Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 05.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Жалък опит ...нови [re: jericho941f]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано10.12.13 10:57



Сериозно, а в Русия на каква възраст учат девочките да оказват сексуално влияние върху мъжа. Май отрано са подготвени.



Тема Re: Жалък опит ...нови [re: Well]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано10.12.13 11:06



За твое сведение даже и руснаците имат летяща чиния вероятно задвижвана с изкуствена гравитация, та какво остава за американците...

Виж това-





Тема Re: Жалък опит ...нови [re: Yuppi]  
Автор jericho941f ()
Публикувано10.12.13 11:54



На каква ?
Дай линк да се ограмотя

Мисля , че на същата както у нас в момента , но може и да не съм прав

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: Жалък опит ...нови [re: jericho941f]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано10.12.13 13:17



Ще започна от друга посока. Интересът на бебетата към някои атрибути се проявява сигурно на 1-2 годишна възраст. Следва ли на децата да не им се предоставя равнопоставена информация, плюс първоначални емоционални умения и представи, или пък следва само определени семейства да "развият уменията" на своите деца, за да са точно те "по-отраканите". Едно качествено публично образование подготвя всички да са "на ниво".

И това смятай, че ще са деца, които след време ще са по-интелигентни от сегашните поколения (ако тенденцията на подобреното хранене и многостранни информационни стимули в съвременния свят продължи). Мислиш ли, че можеш да държиш тези деца в някакви средновековни приказки като бабини деветини и пак да се върнем към грешно схванатото религиозно образование. Моралът не се учи с криене на информация а с демонстрация на правилно поведение и израстване на личностите.

Освен това твърде е разсейващо на младежка възраст към 20-те да се преоткриват сексуалните въпроси и да се губи ценно време, което може да бъде по-добре посветено на качествено развитие и постижения. Най-изрядните ученици биват оставени с отложено откриване на сексуалността (в полза на онези, които се ползват от ексклузивната информация и мода на "градските тайфи"). А трябва да я откриват по същото време като "разхайтените" си съученици. За целта трябва да покажеш и на "най-примерните" въпросите на сексуалността и даже на емоционалния бондинг в училището, ако наистина се грижиш за тези деца.



Тема Re: Жалък опит ...нови [re: Yuppi]  
Автор jericho941f ()
Публикувано10.12.13 13:39



За втори път се съгласявам с Вас уважаема госпожо , абсолютно сте права за всичко.
Даже се чудя как света е оцелял и се е възпроизвеждал, бидейки сексуално неграмотен.

Белгийците и Холанците са в правото си да правят в своите страни каквото си искат с децата си , и те го правят и не от сега. Това не ми е проблем и даже адмирирам такава разкрепостеност и образованост на западното население, доколкото смятам да се възползвам от нея в качеството си на турист ... или окупатор ... както дойде :)

Лично мен ме дразни че техния морал и култура (западния) ги насаждат с огън и меч и който не ги приеме и не се асимилира подлежи на унищожение.

Но понякога тия които са маркирани за унищожение не са съгласни да бъдат унищожени в името на тия святи цели и по линията на това несъгласие възникват и конфликти


Ще видим ..... когато дойде момента (а той наближава) да се броят дивите зайци , всеки ще има възможност да заеме страната за която смята че е по права. Много се надявам да сме от едната страна на барикадата , ако сме от различни ще са ви необходими по силни аргументи от пропагандата
хи хи хи хи хи

SI VIS PACEM PARA BELLUM

Редактирано от jericho941f на 10.12.13 13:43.



Тема Re: Жалък опит ...нови [re: jericho941f]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано10.12.13 18:12



Не всичко зависи от шапкарите, независимо от коя страна на бариерата са:





Тема Re: Жалък опит ...нови [re: Yuppi]  
Автор jericho941f ()
Публикувано10.12.13 19:22



Съгласявам се за трети път !!!!

Не всичко зависи от тях.
Всичко зависи от големите и богати чичковци и лелички , които никога по никакъв повод не излизат на барикади , а са оставили тая велика чест за мен и Вас.
Това имах предвид.

SI VIS PACEM PARA BELLUM


Тема Re: Жалък опит ...нови [re: jericho941f]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано11.12.13 06:29



За Русия не си прав , но няма как сега да те убеждавам а и на Русия изобщо не и пука какво ти или аз мислим за нея.

Ако беше малко по-умен щеше да забележиш, че дори сърбите, които са галениците и любимците на Русия на балканите /за разлика от нас/ , и дето ги бомбардираха и им бяха наложили ембарго, сега драпат с все сили за ЕС, а не за Русия и измисления и митнически съюз, в който останалите членуващи страни са в него по принуда и от страх.



Тема Re: Жалък опит ...нови [re: Well]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано11.12.13 06:36



Нека ти разкрия една истина:

Мнооого си зле.

От такива като теб, yetti и без усилие, всяка обида възприемам като комплимент. Защото за мен ще е голям срам и падение, ако съм на едно мнение с вас!





Тема Re: Жалък опит ...нови [re: Well]  
Автор Myxaбeтa (Много странен)
Публикувано11.12.13 07:00



Аве комуне неграмотно, електрическа кола може да си купиш от магазина, стига да си спестил от закуски:

http://www.chevrolet.com/volt-electric-car.html
http://www.teslamotors.com/

Има и други ама ме мързи да търся




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.