Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:50 03.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Хищникът срещу Пришълецанови  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано05.01.16 08:37



Я споделете, кои са ви по-симпатични: Иранските аятоласи или Саудитските държавни мъже?

На мен и двата вида са ми адски симпатични, защото те са представители на една велика култура, дала и продължаваща да дава много на човечеството.
Но все пак? Малко се поскараха, та се чудя, кой е по-мултикулти и по-цивилизован?



Вибрациите на Земята се вдигат и ако искаме да оцелеем,трябва да променим храненето си

Тема Re: Хищникът срещу Пришълецанови [re: cyrus-93580]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.01.16 09:16



И двете страни са мюсюлмански, но саудитците са араби, а иранците са персийци. Други, които не са чисти араби от мюслитата са ливанците, които имат финикийска кръв.



Тема Re: Хищникът срещу Пришълецанови [re: cyrus-93580]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано05.01.16 09:55



Иранските. Виж

! Саудитска арабия е в сиво, което значи, че ги е било срам да дадат данни, за да не разбере светът, че са с малки пишки. Мисълта ми е, че като ще ни оправят, барем да е качествено.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Добре де, а какванови [re: hubavka69-110043]  
Автор Phillip (von Kostov)
Публикувано05.01.16 10:32



Добре де, а каква е методологията на измерване, не стана ясно?
Защото да мериш примерно носа, той си е все един и същ след като спре растежа на тялото. Докато пишката е силно променлива. Едно е, когато ми е студено, а съвсем друго ... при други обстоятелства. Как всъщност се мери достоверно?



___

Събаряй!
(Котешки девиз.)


Тема Re: Добре де, а какванови [re: Phillip]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано05.01.16 10:37



Ето я

. Макар че и тук има условности, щото тези със шкембетата губят по някой и друг сантиметър, но ти бъди рахат, привилегирован си.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Аз съм за арабетата.нови [re: cyrus-93580]  
Автор Phillip (von Kostov)
Публикувано05.01.16 11:21



За арабетата съм. Арабските цифри, древната наука, когато в Европа са живяли предимно тройкаджии и повтарячи и.т.н. Имат си и много петрол.
Но и Иранците са ми симпатични доволно. Повечето май са позабравили най-дългата международна конвеционална война на 20-ти век. Коя беше? Втората световна? Не. Войната между Иран и Ирак от 1980 и 1988. Тогава иранците се осмелиха да тръгнат да пердашат най-наглият мангал в света по това време - Саддам.



Обаче съм обезпокоен. Сега ми прилича на добре подготвен сценарий да пламне още една война в района, тъй като тамошните "експерти" са преценили, че са недостатъчно бежанците за "гадната Европа".

___

Събаряй!
(Котешки девиз.)


Тема Ясно, мерси.нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Phillip (von Kostov)
Публикувано05.01.16 11:26



Още довечера почвам измерванията. предполагам трябва да се извършат в 3 поредни дни, по 3 пъти на ден и да се вземе средната стойност. Пък после ще видим дали да я публикувам тук.



Убавка> щото тези със шкембетата губят по някой и друг сантиметър

По принцип съм чул, че уголемяването на пишката, сама по себе си, е трудно и несигурно, въпреки твърденията в оптимистичните спамове, които повечето получаваме.
Обаче чрез елементарна диета + спорт може да се прибавят дори сантиметри.

___

Събаряй!
(Котешки девиз.)


Тема Re: Аз съм за арабетата.нови [re: Phillip]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано05.01.16 11:31



то тъй наречените "арабски цифри" всъщност са индийски, а приложени масово от персийците, доста по-късно са наречени "арабски"




\"Мекотата, е, най- твърдото нещо на света!\" (психопрофил)

Тема Re: Ясно, мерси.нови [re: Phillip]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано05.01.16 11:35



И редовни упражнения. Не знам защо мъжете така ги пренебрегват. Другите мускули ги тренират, а този- не. Шантави хора.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Да, знам.нови [re: Molly]  
Автор Phillip (von Kostov)
Публикувано05.01.16 11:37



Обаче са разпространени по белия свят точно от арабетата.
А по тази логика и епохални трудове като Кама Сутра, всъщност не са изначално индийски.



___

Събаряй!
(Котешки девиз.)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.