Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 01.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Тема Вицнови  
Автор ursa minor (dangerous)
Публикувано12.01.14 11:04



Влизат Бареков и Станишев в една аптека.
- Два капута - казва Бареков.
- Виждам – казва аптекарят - А нещо ще желаете ли?

Faber est suae quisque fortunae.


Тема Re: Вицнови [re: ursa minor]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано13.01.14 14:04




- След малко ще те подхванат бетонните глави да ти обяснят, че това е манипулация на Бойко Борисов и Цветан Цветанов.



Тема Re: Вицнови [re: ursa minor]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано16.01.14 14:58



2 август, пълен автобус с депутати от БСП, пада в дълбоко дере, на път за ежегодния социалистически събор.Наблизо, обикновен селянин си пасял оцете.Видял той злополуката и оттичал до селото за да съобщи за трагедията.Да, ама там нямало никой, щото всички били на събора на Бузлуджа.Тогава овчаря се върнал и направил общ масов гроб за родните социалисти.Чак на другия ден вечерта се прибрали хората от партииното мероприятие и добронамерения селянин с мъка съобщил за злощастното събитие на кмета.После отишли двамата на местопроизшествието и се провел следния разговор:
-Абе Симо, те с тоя ли рейс беха?
-Да кмете.
-Колко беха?
-Двайсетина.
-А ти къде ги закопа?
-Е те тука.
-Ааа добре.Абе и как па всичките са умрели?Немаше ли барем един жив.
-Абе докато ги копах, некой викаха, че са живи, ама на тия комунисти, нема кой да им верва.



Тема Re: Вицнови [re: ursa minor]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано17.01.14 08:58



Един ден Бойко си гризе ноктите в парламента. Негов колега го вижда и го пита: - Абе, Боко, що си гризеш ноктите като малко дете? - Абе, пу - (плюе, това което е изгризал ) - чудя се, пу, това под ноктите ми дали е кал, пу, или са лай..а. - Я дай аз да опитам! Вторият опитва и казва: - Това са лай..а, бе брато! - Абе и аз така си мислех, щото иначе от де тая кал в гъ..а ми. . .



Тема Re: Вицнови [re: ursa minor]  
Автор easy (wanderer)
Публикувано17.01.14 10:37



Сидеров и депутати от парламентарната му група отишли на посещение в детска ясла.
По-късно пресслужбата на "Атака" направи изявление, че децата първи скочили на бой.



Тема Re: Вицнови [re: easy]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано18.01.14 01:16



Интересно, след като вече стана ясно че всичко е постановка, а след време и в съда ще се разбере, какво тогава ще мислят всички?



Тема Re: Виц [re: ursa minor]  
Автор ursa minor (dangerous)
Публикувано19.01.14 15:53





Faber est suae quisque fortunae.

Тема Re: Вицнови [re: ursa minor]  
Автор ursa minor (dangerous)
Публикувано24.01.14 08:38



Вървят през гората Пепеляшка, Палечка и Шрек.
Пепеляшка казва:
- Аз съм най-красивата на света....
Палечка:
- А аз съм най-малката.
Шрек:
- Аз съм най-грозният и най-ужасният!
След малко виждат къщичка с надпис - "Огледало на истината". Влиза Пепеляшка. Излиза, плачейки:
- Не съм била най-красивата, имало някаква Снежанка.
Влиза Палечка и след малко също излиза разплакана:
- Не съм била най-малката - имало някакъв Малечко Палечко.
Влиза Шрек, след малко излиза бесен и крещи:
- Абе кой е тоя Делян Пеевски???

Faber est suae quisque fortunae.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.