Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 30.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Луд ли е Сидеров?  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано01.07.13 14:59



Според мен не е (прекалено) луд, но логиката показва, че накърнява с действията си нечии интереси, които правят всичко възможно да му създадат такъв имидж.





Тема Re: Луд ли е Сидеров? [re: бeз ycилиe]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано01.07.13 15:38







Тема я, звучи като МОЯТА БОРБА за българия [re: Mpъни]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано01.07.13 18:39







Тема Re: я, звучи като МОЯТА БОРБА за българия [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано01.07.13 22:17



Какво да ти кажа?!
Хитлер се е преродил в Сидеров.



Тема Re: я, звучи като МОЯТА БОРБА за българия [re: Mpъни]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано03.07.13 07:02



Тогава не е луд.



Тема Re: Луд ли е Сидеров? [re: Mpъни]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано07.07.13 07:47



Всички се опитват да изкарат Сидеров луд или поне хитлерист.
Той ясно заявява че никога не използва насилие, но за насилие се смята дори когато се кара с някого, поне така го обявява после този някой. Пред централата им ги замеряха с павета и камъни, удариха поне двама по главите там, а в медиите - нищо за това, даже контра - от отсрещната страна били ударени, разбираш ли.

Както и да е, истината ще си излезе, дано не го убият дотогава.

Тези, които очернят Сидеров днес имат сериозно основание за това - той говори истината - и за АЕЦ-реакторите, и за Президента, и за МИшо - бирата, съответно Цвъки и Боко - затворниците, за много монополни и олигархични структури, за колониализма на западните фирми, които работят у нас с крайно неизгодни за страната ни договори, получени с добър рушвет, което наистина е всетовна практика от половин век.

Надявам се повече хора да се образоват чрез Интернет и да направят невъзможна заблудата на обществото.



Тема ReВолен е спусъка на гражданската война [re: Well]  
Автор FilerO99 (Dark Power)
Публикувано07.07.13 07:52



Волен е спусъка на гражданската война в която ще участвам. Аз одобрявам действията му, знам че те са пагубни за мира в България и знам че той тласка страната към кръвопролития и това е изгодно за мен.

He hehd up his hammer high
And called to Odin for a sign


Тема Re: ReВолен е спусъка на гражданската война [re: FilerO99]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано07.07.13 08:02



Това е другата лъжа, която се тиражира даже и в Европа. Че Сидеров заплашвал с гражданска война. Той не заплашва, той предупреждава че бездействието на МВР може да доведе до там, защото много хора се изнервят от терора на протестиращите и това може да доведе до граждански сблъсъци, а това е гражданска война. Само че предвид платените протести, няма много шанс за това. а и Българинът е доста толерантен и вероятно ще изчака на плащащите да им свършат или финансите или търпението или смисъла от напъните им. То края на тази глупост вече се вижда, въпреки неистовите напъни на Канал 1, Бтв и други пристрастни медии и журналисти.

Редактирано от Well на 07.07.13 08:03.



Тема Re: ReВолен е спусъка на гражданската война [re: Well]  
Автор FilerO99 (Dark Power)
Публикувано07.07.13 08:13



И Европа ще пострада от тази предстояща гражданска война. Знаеш ли колко време чакам да стане гражданска война в България?Сигурно повече от 20 години време!Мислиш ли че ще изпусна момента да си уредя сметките с този мръсен народ?Не!

Те само да започнат едните или другите да се бият истински и ще видиш какво ще се случи. Аз не заемам ничия страна, аз съм срещу вас всичките. Онези мръсници пред Парламента нека продължават да си играят с огъня и той като ПЛАМНЕ ще им запали всичко. Същото важи и за комунистите и пенсионерите които също от моя гледна точка са врагове и подлежат на терминаране. Тоест и двата лагера са ми потенциални мишени - протестиращите са демонократи, а подкрепящите правителството са куманоиди. И първите заграбиха собствената си държава и станаха чорбаджий, а вторите се опитват да ги оберат тях - тоест и двете страни са престъпници. Българският народ е престъпен по принцип и трябва да се накаже жестоко!

He hehd up his hammer high
And called to Odin for a sign


Тема Важни са действията [re: Well]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано07.07.13 14:22



а с действията си, Сидеров подкрепи Доган.
Това е меко казано неприемливо.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.