Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 05.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Революцията за която всички мълчатнови [re: the_giver_and_the_ta]  
Автор без усилие (обективен)
Публикувано19.12.13 22:38



Но в основната си част не е бил представляван примерно от военната върхушка, довела страната до национална катастрофа след войната. За разлика от ситуацията при нас, когато "елитът" продължава да е изцяло съставен от кадри на Партията или наследници на тези кадри (като боцата и станишката например).

Ти си жалко изпражнение, пародия на хомо сапиенс. Оттук нататък ти е забранено да мислиш на тема "политика" и да гласуваш.





Тема Re: Революцията за която всички мълчатнови [re: без усилие]  
Автор The Giver and The Taker (Истински.)
Публикувано19.12.13 23:55



За огромно съжаление нямаш силата да ми забраниш нищо, защото си един незначителен, прост, вулгарен и неприятен човек, с много ниско ниво на възприемчивост, от когото, лочигно, нищо не зависи.

------------------------------------------



Тема Re: Революцията за която всички мълчатнови [re: The Giver and The Ta]  
Автор без усилие (обективен)
Публикувано19.12.13 23:58



Забраната е изцяло в твой интерес. Има съвсем реална опасност да пукнеш от тъпота.



Тема Re: Революцията за която всички мълчатнови [re: без усилие]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано20.12.13 01:49



Момчета, тука от ниското не се вижда кво правите там горе, толкова високо ниво на общуване, нищо не се вижда, яйца ли готвите, кво става ...



Тема Re: Революцията за която всички мълчатнови [re: Well]  
Автор без усилие (обективен)
Публикувано20.12.13 02:13



Темата в темата е чия е вината за сегашното ни положение - в народа или в т.нар. ни "елит". За по-информираните и мислещи хора е ясно, че именно във фалшивия ни наследен от БКП "елит" от олигарси, партийни служители (като ДС и всякаква подобна измет) и мутри е причината.

На политическите зомбита абсолютно нищо не им е ясно. Съответно и нивото на дискусията пада, когато се намесват същества с напълно атрофирали мозъци, като въпросните зомбита.

Редактирано от без усилие на 20.12.13 02:47.



Тема Re: Революцията за която всички мълчатнови [re: Well]  
Автор The Giver and The Taker (Истински.)
Публикувано20.12.13 14:22



Няма друг адекватен начин, по който да се общува с без усилие. Това е примитивен човек, който знае само да обижда и няма нито желанието, нито интелектуалния ресурс да води нормална, конструктивна дискусия.

------------------------------------------



Тема Re: Революцията за която всички мълчатнови [re: без усилие]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано20.12.13 15:06



Ами. Според мен ако седнете на една маса ще се разберете. Пък и по принцип никой не е лош или тъп по природа, а само заблуден. Светът е пълен с дълбоко заблудени хора, а ако узнаят истината ще бъдат на едно мнение.
Така и вие двамата ако се изясните едва ли ще сте на различни мнения.
Доколкото и аз имам наглостта да смятам че познавам истината по-добре от всички останали, смятам че именно ти си по-наясно с истината. Но от това не бива да следва че колегата с който не сме съгласни е тъп и прочее глупости. Мисля че показва качествено мислене, но страда от дълбоки заблуди, вероятно насадени от медии и антибългарската политика.



Тема Re: Революцията за която всички мълчатнови [re: The Giver and The Ta]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано20.12.13 15:08



Абе не съм съгласен. И двамата можете да мислите добре. Предлагам да успокоите страстите и да продължите с аргументите. Мисля че истината постепенно ще изплува в тази патаклама. :)



Тема Re: Революцията за която всички мълчатнови [re: The Giver and The Ta]  
Автор без усилие (обективен)
Публикувано20.12.13 15:08



Погледни си постингите, винаги досега към мен първо ти се обръщаш с обидни квалификации, което означава, че всъщност на теб ти липсва елементарно възпитание и култура на общуване. Освен че и видимо си изключително глупав.

При това положение единственият възможен начин на "общуване" със същества като теб е чрез обиди, друг език явно не знаеш.



Тема Re: Революцията за която всички мълчатнови [re: без усилие]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано20.12.13 15:10



Да, обидите са излишни, но въпреки че го знам, и аз се пускам по пързалката понякога... Да не бъдем толкова строги съдници. Все пак псуването помага да разтоварим напрежението :))

Пък и който не го е сърбял гъза, не е човек ;)


Редактирано от Well на 20.12.13 15:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.