Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 19.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Истината за цар Борис IIIнови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано29.12.16 19:53



В отговор на:

[...] По времето на НДСВ най-вече се узакони криминалният капитал и това е една направо непоправима беля. [...]



Тя и поправима да е, няма кой да я поправи. Обаче имаш имаш ли предвид нещо конкретно относно узаконения криминален капитал?



Тема Re: Истината за цар Борис III [re: Sargonlll]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано29.12.16 20:10



Тази приказка е кристално ясна. Това е истински цар с маниери, които са на светлинни години от обсега на всякакво голямо добро утро в България. Той много добре знае как да се държи и не ръси НИКАКВИ глупости, за разлика от ВСИЧКИТЕ идиоти в парламента, които са простак, по-голям простак. Лютви Местан е единственият грамотен там бе! Това е безобразно. Ние не заслужаваме Симеон II.

И под ние имам предвид - простолюдието, докторите като теб И МАФИЯТА, защото ние сме си едно цяло. Симеон II буквално е вкаран отвън - с марсианско поведение на фона на свинщината в България.

Мафията го употреби. "Ще оправя България за 800 дни" КАТЕГОРИЧНО не са негови думи, той няма такива изрази в речника си. Освен това слушах един от съветниците му, и той потвърди, че Симеон е искал да се кандидатира за президент, а не за министър-председател.

Ние сме си едно съвършено просташко цяло с мафията, която плюем. Царят е като някакъв инжектиран страничен субект, който няма адекватна връзка със заобикалящата го среда.

Той добре, че не стана президент. Такъв културен и космополитен човек да представлява такава просташка, изпаднала държава е грозна работа бе. Нас трябва да ни представлява Бойко и то така ще си е...



Тема Re: Истината за цар Борис III [re: Sargonlll]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано29.12.16 20:20



Какво свърши той в България? През периода между 2001-ва и 2008-ма е постигнат най-резкият икономически напредък по времето на прехода. След това дойде "кризата" на Бойко, пиците, чуждите инвеститори - всички лъжи и тъпотии, които бяха на повърхността, докато под нея той задушаваше всякакъв бизнес в България по възможно най-безобразния начин.

Ето ти казус обаче. Ти твърдиш, че и Симеон II, и Иван Костов са тотални, пълни 100% боклуци и крадци. На кого се дължи този икономически растеж? На циганина Костов заради касапските реформи, или на балансираното управление на "царчока"?!



Тема Re: Истината за цар Борис III [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано29.12.16 20:55



За какви касапски реформи на Костов пишеш? Ти не знаеш ли че при Жан Виденов една заплата беше 3-4 долара, а при Костов заплатите станаха 100 долара и отгоре. И за какво балансирано управление при царя пишеш след като тогава цените се вдигната рязко нагоре включително на тока, а заплатите си останаха същите?



Тема Re: Истината за цар Борис III [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано29.12.16 20:57



Нещо конкретно ли? Ами групировките ВИС-2, СИК, Мултигруп? Целият им капитал се узакони по времето на клетвопрестъпникът Симеон!Вместо да бъдат натикани по затворите и парите им да бъдат конфискувани те си узакониха криминалните капитали и сега отдавна го раздават почтени бизнесмени.



Тема Re: Истината за цар Борис III [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано29.12.16 23:08



Я си мери приказките! Ти, ако си от "мафията", аз не съм. Всички били "едно цяло" - друг път. Правиш впечатление на прост комунист, на когото му се иска всички да са равни. Ами, добре, но тогава не плюй по червеното ни минало.

И, не ме прави на идиот. Лично го чух в интервю да говори за тези "800 дни". Всичките ти тъпизми могат и да хванат дикиш пред някой млад наивник, но недей да ги пробутваш на мен. Пък, щом Местан е единствения грамотен - гласувай за ДПС, пардон ДОСТ и започни да учиш турски. Анадъмо?



Тема Re: Истината за цар Борис III [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано29.12.16 23:17



В отговор на:

През периода между 2001-ва и 2008-ма е постигнат най-резкият икономически напредък по времето на прехода.




Какво по-точно трябва да значи това? От кога до кога е преходът, свършил ли е вече или още сме в началото? Освен това, далеч не Царчокът играеше главна роля в случващото се тук в този период, да не говорим, че от 2005 г. СерГей беше министър-председател. Явно и него го имаш като особено даровит държавник. Впрочем, пиеш ли си редовно хапчетата?



Тема Re: Истината за цар Борис III [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано30.12.16 12:40



Деноминацията на лева например - когато махнаха нулите и фиксираха лева към дойче марката, поради което една моя застраховка на "Феникс" АД, направена от баба ми, от 20 000 лева се покачи до 20 лева. И разпродаването на държавните предприятия. Това стабилизира икономиката рязко и по мое мнение влизането ни в ЕС и НАТО се дължи изцяло на Иван Костов, Надежда Михайлова &co. След тях никой нищо не е направил. Само Бойко направи там няколко нови училища в София и ремонтира няколко. Другите глупости изобщо не ги броя - тротоари, на които слагат 5 санта пясък и нареждат паветата отгоре?!

И абсолютно всичките ги правят така, а надутите пари от тези дейности познай къде отиват.

Заплатите от 3-4 долара, както спомена, през 2008-ма бяха стигнали 700 лева средната и след толкова управление на Бойко пак е толкова - 700-800... Направо не е за вярване какъв лъжец е този човек. Сега се наблюдава ново повишаване на заплатите, но това е защото вече всички кадри избягаха в чужбина и бизнесът е притиснат да дава по-големи заплати, без да печели повече пари. И вкарват филипинци в България. Ако процедурите за това се улеснят, тук ще има повече филипинци отколкото цигани.



Тема И тъй като [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано30.12.16 12:53



и ти си българомразец като фамилията Сакс-Кобург и Гота, особено за жените, ето една много интересна снимка, която намерих преди малко в Google изображения.

Мис България 1967 и Мисис България 2014.





Не съм комунист, в което бях обвинен, просто...



Тема Re: Истината за цар Борис III [re: Sargonlll]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано30.12.16 13:05



Не е вярно, и ти си в кюпа. То нямаш избор - ако спазваш правилата за движение по пътищата, ще те линчуват. Ако някой си изхвърли боклука на улицата, ти се наведеш, вземеш го и го изхвърлиш в кофата за боклук, ще те помислят за луд. И ще са прави, защото на една спирка ако има 1 фас - да го изхвърлиш в кофата, но те като са 200, наистина трябва да си луд, за да се правиш на австриец. А в Австрия наистина правят така, не говоря наизуст - така е.

И не знам как може да съм комунист - ти гласуваше за най-отявлено проруската партия, която иска национализация на частни предприятия и куп други работи. Аз съм за монархия със свободен, но все пак регулиран пазар.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.