Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 10.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: България никога няма да се оправинови [re: T*S3]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано08.11.15 18:36



Някой хора се оправйха, но другй не се оправйха.



Тема Re: България никога няма да се оправинови [re: FlLerO99]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано09.11.15 10:57



Аз мисля, че тези избори бяха върха за ГЕРБ, а от тук нататък подкрепата за тях ще върви надолу.



Тема Re: България никога няма да се оправинови [re: lvony333]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано09.11.15 13:09



Мислиш, ама не е така. Бойко е прекалено хитър и ще си върти хората на малкия пръст още много дълго време. Хората си мислят, че ако ГЕРБ падне от власт, всичко в България ще изпадне в безвремието и ги е страх, че няма да се прави абсолютно никаква инфраструктура. И донякъде имат право - слагането на плочки, между които расте трева, ще се забави. Обаче ако Иван Костов има пълна власт, ще задейства истински икономически механизми и процеси и за България ще дойдат по-добри времена след няколко години.



Тема Re: България никога няма да се оправинови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано09.11.15 15:50



Абе не е, ама в София го разкриха още на тези избори. Подкрепата за герб е много по-малка от предишните избори, не става дума за Фандъкова, защото тя е общ. кандидат.
Но съм убеден, че това им е пика, а след тази милиционерската драма още повече е разкрит... Значи, според мен, до голяма степен колко ще загуби на следващите избори зависи от това как ще се оправи с реформите в министерството на милиционерите...
Виж сега, не съм казал, че ще загуби следващите избори. Едва ли, вероятно пак ще е пръв - зависи... още е много рано. Казвам, че това му беше пикът на подкрепата и от тук само ще пада. А с колко, може с повече, може с малко, тепърва ще зависи ...





Тема Re: България никога няма да се оправинови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLerO99 (хитлерист )
Публикувано09.11.15 16:57



Обаче ако Иван Костов има пълна власт, ще задейства истински икономически механизми и процеси и за България ще дойдат по-добри времена след няколко години.


Точно така!



Тема Re: България никога няма да се оправинови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано09.11.15 17:18



а стига с тоя манго, нали имаше пълна власт, видяхме каква я свърши



Тема Re: България никога няма да се оправинови [re: lvony333]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано09.11.15 17:43



Подкрепата и да падне, той пак ще измисли някакъв популистки трик. В най-краен случай ще договори един завод за производство на лагери за Volkswagen, след това ще има 6 месеца иху-аху по медиите - България върви напред...

В болницата, в която работеше майка ми, Бойко махна директора и сложи баджанака си! Буквално! И отиде да отреже лентичката на напълно обновено отделение с последна дума на техниката... за което парите бяха от Българската коледа (от дарения на хората), която беше под патронажа на Георги Първанов, а баджанака на Бойко махна даже градинаря на болницата.



Човек ако се поинтересува - Бойко е пълен балон, който обаче няма пукане. Може да прозвучи малко пресилено, но е по-хитър и от Ахмед Доган. Те му викат тиква, ама той нарочно се прави на тиква.

Редактирано от TheGiverAndTheTaker на 09.11.15 17:45.



Тема Re: България никога няма да се оправинови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано09.11.15 18:16



Имаше и един лекар преди години, който беше спечелил някакви големи пари от Европа за болницата си, Бойко отива и вика - тези пари за партията. Лекарят беше отказал и след няколко дни на някаква селянка уж и беше откраднато бебето... или умряло ли там, не знам. И тоя лекар го направиха на гъз - по всички телевизии тая селска пръчка разправяше, какви жестоки престъпления вършел. Обаче в лекарските среди на всички им е ясно за какво става въпрос.

Тези работи дето ги приказвам, някой да ги е чул по телевизията... дори по Алфа?! Естествено, че не. Някой да е разбрал, че в началото на годината спряха лекарството клоназепам, което е за епилептици и хора страдащи от сериозни панически и тревожни разстройства и НЯМА НИКАКЪВ аналог и НЕ СЕ СПИРА! Медиите скриха такава уникална истерия на поне 100-150 хил. души, които го приемат, че направо не можех да повярвам... чак след 4 месеца казаха нещо по Нова телевизия и след това излезе някакъв дебелак и вика, че това било обявено от 2 години и защо хората не се били запасили. А това лекарство може да се изписва само месец за месец. Тоест нямаш право да разполагаш с резервни хапчета. И този ТЪП, ТЪП, ТЪП, ТЪП, ТЪП, дебел лайнар се кара на хората, защо не се били запасили. Направо ще откача, честно.



4 месеца имаше 0 новини по въпроса... дори в интернет. Само хората пищяха във FB, ама като има пълна медийна пелена, файда няма. И това лекарство винаги е струвало 8 лева, след като го спряха вкараха същото под друга търговска марка, което е 15 лева. А причината да спрат вноса му изобщо беше, че е прекалено скъпо и да го направели по-достъпно...

Няма оправия, брате.



Тема Re: България никога няма да се оправинови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор FlLerO99 (SCAN MODE 1080 )
Публикувано09.11.15 21:43



Трябваха му няколко мандата за да оправи положението, но прость и долен народь - слаба държава!

Все пак народа си плати скъпо и прескъпо за свалянето на Костов. А аз тогава бях много по-добре с парите отколкото сега и нищо не усетих от царската мизерия.

Destroy/
We need focus?


Тема да бе, доживот и дъщерите му да го наследятнови [re: FlLerO99]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано09.11.15 23:22








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.