Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 30.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Тема Суперсилата САЩ плаща яко на Иран в брой  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано07.09.16 10:43







Тема откупът и ислямътнови [re: cyrus-93580]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано07.09.16 18:47



Суперпечатница на пари.
На мен по-скоро ми е странно, как е възможно едно Министерство на отбраната, една държава (Иран) официално да приема откуп.

Това вероятно е нещо, свързано с религията ислям - нали Иран са теокрация. Иди че ги разбери.
Ако някой знае нещо по темата "ислям - откуп", би било интересно да сподели.

По-големият исторически ташак за мен е това, че иранската революция би трябвало да е доволна, че доставката на оръжие за монархията, която са свалили, не се е осъществила. Ако се бе осъществила - знае ли човек, би ли успяла революцията... Обаче - искат си парите





Тема Re: Суперсилата САЩ плаща яко на Иран в бройнови [re: cyrus-93580]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано07.09.16 20:56



Това беше новина от много отдавна. - Джим

Кери дава пространни обяснения по този случай ...
А това са си техни пари, но ония са в санкии /хамерикански/ и не са в системата СУИФТ и америкнска банка не може да им преведе, единствено кеш може, с чували....

Редактирано от lvony333 на 07.09.16 20:58.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.