Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 15.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Ердоган и Путиннови [re: antoshca-47049]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано12.09.16 08:09



Не - той няма комунистически убеждения! Убежденията му са чисто Педалски
Абе вие всички ли комунета сте бълнуващи изкукали малоумници?
Да не мислиш, че комунизма е алтернатива на педерастията? Че комунизма е най-путкинската религия. А комунетата са до един потенциални педераси и лизогъзци. Как може тая отврат да е алтернатива на нещо? Са и Ердоган ли почнахте да хвалите и да му лижете гъза. Абе вие срам немате ли?
Трябва да направят един форум "Извратеняци" и там да ви пратят да си пишете простотии.
С Топол и Ярс ще заплашваш на майка си пу*ката тъпако. И по подбре си ги пази, че ще се наложи да ги ядеш.





Тема Re: Ердоган и Путиннови [re: Sargonlll]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано21.09.16 10:45







Тема Re: Ердоган и Путиннови [re: lvony333]  
Автор antoshca-47049 (изрод)
Публикувано29.09.16 12:52



Какво ще ям засега си зависи от мен! И от каквото има разбира се... Никога не съм членувал в партия, както и не съм бил симпатизант на такава! Винаги се радвам на квалификациите като "комунист"!!! Такива квалификации издават кръгозора на въображението на опонента!!! Не съм гласувал от раждането на сина ми (1992 г.), до момента в който той отиде да гласува за първи път... Не съжаляваам за избора си! Съжалявам само за това, че не ни дадоха никакъв шанс! Това се опитвах да кажа... Опропастиха не само моето поколение, но и най-малко следващото...
Путин реанимира държавта си смачкана най-вече от америка, и даде шанс на хората там! Ние какво направихме? Видимо е отвсякъде... Продаваме си земята на руснаци.. Защо те купуват а ние продаваме? Единствения отговор, който ми хрумва е, че те това могат, а ние това! Но това те го могат благодарение най-вече на Путин!!! А ние! Ние си оставаме нация от попкръстьовци, а не нация наследник на Левски!!! Дай аргумент срещу товаа!!!

Едва ли бих могъл да кажа нещо интересно според днешните критерии...


Тема Re: Ердоган и Путиннови [re: lvony333]  
Автор antoshca-47049 (изрод)
Публикувано29.09.16 13:12



Колкото до америка - аз харесвам америка!!!! Но не ми харесва, че са избити повече от 90 милиона индианци за да я има такава, каквато я знаем!!! Освен тях - камара чернокожи през робовладелческите времена, жълти и още бели докто стане това, което виждаме днес.. Да не забравяме бомбардировките на Хирошима и Нагазаки, а за останалите им действия повечето тук са свидетели!!! Путкин викаш???? С такива определения в главата, тук и Юинг не би ни помогнал... Та относно Баргузин,Молодец, Сатана, Скалпел и Стилет са само лекарство, а не само средство за заплаха... Който иска - нека опита!!! А комунизма си го заврете там, където Ви харесва!!! Явно не му намирате мястото, щом го завирате къде ли не... Е - и аз не съм!

Едва ли бих могъл да кажа нещо интересно според днешните критерии...


Тема Re: Ердоган и Путиннови [re: antoshca-47049]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано29.09.16 20:33



Съжалявам само за това, че не ни дадоха никакъв шанс! Това се опитвах да кажа... Опропастиха не само моето поколение, но и най-малко следващото... Сърди се на слугите на Путин у нас за това: ДС и БКП. В тях беше и продължава да е цялата власт и пари. Затова и продължават да ни дърпат към средновековието.

ние си оставаме нация от попкръстьовци. - Всички комунисти и робофили (русофилите - слугите на Путин у нас) са такива.

Путин реанимира държавта си смачкана най-вече от америка. - Така я реанимира, че след некое десетилетие няма да я има. И при това въпреки богатите си природни ресурси. Това при толкова богата на природни ресурси страна, пенсиите да са по-малки от българските, може само ако те управлява кагебистко или комунистическо диктаторче. Пожелавам колкото се може да отложат във времето неизбежния момент, когато ще се превърнат в бедна китайка провинция.

Историята показва, че диктаторите не свършват добре, а и след тяхното управление страните им са в разруха. Ма ми дреме за тях, ако искат да се саморазрушат...
Обаче, в 21-век да заграбваш територии от съседите си, като, че си нямаш достатъчно земя, а си най-голямата страна по територия.... Пък и си с население колкото свряната на един остров Япония... Това си е престъпление. А престъпниците задължително се наказват и ще бъдат наказани. И който се опитва все да прецаква България и да я краде по всевъзможен начин - също!
Ако питаш мен, даже трябва затворим посолството си в Москва, както и руското тук и да изгоним посланика им.



