Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 27.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За дебилите и още нещо...нови  
Автор PATRlOTOT (старо куче)
Публикувано15.12.13 06:25







Тема Re: За дебилите и още нещо...нови [re: PATRlOTOT]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано15.12.13 07:42



Комбинацията от дебили и профи протестъри е достойна за зоологическата градина в която Кретен Борисофф превърна София за да си спаси червения задник от правосъдието.
Въпростъ е как след този идиотски период хората ще възприемат протестите като форма на демокрация. Виждаме едни дебили и едни гладни хора, които са там за да вземат някой лев. Предават демокрацията за пари, защото са бедни. А са бедни именно защото този, който им плаща ги обра и ги прати да садят картофи и пасат овце. Абсолютна трагедия на немислещите, възпитани и обучени според плана Ран-Ът в простотия и незнание до такава степен, че лесно да се манипулират за жълти стотинки. Идеалния електорат и маймуни за работа.



Тема Re: За дебилите и още нещо...нови [re: PATRlOTOT]  
Автор без усилие (обективен)
Публикувано15.12.13 12:27



Заради подобна наглост е твърде възможно дебелият задник на г-жа Бойка Борисова наистина да се озове в затвора

Тя далеч не е първата крадлива сфинка на прехода, няма и да е последната. Но по наглост е определено номер 1!



Тема Re: За дебилите и още нещо...нови [re: без усилие]  
Автор the_giver_and_the_taker-1 (Истински.)
Публикувано15.12.13 12:35



Каква си мижитурка.



------------------------------------------



Тема Re: За дебилите и още нещо...нови [re: the_giver_and_the_ta]  
Автор без усилие (обективен)
Публикувано15.12.13 12:47



Мижитурка е като мижиш и свинята от Банкя ти го турка...

В устата Отново и отново...



Тема Re: За дебилите и още нещо...нови [re: без усилие]  
Автор the_giver_and_the_taker-1 (Истински.)
Публикувано15.12.13 17:50



Ха-ха-ха!

Ама ти май като общуваш с мен ставаш по-малко тъп. Напредваш.

Само дето на мен "свинята от Банкя" ми направи хиляда неща в квартала в който живея (както и на много други места), които ми писна да изброявам. Те могат да се видят, могат да се пипнат и вършат работа. При предишните кабинети не е направено и 1% от това, така че на теб някой ти го турка, не на мен.

------------------------------------------



Тема Re: За дебилите и още нещо...нови [re: the_giver_and_the_ta]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано15.12.13 18:27



Отпуснати евро пари, договорени предния мандат. Лесна работа - нашите фирми работят, Боко печели. Естествено ЕС иска да види свършена работа, за да плати. Иначе ... има един добър виц за това:

Гръцкият премиер поканил на гости Бойко. Отишъл Боко, премиера го развежда : Гледай вика , каква хубава магистрала направих, а от спестените пари си построих разкошна вила, с басейни, жакузита, голф игрище ...
Гледа Боко - магистралата прилича на първокласен път. Вика - Абе тва не е магистрала - няма трета лента...
Гръцкия премиер вика - Е, то иначе откъде щях да спестя пари за вилата ...
Минава време, Боко вика на гости гръцкия премиер.
Развежда го , показва му сараите си, разкошни комплекси - и вика - всичко това построих със спестените пари от ееей - оная магистрала. Гледа гръка - нищо не вижда.
Абе то там няма нищо!

Боко казва - Е, че как иначе да спестя толкова пари ...

Та така, ЕС иска да види свършена работа, така че благодари на тях, иначе и това нямаше да има.
Само че ЕС не са цвете за мирисане. Ние сме им донори. Получаваме по-малко пари, отколкото даваме като такса.



Тема Re: За дебилите и още нещо...нови [re: the_giver_and_the_ta]  
Автор без усилие (обективен)
Публикувано15.12.13 19:05



Малоумник, това, което свинята е направила или по-скоро е станало по нейно време и с нейно благоволение (и не е е нищо особено или повече в сравнение с това, което е правено преди нея), не оправдава огромните по мащаби кражби и всякакви злоупотреби с властта. За теб естествено - няма проблеми - нека е мутра, нека е боклук (какъвто си и ти), нека е тотален урод - важното е "на мен да ми е добре" и да е "уууу, оставка, мръсни комунисти" (само че и Герб е съставена изцяло от наследници на кадри на ДС и Партията, т.е. "комунисти" отвсякъде).

Това ви е проблемът на политическите зомбита - не ви пука какъв мафиот и морален изрод ви управлява, важното е да е "уууу-против-комунистите".





Тема Re: За дебилите и още нещо...нови [re: Well]  
Автор the_giver_and_the_taker-1 (Истински.)
Публикувано15.12.13 19:27



Е ти си противоречиш. Хем били паднали лесни пари от ЕС, ама хем ние даваме повече пари на ЕС, отколкото получаваме. Или едното е вярно, или другото.

------------------------------------------



Тема Re: За дебилите и още нещо...нови [re: the_giver_and_the_ta]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано15.12.13 21:37



Нека обясня. ЕС ни взема почти милиард лева такса, след което ни дава по различни програми, одобрявани от тях обратно някаква сума, която те заявяват че ще е по-голяма от дадената, но в края на годината се оказва че е по-малко, защото тук нещо не им харесало и не плащат, там друго ... Един вид все едно аз ти взимам заплатата и с обещанието че ще ти я управлявам по-правилно от теб (все едно ти си някакъв дебил и не можеш сам да си правиш сметката) и даже ще ти давам повече, всъщност те скубя оттук-оттам, защото не ми харесва как се държиш и ти получаваш по-малко. Като всичките тези пари не ти, а аз решавам за какво ще харчиш. И ако не слушкаш, пляскам те и те ощетявам с твоите парички.

Така, парите които даваме като такса за идиотското ни членство в ЕС един вид усвояваме за европрограми под техен контрол. Само че те се държат с нас, все едно тези пари са техни и даже ни отказват плащане, ако нещо не им хареса. А у нас кражби и измами много - всеки гледа да открадне. И ЕС като засекат такова нещо - край. Режат ни. Губим парите. После се налага започнатият проект да довършим с други собствени пари.

Та, лесни пари са за тези дето искат да крадат или усвояват печалба от работата с тях. Но де факто това са наши пари, понякога даже умножени по две - като ни откажат плащане заради нередности, Българският данъкоплатец е принуден да даде пари за да се довърши проекта, защото веднъж вече започнат, няма как да се остави недовършен - все пак е оценен като полезен за България. Проблема е че вместо ЕС да ни помага, ни цака заради крадливите ни уроди-управници. Наказва народа заради крадливите си господари. Дето се вика - де го чукаш, де се пука...
На тях обаче им е добре - по-богати от нас си тръгват Брюкселските изроди.
И това далеч не е всичко, защото не съм отворил темата за лобитата в Брюксел А там вече е страшно. Пари дават, ама с условия - тази или онази фирма да изберем като изпълнител, подизпълнител, финансист или управление. Това да направим с Южен поток или тази фирма - Уестингхауз, да ни строи 7 блок на руската атомна централа Козлодуй. Дето технологиите им са от различни планети и нямат стиковане , включително и специалисти. какво ли още не.

Редактирано от Well на 15.12.13 21:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.