Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 05.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Хо охо хо , хахахаха ихи хи хи Приятелю ....нови [re: lvony333]  
Автор jericho941f ()
Публикувано13.12.13 11:20



.... колко съм тичал до хоризонта , ти ако тичаш срещу мен няма да можеш да ме стигнеш ха ха ха ха ...

Аз имам 12 години служба от които 2 на ДЪРЖАВАТА като войник , ама в ОНАЯ старата армия , когато наистина се тичаше.

Помня , че кубинката ми се скъса на 40-тия ден , не можа да изкара 2 месеца , но не от бягане , а щото съм дълъг и бях дясно-флангови на новобранската рота и давах такт на маршировката ха ха ха ха

Иначе не бях кашик и после нямаше толкова много бягане , служих на тия ракети дето ги нарязаха ОТР "Ока" , по натовския стандарт SS-N-23 SPIDER

Имам рядкото и съмнително щастие да бъда :

- младши сержант от "Варшавския договор"
- главен сержант от "Преходния период"
- Старши лейтенант от НАТО
- понастоящем капитан ОР на НАТО

С това смятам че изчерпахме темата кой колко е бягал , но понеже вече съм на години пък и съм по хитър , бягането ще го оставя на Вас , по младите , а аз ще ръся мозъци тука по форумите хи хи хо хо хо , днес успя да ме развеселиш много

Но сега мисълта ми е за друго



Докато с теб си разправяме казармени истории , хората виж какво правят

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Това е фотосесия от тежките трудови дни на един политик , ярък представител на настоящата политическа класа , за която ти с такова упование ме пращаш да тичам до хоризонта и обратно.

Камъни ще ям , но няма да тичам.

Камъни ще ям , но всяка стотинка която мога да СПЕСТЯ от данъци и държавни такси , глоби и прочее тегоби - ще я спестя

Когато Вие европейците реформирате системата можеш да пуснеш тука един пост и аз да се включа като добропорядъчен гражданин


SI VIS PACEM PARA BELLUM

Тема Re: Хо охо хо , хахахаха ихи хи хи Приятелю ....нови [re: jericho941f]  
Автор the_giver_and_the_taker-1 (Истински.)
Публикувано13.12.13 17:20



Ама ти тоя боклук Волен Сидеров, за европеец ли го мислиш?! Та той е с крайно леви убеждения и е за излизането на България от ЕС. Той е против свободния пазар и поддържа някакви комунистически идеи за строене на АЕЦ Белене, "изгонване" на чуждите вериги супермаркети и т.н. Така че изобщо не го вкарвай при нас (про)европейците.

------------------------------------------

Редактирано от the_giver_and_the_taker-1 на 13.12.13 17:21.



Тема Re: Хо охо хо , хахахаха ихи хи хи Приятелю ....нови [re: the_giver_and_the_ta]  
Автор jericho941f ()
Публикувано13.12.13 17:30



Волен Сидеров е в същия боклук , част от статуквото , без което не може нито един уважаващ себе си европеец.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: Жалък опит ...нови [re: tupsum-75372]  
Автор atd112 (ентусиаст)
Публикувано13.12.13 19:27



Не си спомням да е имало волеизявление на народа по повод НАТО и ЕС, така че влизането ни в тия съюзи е всичко друго но не и доброволно или легитимно.



Тема Re: Жалък опит ...нови [re: lvony333]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано13.12.13 22:06



Леле какви глупости си писал... Промит от хамериканци мозък, честито. Идея си нямаш дори каква е ситуацията в Сирия. Поредният медийно обработен глупак. Идеален електорат - каквото те излъжат по медиите - в това вярваш.



Тема Re: Жалък опит ...нови [re: atd112]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано13.12.13 22:07



+1



Тема Re: Хо охо хо , хахахаха ихи хи хи Приятелю ....нови [re: jericho941f]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано13.12.13 22:18



Абе, поне някоя вила, хотел или кола на Волен да бяха снимали, егати плоското въображение, в стил чалга, направо си личи глупостта на авторите. Ако става дума за пури, пуши ги Бойко. Ако става дума за пари, пак той празнува три пъти по един милиард откраднати пари от народа си. И с тях сега плаща на такива курви като тая агенция, Нова и Бтв да му лижат топките. Ама некадърното колкото и да му платиш, все толкова си може. За смях стават само все повече. Вече и децата станаха експерти по медийни манипулации и професионално протестърство.



Тема Re: Жалък опит ...нови [re: atd112]  
Автор Дърти Хари (Много странен)
Публикувано13.12.13 23:50



Великото Народно събрание, което е започнало процеса на присъединяване не е ли легитимно? Това същото което прие новата конституция?

Интересно навремето когато руснаците са правели каквото им скимне в БГ, рипаше ли тогава за легитимност и волеизявления?



Тема Re: Жалък опит ...нови [re: Well]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано15.12.13 12:50



Промит . Идея си нямаш дори каква е ситуацията в Сирия. Поредният медийно обработен глупак. Каквото те излъжат по медиите - в това вярваш.
- Мисля, че говориш за себе си, проектираш себе си !





Тема Re: Хо охо хо , хахахаха ихи хи хи Приятелю ....нови [re: jericho941f]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано15.12.13 13:01



Това е фотосесия от тежките трудови дни на един политик , ярък представител на настоящата политическа класа , за която ти с такова упование ме пращаш да тичам до хоризонта и обратно.
Аааа аз не те пращам, ти си този който ревеш за някаква голяма армия.
А на мен ми е пределно ясно, че най-силното оръжие е силната икономика и технологичното развитие. И голяма армия при слаба и бедна страна е като приказката "на гол тумбак чифте пищови" . Ама вие армията, та армията..., колко хора била ... Какви хора, като то съвсем скоро армиите ще са от предимно роботи...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.