Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 09.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема От първата жена президентнови  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано15.09.16 21:22



фАндък няма да има никакъв.



Тема Re: От първата жена президентнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано15.09.16 21:26



За Хилъри Клинтън ли става на въпрос? То вие демократите няма да имате и фъндък и от Тръмп и в този вариант влиянието на Русия ще нарастне още повече. Както каза един англичанин че Тръпм цитирам го бил опасен глупак и за нас русофилите няма нищо по-добро от това.



Тема Re: От първата жена президентнови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано15.09.16 21:34



От първата жена президент на България - Йорданка Фандъкова.

Килъри Клинтън едва ли ще спечели, защото Доналд Тръмп е точно обратното на Барак Обама и според мен американците сега ще видят месия в негово лице. И не знам за Русия, но крупен бизнесмен глупак няма.



Тема Re: От първата жена президентнови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано15.09.16 21:55



Да не говорим, че аз не съм никакъв демократ. Не може овцете да управляват стадото. Аз съм за силно централизирана монархия, и то българска, простираща се територията на цяла източна Европа - от север до юг. Естествено за целта любимата ти Русия ще трябва да се разцепи, което е въпрос на време. Всяка нация, която държи други нации в робия, духа супата рано или късно.



Тема Re: От първата жена президентнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано15.09.16 22:05



Съветвам те съвсем приятелски въобще да не се занимаваш с никакви български политици. Защото те много добре знаят че не могат да оправят държавата и затова няма и смисъл и да се мисли за тях.

Тръпм ако спечели ще ни поднесе едва ли не цяла Европа на тепсия. Крупен бизнесмен глупак няма но добър бизнесмен не означава непременно и добър политик...



Тема Re: От първата жена президентнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано15.09.16 22:07



На мен никой не може да ми бъде цар. И много хора са на този принцип че никой не може да им бъде цар и господар.

Руските служби в никакъв случай няма да допуснат Русия да се разцепи. И всякакъв външен опит за такова нещо ще доведе минимум до нова голяма европейска война.



Тема Re: От първата жена президентнови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано15.09.16 22:19



Българите са бутнали няколко империи, ще бутнат и Руската.



Тема Re: От първата жена президентнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано15.09.16 22:21



Не правиш сметка че едновремешните българи примерно такива каквито те са били преди 100 години нямат нищо ама нищо общо с тези българи сега. В момента и през последните 26 години българите нямат държава та щели да успят да бутнат и такава империя каквато нито Наполеон нито Хитлер не са успели на бутнат...просто абсурд. Да не говорим че над 70% от българите са русофили, просто няма как да стане.

Редактирано от FlLERO99 на 15.09.16 22:22.



Тема Re: От първата жена президентнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано15.09.16 23:52



Нема да е Фандъка.
Боко ще се клонира и ще самоиздигне клонинга си за президент. Но няма да е предвидил, че след това в мач между Витоша (Бистрица) - ФК Партизан (Червен бряг), които преди това е елиминирал ФК Дива свиня (с.Цонево) и ФК Див пръч (с.Камена), ще изпусне дузпа и клонингът ще го уволни!


При вида на уволнения Боко, Цацата ще се отдаде на Цецо в НС, а Боко ще се обади на Путин да го пита правилна ли му е тактиката. През това време клонингът ще награди Лили Павлова с едновременно два медала "Стара планина" I-ва степен, да има по един за всяка гърда.

Редактирано от lvony333 на 15.09.16 23:53.



Тема Re: От първата жена президентнови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано16.09.16 14:15



През вековете е имало много велики български владетели и будители. Оново ще има такива и те няма да са промити русофилски мозъци, а безпристрастно ще ги интересуват интересите на Отечеството.

Редактирано от TheGiverAndTheTaker на 16.09.16 14:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.