Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: аха и портиера в банката е протеже на директора инови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор antoshca-47049 (изрод)
Публикувано23.10.15 20:15



Очаквах много повече... Ама много... А чий министър председател е бил? Може и ирония да е, но с него не съм се занимавал поне до момента. Като е родолюбец защо обеща пред Кеворкян, че няма претенции за наследство, а после стана друго? Гледам тия дни Любка Качакова пак се появи в публичното пространство?
Ами като са толкова "читави" - да си изкарват "прехраната" като мен и теб бе.... А? Ама не щат... Царя е такъв клоун, че ако не беше толкова "дърт" щях да го препозная с клоуна пред Макдоналдс... Всъщност не... И двата типажа не ги харесвам.... Няма и за какво... А какво означава ника ти? На коя азбука е написан? Ти що за мекере си царско? А ако не си мекере - дай читаво и за четене, защото дори "възлите" на арабски и писмото "Кипу" на индианците е по-четливо от ника ти... А ако не знаеш за какво говоря - епа вземи се светни малко да та ева!!! Не знам какво търсиш във форума, но ако ще си опонент - бъди наистина такъв, а не лигава следа от плужек!!! Защото плужека за разлика от теб е истинско същество!!! А ти какво си? Дори портиер от банката не си!!!!!!!!! А ако си мислиш, че си - твой проблем пич. А моите проблеми са си лично мои! И не те занимавам с тях както ти го правиш... Бах маа му...

Едва ли бих могъл да кажа нещо интересно според днешните критерии...

Редактирано от antoshca-47049 на 23.10.15 20:17.



Тема що не си...нови [re: antoshca-47049]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано23.10.15 20:25



- виж на кого отговарям и помисли какво казвам
- ника си е мой и си ми харесва, който не го харесва може да дойде да ми врътне една свирка
- в тоя форум съм много по-отдавна и от тебе и от тоя с който спориш



Тема Re: що не си...нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор antoshca-47049 (изрод)
Публикувано23.10.15 21:14



Нещо съм се объркал леко... Извинете ме за което! Моля! Май хвърлих повече дърва в печката... Или прекалих с "аспирина"... Шегувам се разбира се, но едва сега видях грешката си и не ми е особенно приятно! Даже никак!
Според инфото съм 6 години преди Вас тук, но това не е никак важно дори и за мен... Ако се приема - един лаф за успокоение на страстите? Става ли?
Ще пробвам поне...
Един приятел, да кажем като мен си седи пред телевизора и масата и си мисли:
Мама му стара, наистина след 50 живота става друг - по-добър някак си...
Абе ще взема да си сипя още 50!!!
Наздраве!!! Костовисти, комунисти, най-вече БЪЛГАРИ!!! Да сме живи и здрави!!!
Всички!!! Желая го на всички от сърце! Като Стругацки...
И сърдечно се извинявам за грешката!!! Много пара съм натрупал и е много неприятно когато иде в грешна посока... Абе айде още по 50? Няколко пъти става ли?



Едва ли бих могъл да кажа нещо интересно според днешните критерии...

Редактирано от antoshca-47049 на 23.10.15 22:16.



Тема здраве да е и наздравенови [re: antoshca-47049]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано23.10.15 21:43







Тема Re: Полетният профил на руските ракети...нови [re: thegiverandthetaker1]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано24.10.15 13:58



Наистина си много, много сериозно болен... Съвсем сериозно, нуждаеш се от изключително квалифицирана медицинска помощ!



Тема Re: Полетният профил на руските ракети...нови [re: lvony333]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано24.10.15 14:17



Кога и къде у нас е имало руска/съветска военна база?! При това - такава, която ние сме издържали?!

Колко ни плаща държавата САЩ за военните си бази у нас в момента? Аз знам, че нищо не плаща. Логично е да не плаща нещо особено и на Германия. При това 7 млрд $ (ако е истина въобще) е смешно малка сума за индустриален гигант като Германия, наистина смешно малка. Че, само един VW в момента е застрашен с 18 млрд $ глоба и не им пука особено.

Самият факт от по-горе показва, че има робство и на Запад. Ние нищичко не получаваме от краварите, които се ширят тук като у дома. Иначе, илюзията за свобода се получава от псевдодемократичните порядки. Съществува фалшиво демократично управление, отговорността е размита, "провинилите" се лесно се заменят с други подходящи и получават символични наказания. Същевременно хората живеят в несигурност и мизерия.

