Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:03 18.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема България никога няма да се оправи  
Автор FlLerO99 (хитлерист )
Публикувано31.10.15 18:41



България не се оправи нито когато комунистите паднаха от власт, нито след като СДС спечели изборите, нито когато царя се върна, не се оправи ни най-малко и в Европейския съюз. Защо стана така? Защото комунистите си бяха разпределили парите и изначало опорочиха идеята за равен старт, после СДС обра негативите на прехода като му се наложи да продаде отдавна работещите на фалит комунистически предприятия, след това царя дойда за да краде и накрая се оказа че в Европейския съюз се влиза с пари а не като просяци. Нещо повече - България не само че няма да се оправи в Европейския съюз, тя няма да се оправи и тогава когато престане да бъде част от него, и руснаците да се върнат България пак няма да се оправи най-много други нови да започнат да крадат и това е.



Тема Re: България никога няма да се оправинови [re: FlLerO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано31.10.15 20:05



В отговор на:

[...] да продаде отдавна работещите на фалит комунистически предприятия [...]



Ходи го обяснявай това. Тъпаците си мислят, че това са били идеални предприятия, които Иван Костов е продал на баджанака си за 1 долар... Ебати идиотите, България няма да се оправи точно затова - защото е пълна с деграданти, които не виждат по-далече от носа си.

Все пак има надежда, живеем в динамични времена и не се знае какво ще е след 50 години.

------------------------------------------



Тема Re: България никога няма да се оправинови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLerO99 (хитлерист )
Публикувано31.10.15 20:17



Напълно съм съгласен с вашето мнение. Към него прибавям и дълбок упрек към пенсионерите които твърдят че Костов им прецакал пенсиите защото по времето на Виденов преди това пенсиите им бяха по 3 долара...

По отношение на последното ви изречение - след 50 години едва ли някой от нас ще е жив. Нас ни използваха като ни държаха морковчето на тоягата пред носа и така в общи линии ни мина живота.



Тема Re: България никога няма да се оправинови [re: FlLerO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано31.10.15 20:32



И ако бяха гласували пак за Иван Костов, нямаше да ги има месиите цар Симеон II, Волен Сидеров, Бойко Борисов, технократът Пламен Орешарски, и не знам си кой още.

В момента да не мислиш, че сме в ЕС и НАТО заради Тройната коалиция? Иван Костов, Надежда Нейнски, и изобщо автентичната десница спасиха България от фалит, сложиха целия асфалт към ЕС и НАТО, а другите само минаха по него. Майка им дееба. И в другите държави са същите бе, как може Найджъл Фараж да излъже толкова безочливо и пак да му вярват? Нали са каймакът на света, как може да са толкова тъпи?! Аз съм си мислел да направя обръщение към англичаните в Ютюб по този въпрос. Да ги питам дали дойдох в тъпата им държава и колко им е акъла.



Тема Re: България никога няма да се оправинови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLerO99 (хитлерист )
Публикувано31.10.15 20:39



Напълно съгласен съм с всичко написано от вас. И ако Костов беше останал на власт вероятността България сега да е по-добре икономически и да получаваме по-големи заплати беше значително по-висока. Но народът си е тъп и си плаща за глупостта си, лошото е че и ние плащаме покрай неговата тъпотия.



Тема Re: България никога няма да се оправинови [re: FlLerO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано01.11.15 11:33



И аз Ви благодаря, радвам се, че сте разбран и изключително сериозен човек.



Тема Re: България никога няма да се оправинови [re: FlLerO99]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано02.11.15 11:24



През Виденовата зима участвувах в бунтовете.
През пролетта гласувах за ОДС.
През 2001-пак за ОДС и за Петър Стоянов-Н.Куцкова.
След резултатите от изборите си изядох кълбетата.


Не ме грее,че гласувалите за Царо по-късно си гризнаха своите.



Тема Re: България никога няма да се оправинови [re: tuzlija-179435]  
Автор FlLerO99 (хитлерист )
Публикувано02.11.15 12:30



Помня когато НДСВ спечели изборите през пролетта на 2001ва година и Иван Костов падна от власт баща ми го понесе много тежко, беше седнал един такъв на леглото и гледаше замислено като тежко болен. Още от тогава каза че вече България никога няма да се оправи.

Може и да прозвучи цинично но аз лично останах доволен че народа си плати за избирането на царя и за свалянето на Костов.



Тема Re: България никога няма да се оправинови [re: FlLerO99]  
Автор T*S3 (пристрастен)
Публикувано08.11.15 17:05



Що бе някой хора, доста добре се оправиха и се оправят.



Редактирано от T*S3 на 08.11.15 17:05.



Тема Re: България никога няма да се оправинови [re: T*S3]  
Автор FlLerO99 (хитлерист )
Публикувано08.11.15 17:16



И това е вярно, но аз говоря за България а не за някой хора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.