Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 24.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нещо става :(((нови [re: Jay Gould]  
Автор jericho941f ()
Публикувано27.10.14 21:03



Така е. Дилемата изглежда нерешима.

По принцип гениалната идея върху която лежат и искат да осъществят властимеющите е , да вземат въпросните 4 млрд. от бюджета и да покрият влоговете до стотинка.
Минус на тази идея е , острата съпротива на ЕС , т.е. ние българите ще ти подядем , щото българския бюджет не е български и европейците с право ще се сърдят , че тези пари отиват при някои български тарикати , а не при тях самите.

Същия този Цветан Василев 4 години подред е Банкер №1 , обявен и награден + 2 пъти "Икономист на годината". Няма по титулован банкер и икономист от него , изведнъж стана пирамида.

Сега пък , Пеевски и Цонев внасят проектозакон за КТБ. По въпиющ конфликт на интереси трудно може да си представи човек , това трябва да влезе в учебниците по история и да се изучава във финасовите дисциплини на университетите. Цялата медийна империя на фамилия Пеевски стартира от КТБ , сега той внася Закон за нея. Той Закона може и да е свестен и да е необходим , но точно тия хора да го внесат .....

Ще видим ...сигурното е , че няма да се скучае.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: И богатите също плачат ...нови [re: jericho941f]  
Автор atd112 (ентусиаст)
Публикувано27.10.14 21:54



Списъкът е много хубав и особено в частта за Дж.Пи Морган показва чудесно лицето на еврейското банкерство. В арсенала им от средства няма нещо за което ще се възпрат да не използват. За съжаление да победиш банда като тази със законни и демократични средства е химера. Могат да бъдат победени само от хора действащи безскрупулно и безмилостно като тях.



Тема Re: Нещо става :(((нови [re: specular]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано28.10.14 19:22



Интересно предвиждане. Съгласна съм, че Южен поток е намесен. Даже мисля, че случаят КТБ има пряка връзка с него.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Нещо става :(((нови [re: jericho941f]  
Автор cyrus9358OАдминистратор ( )
Публикувано12.11.14 11:18





В общем, коллеги, ничего хорошего от ближайших месяцев я не жду. Загнанные в угол крысы опасны — и всё идёт к тому, что американцы попытаются «отыграться», смахнув рукавом фигуры с шахматного стола и переведя конфликт из холодной фазы в горячую.



Тема Re: Нещо става :(((нови [re: cyrus9358O]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано12.11.14 18:48



Така е, войната почва догодина. Съветвам всеки предвидлив да се подготви. Много малка е вероятността да се отложи за 2016 г.



Тема Re: Нещо става :(((нови [re: Sargonlll]  
Автор tuff slim (884.324.087)
Публикувано13.11.14 21:22



я разкажи малко за войната - къде, кога, как, оръжия, победители, ресултати



Тема Re: Нещо става :(((нови [re: tuff slim]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано13.11.14 21:42



Аз да не съм Ванга?! Моето твърдение се базира на анализ на процесите, някои от които са скорошни, други са от по-отдавна. Кога съм го казал, къде също се подразбира, за останалото вече не съм сигурен. Лично симпатизирам на Русия и ми се ще тя да победи. Но, бъдещето ще покаже.



Тема Голям ташакнови [re: jericho941f]  
Автор cyrus9358OАдминистратор ( )
Публикувано17.11.14 10:41



Новина, минала незабелязана:





Тема Re: Нещо става :(((нови [re: jericho941f]  
Автор cyrus9358OАдминистратор ( )
Публикувано17.11.14 11:44



: продават нефт и купуват подценено(заради поддържаните изкуствено скъпи хартийки $) ФИЗИЧЕСКО злато :)

Разбира се, това са пропутински козни :)



Тема Бало си е матама:нови [re: jericho941f]  
Автор cyrus9358OАдминистратор ( )
Публикувано18.11.14 09:02






.....
США получают желаемое – полномасштабную, кровавую гражданскую войну на Украине с ликвидацией остатков экономики, государственности, обрушением жилищно-коммунального хозяйства и социальной сферы. Территория погрузится в каменный век за считанные дни. США рассчитывают, что это навсегда разделит Россию и Украину, окончательно сформировав «украинский народ». Кроме того, они понимают, что восстанавливать нормальные условия жизни для уцелевших все равно придется России и ЕС, что должно сковать ресурсы Москвы и Брюсселя, создав дополнительные конкурентные преимущества Вашингтону......





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.