Така че, ако някога сме били роби на СССР, сега сме роби на САЩ и Западна Европа. И, сегашното робство е много по-тежко за обикновения българин.



Тема Re: Полетният профил на руските ракети...нови [re: Sargonlll]  
Автор thegiverandthetaker1 (истински)
Публикувано24.10.15 17:46



Реакцията ти е нормална, защото ти преди гласуваше за АТАКА, което означава, че при всички случаи, ако не си русофил, то поне имаш напълно "нормално", "здраво" отношение към нашите "братя" руснаци. Обаче не забравяй, че някои хора си мислят, че и сърбите са ни братя. Има и наивници, вярващи и че гърците са ни православни братя, та и "македонците" даже.

Да кажеш, че съм луд и плямпам пълни глупости е много лесно и логично, защото тази позиция те треска по главата с лопата. Обаче с времето си помисли какви са тея славяни, от които е останал само език, а от траките всичко друго, но не и език. Най-старото обработено злато дали е правено от безписмени варвари, каквито изкарват т. нар. траки. Замисли се как някакви си "прабългари", които са забележителни държавници, идват, приемат "славянския" език ей така и се смесват с тях. Аз съм чувал, че тюрките са малко по-агресивни и някак не ми се вярва, че например Чингис Хан ще постъпи като Махатма Ганди в случая. И странно как прабългарите са оставяли след себе си, както Баба Ванга много добре се е изразила - държава и бел град, а след всички други монголоиди са оставали само огън и жупел.

С Волжка България предполагам знаеш какво са направили братушките. Руснаците не са лоши хора, но владетелите им винаги са били страшни манипулатори и мръсници. Ако не беше така, в момента Русия нямаше да е толкова голяма и силна. Попрочети разни стари работи от българи, не от руснаци.

------------------------------------------



Тема Re: Полетният профил на руските ракети...нови [re: thegiverandthetaker1]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано25.10.15 08:03



Ти пък как разбра от кой какво точно е останало?! Да, езикът е от славяните, но е доста различен от останалите славянски езици. Нормално е, те са били най-многобройни сред предците ни в първоначалните предели на България. За останалото - всеки е дал своя принос. Да допълня, че в нашия генофонд има много примеси, защото най-различни племена и държави са навлизали на наша територия (и ние на тяхна) - смешно е въобще да се говори, че някой е чист "българин". И, не разбирам защо въобще свързваш нашия произход с отношението към Русия, респ. САЩ. Вземи Полша и Русия, две много "по-славянски" държави - хич не се обичат. Важно е кой какво е направил за теб, а Русия почти винаги е била изцяло на наша страна. Какво е направила добро за България една Франция или САЩ например? Не говоря за действията на отделни личности от тези държави, а за поведението на самите държави. Напротив, може да се дадат примери, че са били против България.

Не мога да разбера тази ненавист към Русия от твоя страна. Какъв ти е проблемът? Какво лошо си видял от нея или бившия СССР? При бай Тошо тук се живееше достатъчно добре, стандартът беше по-висок отколкото сега, поне за повечето хора. Че, не само за тях. Аз сега имам достатъчно пари, заделил съм и настрана, обаче, когато реших да си оправя зъбите, смених няколко зъболекари, докато попадна на достатъчно способен, а той е на 60-ина години. Сега, и да имаш пари, вече толкова е паднало нивото, че не може да получиш качествена услуга за тези пари. Тепърва ще се усеща все повече това. Уж си купуваш по-качествена храна, ама и тя излиза боклук и т. н. При това аз имам достатъчно пари, а много хора мизерстват и не желаят да създават деца - не само защото ще имат финансови проблеми, но защото ще ги обрекат на тази отвратителна действителност.

