Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 09.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема В допълнение към темата "атомната бомба"нови  
Автор jericho941f ()
Публикувано13.09.14 18:01



Мдааааа ....
Работата явно отива на еб*м страна .....



Поради факта , че единствения ябанджийски език който знам е руския , а и се определям като УМЕРЕН русофил , следя предимно руските информационни източници.
Махаме задължителната пропаганда и способите на информационната война и се стремим да наблюдаваме фактите .........
Които само от два дни насам , са :

1. В Четвъртък в 10 ч. сутринта , Путин обяви внезапна проверка на бойната готовност на Източния Военен Окръг.
Освен сухопътните части , под тревога са вдигнати цялата морска пехота и десантни части , но най-интересното е разтръщането на ЦЕЛИЯ тихоокеански флот в зоната определена за бойни действия.

2. По същото време и в същия час е стартирана проверка на следните държавни институции :
Минпромторга , Минкомсвязи, Минтранса, Роспечати, Россвязи, Росавиации, Росавтодора, Росжелдора, Росморречфлота
(няма да обяснявам съкращенията , просто това са нещо като нашите Пощи , ЖП , Министерство на транспорта , Икономиката и прочее)
Проверката касае "условията на тяхната работа и изпълнение на държавните задачи в условията на военно време"

3. По същото време и в същия час стартира командно-щабното учение "Восток-21014".
Най-интересното при него е , че вчера няколко руски военни самолета (2 СУ-25 и 1 МИГ-29) извършиха кацания и излитания от шосейни пътища от руската обща пътна мрежа. Сега , който е ходил в казарма ще разбере за какво става дума.

4. Путин по съвместителство стана Началник на руската военно-промишлена комисия , която отговаря за превъоръжаването на армията.


Това само от два дни насам.
Според мен , работата отива на голям тъшак , при който няма да има абсолютно никакво значение кой какъв ФИЛ е , ще опъваме каиша заедно.
Според мен до началото на въпросния тъшак остава по-малко от 1 година.
Дано да греша де

P.S. А , току що видях че не само аз имам предчувствия .... и Римския Папа нещо такова му се види





SI VIS PACEM PARA BELLUM

Редактирано от jericho941f на 13.09.14 18:31.



Тема Re: В допълнение към темата "атомната бомба"нови [re: jericho941f]  
Автор Filer099 (нещатен на КГБ)
Публикувано13.09.14 21:12



Имам много сериозен източник тук не ви казвам точно откъде е, но той сподели за новата руска военна доктрина. Та според новата руска военна доктрина в случай на сигурни данни за предстояща агресия срещу Русия руската армия трябва да нанесе такъв внезапен и изпреварващ удар срещу силите които смятат да я агресират който напълно да обезсмисли предстоящата агресия. А това означава потапяне на всички американски самолетоносачи минимум.



Тема Re: В допълнение към темата "атомната бомба"нови [re: jericho941f]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано13.09.14 23:27



Досега съм се въздържал да дам прогноза за началото на Трета световна война, но според мен ще започне догодина през пролетта. Във всеки случай ще започне преди да изтече мандатът на Обама.



Тема Re: В допълнение към темата "атомната бомба" [re: Filer099]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано13.09.14 23:47



абре филер, кфи самолетоносачи те гонят, на русия и дреме за самолетоносачи, нема от къде да и дойдат



Тема А това .....нови [re: jericho941f]  
Автор jericho941f ()
Публикувано14.09.14 11:15



.... се случва на около 1000 км. от България. Ако някой ми беше казал преди 6 месеца , че в най-голямата по територия държава насред Европа ще има подобни неща , щях да му се присмея.

Следващите кадри няма да видите по нашите медии. Ние тука живеем в безвъздушно пространство и тези неща не ни засягат.



Филма е от страна на про-руските сепаратисти , но това няма значение , поставям акцента върху крайния резултат , няма да споря кой и защо е виновен.
В гражданската война няма "справедливост" и никой не го интересува кой е демократ и кой какъв ФИЛ е. К*ра го отнасят всички.
Просто ФАКТ !!!!

По интересното е друго що се отнася до България .......



т.н. "Балканска бригада" е факт от доста време. Това , че в нашите медии срамежливо започва да се споменава е добре.
Лошото е , че първоначалното наименование на ISIS е "ИДИЛ" , демек .."Ислямска държава в Ирак и ЛЕВАНТА".

Предполагам на уважаемите съфорумци е известно , че старото име на земите които включват региона по черноморието като почвеш от Варна , минеш по хребета на Стара Планина , част от Софийското поле , половин Македония и част от Гърция са се наричали ЛЕВАНТА.

Та самият факт , че тези територии са включени в доктрината на подобно ужасяващо образование е малко притеснителен.

Що се отнася до самата ИДИЛ , дето сега САЩ им обявиха война , то тя се появи от нищото преди 2 години .......

Е , не съвсем от нищото , както ни показва следния линк :



....... на който , ако някой не разбира да чете на руски , в кадри на CNN е показан многоуважавия сенатор Джон Маккейн , да седи рамо до рамо с един от лидерите на въпросното терористично образувание.

Геополитика - няма какво да се направи , в името на демокрацията ще седим с който се наложи ......


SI VIS PACEM PARA BELLUM

Тема Re: В допълнение към темата "атомната бомба"нови [re: jericho941f]  
Автор atd112 (ентусиаст)
Публикувано14.09.14 13:23



И да не стане трета световна, втори мандат на простака Боко ще докара страната до гражданска война, така че за нас измъкване от батака няма.



Тема Re: В допълнение към темата "атомната бомба"нови [re: atd112]  
Автор jericho941f ()
Публикувано14.09.14 13:43



Проблема е , че с Бойко и без Бойко , ситуацията е една и съща ....

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Събитията се развиват не по дни ...нови [re: jericho941f]  
Автор jericho941f ()
Публикувано14.09.14 14:02



..... а по часове хе хе хе

Преди малко ИД пуснаха в ю-тубе клип с екзекуцията на 3-тия поред заложник (британец) и направиха презентация на следващия (за другата седмица).

т.е. всяка седмица екзекутират по 1 заложник с послание лично към Обама , Путин и ЕС.

Сега , нека си зададем стария въпрос , доколкото в ИД още няма информация да са се навъдили вампири.

Кой има полза ?

Според мен , четвъртата екзекуция ще е последна. След нея следва тотална война срещу ИД от страна на Запада.

Сега , войната ще се води на територията на Ирак и на Сирия , доколкото ИД се базира там.

Ирак е ясен , що се касае до Сирия , Западната коалиция ще нанесе ударите БЕЗ съгласуване в СБ на ООН.

А в Сирия , попътно покрай ИД ще го отнесе и Башар Ассад.

или , срещу живота на 4-ма нещастници , демокрацията ще победи и в Сирия.

За да не си вре Русия носа в тези събития , премирието в Украйна ще бъде нарушено по някакво съвпадение точно когато започнат ударите по Сирия.

Така си мисля аз , като гледам какво става , а какво ще стане в реалността , предстои да видим

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: Събитията се развиват не по дни ...нови [re: jericho941f]  
Автор Filer099 (нещатен на КГБ)
Публикувано14.09.14 15:39



Относно последните четири реда които вие написахте че ще го отнесе и Башар Асад и ще бъде нарушено примирието в Украйна нещо много подобно мислих да напиша вчера точно по този въпрос. А че иначе примирие в Украйна няма да има аз това го написах в клуб Споделено тук в дира преди няколко дни(не мога да дам линк към този постинг защото операционната ми система неща се е бъгнала).




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.