Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 26.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Тема Евросъюза на смъртен одър ли е или да?  
Автор antoshca-47049 (изрод)
Публикувано16.12.15 20:24



Че рита - няма спор, но ще мре ли, или само ще разиграва сцени... Щом една Турция успя с потока "мигранти" да му разкаже играта, дали гръцката "драма" не беше само "Малко прах в очите", подготвящ следващите действия на Драмата?
А?

Едва ли бих могъл да кажа нещо интересно според днешните критерии...


Тема Re: Евросъюза на смъртен одър ли е или да?нови [re: antoshca-47049]  
Автор FllerO99 (TEX 086<4,5m)
Публикувано16.12.15 21:12



Щом се прекацат парите и тяхното правилно разпределение в дадена структура било тя Евросъюз или мафиотска групировка следват известни последици. А в ЕС има държави първо качество като Германия и Франция и второ качество като България която даже май е и 3то качество. Естествени са центробежните тенденции на бедните народи да избягат от терорът на евродирективите но те не биха били толкова фатални защото на се централни държави нито като територия нито като функция на икономиката си по отношение на целия ЕС.

Mono 706
8073421
Robot sonic


Тема Re: Евросъюза на смъртен одър ли е или да?нови [re: antoshca-47049]  
Автор T*S3 (пристрастен)
Публикувано18.12.15 15:49



За ЕС не знам, но България със сигурност.



Тема Re: Евросъюза на смъртен одър ли е или да?нови [re: T*S3]  
Автор antoshca-47049 (изрод)
Публикувано18.12.15 22:52



Според мен българия е бита карта! Не ми харесва, не го искам, но според фактите е такава! Друг е въпросът кой ще ни владее... А Европа върви в същата посока! Което издава един източник на планирането! Човечеството се е лутало откакто е известно изобщо! Няма категорично доказателство обаче дали това е хубаво или не... Ние може да си лаем тук, но нашите виждания са за десетина години, а проектантите май работят със столетия!

Едва ли бих могъл да кажа нещо интересно според днешните критерии...


Тема Re: Евросъюза на смъртен одър ли е или да?нови [re: T*S3]  
Автор FllerO99 (SturmAbteilung )
Публикувано21.12.15 20:34



Не е много сигурно дали България е точно на смъртен одър. Всеки случай причините за нашите неуредици ние трябва да ги търсим сами в себе си и в собственото си поведение, а не да обвиняваме тоя или ония.

Ich habe keine Lust mich nicht zu hassen


Тема Re: Евросъюза на смъртен одър ли е или да?нови [re: antoshca-47049]  
Автор FllerO99 (SturmAbteilung )
Публикувано21.12.15 20:37



Според мен българия е бита карта! Не ми харесва, не го искам, но според фактите е такава! Друг е въпросът кой ще ни владее... А Европа върви в същата посока! Което издава един източник на планирането! Човечеството се е лутало откакто е известно изобщо! Няма категорично доказателство обаче дали това е хубаво или не... Ние може да си лаем тук, но нашите виждания са за десетина години, а проектантите май работят със столетия!


Ние хората живеещи в България българи и всякакви я направихме България да е бита карта. Вече отделно въпросът кой ще ни владее е ясно че такава малка държава разположена на кръстопът с такъв глупав и податлив народ все някой трябва да й е господар. Според мен лично има известна вероятност до 10-15 години да се върнем в руската орбита обратно в нея и има хора политици в БСП които вече работят в тази посока.

Ich habe keine Lust mich nicht zu hassen


Тема Re: Евросъюза на смъртен одър ли е или да?нови [re: FllerO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано23.12.15 11:53



По-скоро от Телевизията на истината работят по този въпрос, но за наше... мое щастие, го правят по възможно най-некадърния начин.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.