И, сигурно сега ще кажеш, че са виновни бившите комунисти, които са се инфилтрирали в новата власт. Да, много наследници на управляващите от соца и сега са в политиката, но не те са основния проблем. Всичко опира до това, че нито САЩ, нито ЕС има интерес тук да се оправят нещата и да се покачи жизнения стандарт. Смешно е, че една Гермяния би искала в България хората да получават същите заплати или пък тук да се развие сериозна индустрия. ЕС е създаден за да се контролира бедността на едни за сметка на богатството на други държави. Никога тук няма да дръпнем сериозно, докато сме в ЕС и докато се водим по САЩ. Управляващите постоянно ги хвалят от ЕС и САЩ - и тиквун, и предишните. Е, щом управляващите имат одобрението на Запада, а тук е мизерия и хората бягат - не ти ли става ясно какво се случва и кой е виновен?!



Тема Re: Полетният профил на руските ракети...нови [re: thegiverandthetaker1]  
Автор antoshca-47049 (изрод)
Публикувано25.10.15 13:11



Здравейте пак!
Много ми е приятно, че се заформи някаква дискусия! Може и да не е дискусията, която бих искал, но в годините гледах със съжаление как немалка част от хората се пренасочиха към социални мрежи и прочее места с притегателна сила. Мен тези места не ме влечат, но много спорове съм изчел тук и не съм се включвал не за друго, ами някак да "видя, усетя" "духа" на форума. Честно - и сега не го усещам, но се радвам, че има мислещи хора. Това, което ме натъжава обаче е, че продължаваме да се ядем помежду си (и аз също по инерция)... Това е "Многоглавата ламя унищожаваща нацията ни"!!!
Обвиняваме "циганите", руснаците, американците, Асад, ИДИЛ, Сикхските екстремисти (ако някой ги помни изобщо), (Тигри за освобождение на Тамил-Илам), (контрите в Никарагуа), бившия президент на Панама (не помня как се казваше, а и в такива моменти не ща елкектронни помощници) (Гранада) и изобщо не бих искал да се повтаря... Някой от тук помни ли каква е била реакцията на държавата ни (айде да не викам на бай Тодор кокалите бог да го прости! през 80-те години когато Турция иска да събори желязната църква или Света София в Истанбул? Някой може ли да даде обяснение без политически окраски защо тогавашната ни държава се опитва да смени имената на част от гражданите си? Ама без да изпадаме в пристрастия. Защо в по-новото време никой не попитаха дали иска страната му да е член на НАТО, Европедалския съюз и как в сегашно време изопачават Констинбродския опит за фалшификация на изборите, като афера примерно?
От "Българите живели преди нас" Аз помня:
-"Не сме народ, а мърша"
-"Алеко с всичките му издания и лафове"!
-"Кат Русия няма друга......!!!!"
-"Здравствуйте братушки!")
Не ме е срам за паметта ми, но се срамувам от други явления в държавата ни.
Толкова ме е срам, че често се питам защо съм се родил тук, а не в Руанда да кажем...

Едва ли бих могъл да кажа нещо интересно според днешните критерии...


Тема Re: Полетният профил на руските ракети...нови [re: Sargonlll]  
Автор antoshca-47049 (изрод)
Публикувано25.10.15 13:37



Много пъти съм се опитвал да намеря от стари автори информация за циганите и да е между другото тази информация, а не конкретно... И единственото, което съм намирал е, че са си бачкали хората като всички други. Не визирам нищо от преди 09.09.1944г. Какви са били през соца няма да коментирам, защото предполагам една немалка част от хората тук помнят. По-скоро мутрите, циганите, замогналите се и една голяма част от нас с комплекси някакви... са проблема на обществото ни (ако изобщо има такова сега...) Също така е въпрос колко остават извън схемата?
За мен лично е сложно... По-сложно е когато видиш некомпетентни и неадекватни управляващи как бръщолевят от медиите, сякаш имат речева диария (а не мисловна такава)!
Какво да си помисля, когато ме убеждават, че живея по-добре, а аз си живея все така зле...? А данък "Вредни храни"? Защо просто не ги забранят? Защото печелят от контрабандата и когато печалбата намалее си измислят нови начини за контрабанда ( Да не забравяме данък "кенеф" на френски крал - от там е тръгнал и хазарта бръм, бръм...) От "Короната" е тръгнало с наркотиците, с робството и много други неща... Та на руснаците сме били сваляли шапка? Та някой от другите да е направил нещо ХУБАВО за нас? Па било и с "други цели"

Едва ли бих могъл да кажа нещо интересно според днешните критерии...

Редактирано от antoshca-47049 на 25.10.15 13:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.