който минават пред Европейския съюз или САЩ.



Тема Re: Какви са алтернативитенови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано11.07.17 20:15



В отговор на:

[...] Имай на предвид че когато става въпрос за пари руснаците ще изискват точен отчет до копейка и ако нещо не е в ред ще пращат убийци. [...]



Това е защото са диваци. Ако не им бяхме дали писмо, първото учение и не ги бяхме покръстили, в момента щяха да са горе-долу като индианското племе апачи.

Аз мога да отида и да гръмна Бойко Борисов, но цивилизованите народи не правят така. Ако всеки започне да убива хората, които са му криви, ще настъпри апокалиптичен хаос и ще има неизмеримо големи несправедливости. Иначе помакът Октай Енимехмедов доказа, че е възможно да убиеш Ахмед Доган без абсолютно никакъв проблем.

Както вика един приятел - не искам да съм агресивен като враговете си, защото се получава двама мангали с брадвите и това е.

Като американските рапъри от африкански произход Тупак Шакур и Ноториъс Би Ай Джи, които са се застреляли правопропорционално като малоумници. Проблеми не се решават така.



Тема Re: Какви са алтернативитенови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано11.07.17 21:14



За твое сведение проблемите се решават само по този начин!Идеята за мирен преход е глупава и историята го доказа. Ако през 1990та година бяхме изправили комунистите до стената сега отдавна отдавна България щеше къде къде по-нормална държава. И именно използвайки лозунга за мирен преход комунистите си раздадоха държавните пари на свои хора и преходът се провали още в зародиш по този начин. Най-малкото нямаше го равният старт и нормалният капитализъм. Например в Полша комунистите по същия начин си раздадоха народните пари на свои хора след както системата им се срина но поляците ги заплашиха че ще ги разстрелват и те веднага върнаха парите. Сега в днешно време виж къде е Полша и виж къде е България!



Тема Re: Какви са алтернативитенови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано11.07.17 23:38



Не забравяй, че люлката на комунистическата сган е Русия.



Тема Re: Какви са алтернативитенови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано11.07.17 23:57



Да, но комунизмът произхожда от Германия. Освен това Карл Маркс е мразил руснаците и изобщо не е предполагал че именно в Русия ще се създаде комунизъм. Той си е въобразявал че комунизмът ще настъпи първо в Англия и изобщо не е допускал комунистическа революция в Русия.

Също в процентно отношение в България има повече комунисти отколкото има в Русия. Българската БСП е много по-силна в България отколкото партията на Генадий Зюганов в Русия.



Тема Re: Какви са алтернативитенови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано12.07.17 00:36



Какви партии в Русия бе?! Там има една партия и един вечен почетен президент. Ти още малко ще напишеш нещо за руската журналистика, която не съществува. Аз не съм написал, че комунизмът произхожда от Русия, а че там е била естествената хранителна среда на тази бактерия. И в СССР комунизмът е използван по престъпен начин за да може властващата върхушка да се облагодетелства от труда на хората, а в Германия народът се е облагодетелствал от своя труд. Хитлер и свитата му не са ги интересували пари и блага, за разлика от мръсните комунисти в СССР и сателитите им, където спукващите се от работа хора са се редили за тоалетна хартия. А в Германия е измислен Фолксваген "Костенурка", като целта е била всяко германско семейство да има автомобил, който е икономичен, модерен и може да вдига 100 км./ч. Аз нямам нищо против комунизъм, при който работата на хората отива за тях, а не за репресивен елит, като в Северна Корея. Обикновените хора се разбиват от работа и нямат храна, Ким Чен Ун и другите имат последната версия на лаптоп Apple и жена му ходи с чанти на Диор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.