Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 03.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Демокрацията и капитализмът в България - абсурд!  
Автор FllerO99 (СССР №2)
Публикувано30.01.16 19:57



Това е то демокрацията в действие под американска диктовка в България. А колкото до това защо не е имало реален преход питайте вашиге любимци американците защо си стиснаха ръцете с нашите комунисти за да си изперат те парите на спокойствие? Американците са виновни затова комунистите да си изперат парите на спокойствие в България и да продължават да ни управляват именно защото те си стиснаха ръцете с тях още в началото на 90те години. Нещо да е направено за да се конфискуват капиталите и на мутрите и на комунистите от Америка? Нищо не е направено. А ако ние ги арестуваме по стадионите и им конфискуваме крадените с рекет и далавери държавни и наши пари американците веднага ще ни обявяват за антидемократични и ще ни бомбардират моментално!

В България истински свободен пазар не може да има и не трябва да има защото трудът на българинът е неконкурентно способен и никога няма да издържи на външен натиск от стоки произведени отвън особено от китайски стоки с американски технологии - абсурд!

България може да се спаси само с някаква смесица между национал-социалистическа диктатура с комунистически елементи и руски външнополитически център. Друг реален начин няма...



Тема Re: Демокрацията и капитализмът в България - абсурд! [re: FllerO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано31.01.16 12:09



В отговор на:

[...] Американците са виновни затова комунистите да си изперат парите на спокойствие [...]



Аз пък мислех, че комунистите са виновни, че са си изпрали парите.



Тема Re: Демокрацията и капитализмът в България - абсурд!нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FllerO99 (СССР №2)
Публикувано01.02.16 20:48



Американците много добре знаеха какво става в България и най-малкото нищо не направиха срещу това.



Тема Re: Демокрацията и капитализмът в България - абсурд! [re: FllerO99]  
Автор antoshca-47049 (изрод)
Публикувано01.02.16 21:41



Комунизъм - демокрация, комунисти - демократи, това са все понятия, колкото и красиво да са описвани си остават една утопия, удобна за прикриване на престъпления! Колкото и хубави идеи да са - винаги се намира този, който да ги яхне и да граби безгранично. Защото лакомията е такава! Човешката природа е такава... Иначе комунизъм не е имало никъде, докато за демокрация има доста кандидати... Според мен обаче си остават само кандидати и нищо повече! Красиви думи без грам покритие...
Колкото до американците - едва ли те са ни проблема. Едно е американската политика по света, а съвсем друго редовите граждани на САЩ! И с тях се прави същото... А нашите "убавци" само гледат към кого да ни "одупят", защото нашите задници са голи дами и господа, а не техните... И нашите задници го отнасят с повод и без него... Ние сме били 500 години под турско робство защото сме такива, а не сме такива защото 500 години сме били под турско... Малка разлика, но не говори много добре за нацията ни, ако изобщо вече можем да говорим за такава...

Едва ли бих могъл да кажа нещо интересно според днешните критерии...


Тема Re: Демокрацията и капитализмът в България - абсурд!нови [re: antoshca-47049]  
Автор FllerO99 (СССР №2)
Публикувано01.02.16 22:50



Относно първият ви абзац съм съгласен - комунистите са изнесли от 45та до 85та година 200 милиарда долара от България! Пред тях сегашните демонократи са просто едно нищо!

Но по отношение на втория абзац сте в голяма грешка. Американците са ни на нас и на други нации страхотен проблем.



Тема не е луд който яде зелниканови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано02.02.16 19:44







Тема Re: никой в България няма власт върху мен!нови [re: FllerO99]  
Автор FllerO99 (СССР №2)
Публикувано03.02.16 22:25



Никой няма власт върху мен в България! И всеки или всяка която се е опитала майката им се е разплакала! Опитали са се навремето родителите ми - не успяха. После военните в казармата - не успяха. Сега политиците през последните 16 години се опитват и ако направят някаква сериозна грешка не само те но и вие ще си носите последиците.

Дължа да отбележа че не съм никакъв анархист нито ислямист ни най-малко. Но всеки опит да бъда аз трениран като овца може да доведе до много сериозни погроми.



Тема Re: никой в България няма власт върху мен!нови [re: FllerO99]  
Автор antoshca-47049 (изрод)
Публикувано07.02.16 22:29



Проблем е политиката, която води правителството на америка. Самата америка е държава както много други... Да не забравяме индианците! Това е по-скоро английска политика. Или политика на короната ако трябва да сме точни... Да не забравяме и робството! Пак английска политика... Е - и на някои други, ко най-вече английска. И най-вече на короната! Обикновените американци са си граждани както всички други! С всички произтичащи от това обстоятелства... Както и ние също... Колкото до нашите управляващи, "спечелели" избори с фалшификации, манипулации и всичко друго, но не и честност, се надявам да е скоро денят, в който ще си го получат! И ние с Вас ще сме живи да го видим и да се радваме... Дано на тяхно място дойдат читави хора! Иначе на практика държавата ни вече я няма! И нека който ми се сърди, че изписвам имена на държави с малка буква ме разбере - това също е начин за изразяване на чувства към някой... Нали?

Едва ли бих могъл да кажа нещо интересно според днешните критерии...


Тема Re: никой в България няма власт върху мен!нови [re: antoshca-47049]  
Автор FILER099 (ПУТЛЕРИСТ )
Публикувано07.02.16 22:51



Не, за съжаление нещата отиват към световна война. Това го твърдят все повече хора които наистина разбират сериозно от политика. В първи план глад в Русия предизвикан от санкциите на западните държави, във втори план ако сте забелязал че младите хора по принцип са много по-лоши отколкото възрастните а именно младите хора са бъдещето на света - значи идва лошо бъдеще! И това в световен план не само тук в България или в Европа. От гладът само от гладът в Русия може да пламне Третата световна, какво остава за останалите фактори доста от които ние нито знаем нито се замисляме за тях.



Тема Re: никой в България няма власт върху мен!нови [re: antoshca-47049]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано08.02.16 08:47



Стига с тази държава. Един инструмент за ограбване. При социализма имаше някаква идея за всеобща полза, но кой е луд да позволи всички да са добре. Тогава няма да има никой много, ама много добре.
120 квадратни метра жилище и заплата. Това е. Толкова може един човек за един живот. Останалото трябва да го откраднеш, и за да не те бият, трябва някой много як да те пази. Като най як е измислена държавата.
И в Америка се печелят избори с фалшификации, манипулации и всичко друго, но не и честност.
надявам да е скоро денят, в който ще си го получат! И ние с Вас ще сме живи да го видим и да се радваме – няма да стане, няма условия за връщане на социализма.
Западноевропейците имат акъл и си живеят добре. Американците също не са глупави, но живеят още по-добре, защото печатат долари. Има и да се открадне, има и да остане.
Ние, какво имаме ? Един социализъм






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.