Тема Re: Ердоган и Путиннови [re: lvony333]  
Автор antoshca-47049 (изрод)
Публикувано14.10.16 19:22



Защо точно на Путин да се сърдя? Нямам спомен да е управлявал от 90-та до 99-та година. Но още от самото начло тук се вихриха американци... Почна се със Сол Полански! Предполагам разчиташ на слаба памет, но не и при мен. Не Руснаци подскачаха по площадите. не, че БСП бяха (и сега не са китка за мирисане), но изборите още в началото си бяха опорочени... Слугите на Путин (нямам идея кой визираш) би трябвало да се появят тук след 2000 г. включително. Кой беше тогава на власт тук? Царя!!! След него Станишко лапни ..... , и Бойко не пуска кокала хич до момента. Та кой е на Путин човека? Хайде малко факти, защото празни приказки само на пазара може! След някое деситилетие нас няма да ни има! За руснаците не бери грижа. Колкото до диктатори - не си ти човека определящ кой е диктатор и кой демократ. Напатихме се от демократи! И от лаладжии! От кого откраднаха земя Руснаците? И откъде се появи Косово? Кой Нападна Ирак? Афганистан? Панама? Виетнам? Кой? Кой разполага ядрено оръжие в Европа? Кой бе? После не било педалска работа! Педалска, та дрънка!!! Какво взеха от съседна държава, а американските крайцери все в Черно Море? Чий го дирят тук изобщо? Ти може да си облъчен, е аз не съм. Крим Никога не е бил друг, освен Руски! Кога е имало такава държава, та и Крим да има? И що американците готвеха там две бази? Та им приседна!!! Бастион знаеш ли що е? Е па почети малко.... Не се обиждам и на комунист!!! Бих се гордял ако можех да бъда! Но тук такива няма и май не е имало никога! А ти вземи си прочети малко тезите, които подържаш!

Едва ли бих могъл да кажа нещо интересно според днешните критерии...


Тема Re: Ердоган и Путиннови [re: antoshca-47049]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано14.10.16 22:33



Виж! Срещу плиткоумие, повърхностно мислене и неща от този сорт нищо не може да се направи. Абсолютно нищо. Нито пък може да се спори - абсолютно нищо, разбираш ли.


Не, че не искам, ами просто физичести е невъзможно при това положение, няма как да ти обясня какво и да е...
Ограничението на повърхностното мислене е дори по-голямо от това да виждаш само носът си, опитай се да схванеш какво казвам.



Тема Re: Ердоган и Путиннови [re: lvony333]  
Автор antoshca-47049 (изрод)
Публикувано15.10.16 21:57



Би ли казал обратното на плиткоумие и повърхностно мислене, та да взема да разбера откъде ги вадиш тия поне за Нобелова награда разсъждения? Мязаш ми на премиера по дълбочина, ма той е толкова тъп, че трябва да въведат мярка на негово име, дето кърти сегашните... Не можеш го доближи дори!
Не бързай да се отказваш - тъкмо си намерих приятелче-събеседник и ти ще вземеш да ме зарежеш... Ей заради такива неща си отиват форумите... А не ми се иска някак си... Сериозно говоря!!! Ако искаш го приеми за класова или партийна борба. Или демокрация срещу тоталитаризъм. Макар че последното нищо не значи....
Разбери ме - напълно съм сериозен, толкова упорит опонент не бях срещал! И не мога да опиша колко ми харесва това! Пък и като спорим, сякаш директно на австралопитека президент на хамерика ги казвам нещата... И реакцията е сякаш хваща дикиш! Е - може и да се заблуждавам, но поне ми харесва!
Запада не става за никакъв Чеп! Сега им се усложняват нещата и не Путин им е проблема, а калпава политическа класа!!! Путин ще им вземе здравето на западните упавляващи педали, но и без него те пак ще го ..... !!! Дано сме живи и здрави, та да го видим с очите си! Защото с нас, или без нас това ще стане.

Едва ли бих могъл да кажа нещо интересно според днешните критерии...


Тема Re: Ердоган и Путиннови [re: antoshca-47049]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано17.10.16 12:43



Мязаш ми на премиера по дълбочина, ма той е толкова тъп, че трябва да въведат мярка на негово име, дето кърти сегашните...
Премиера не е тъп. Напротив. Много е хитър И също няма дългосрочни идей и цели.
Владее късия пас (моментните ситуации) до съвършенство, но иначе, в дълбочина не знае на къде да върви.

Интригант — сървайвър, в това „Форбс“ са напълно прави.


Запада не става за никакъв Чеп! Сега им се усложняват нещата и не Путин им е проблема, а калпава политическа класа!!! Путин ще им вземе здравето на западните упавляващи педали, но и без него те пак ще го ..... !!!


- От как съм се родил, все се намира някой да обясняват как загния запад аха-аха само дето не е разпаднал, едвам се държи значи. Абе ева ли не до утре сутрин, като се наспиш и станеш и него вече няма да го има...
Но той не само, че все не се разпада, ами и повече от 2 000 000 българи избягаха натам. Баси колко е глупав е българина. Вместо в братска Венецуела да емигрират, хем топъл климат, мацки, а магазините празни - та даже няма да има за какво да си изхарчи 50-те долара заплата и ще пести.... - Ама тъп народ явно... все към пропадащия запад гледа.

Тъп робе! /Това обръщение харесва ли ти/
Аз не мога да живея несвободно! Тоест за мен свободата е най-висша ценност.
Путин да се разчекне, бе каквото и да направи, аз винаги ще съм срещу него. Защото обществото от което произлиза и което само познава, и което гради не е свободно, а робско! - Схващаш?
Ако ще тъпаците кат теб да го провъзгласят за Далай Лама, Свети Петър Исус и Мохамед едновременно, това мен ни най-малко не може да ми промени отношението, на отвращение и презрение към по-низшите му робски разбирания!



Тема Re: Ердоган и Путиннови [re: FlLERO99]  
Автор nepulnoletie mezdu 17i19 (пристрастен)
Публикувано02.12.16 18:06



Moze bi turcite imat...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.