Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Политика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Паметник на жертвите на демокрацията в България  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано14.11.13 19:05



Предлагам да се издигне паметник на жертвите на прехода и демокрацията в памет на всички хора които умряха от глад, загинаха от наркотици, катастрофи, разстрели и липса на лекарства. Нека този паметник бъде едно сурово историческо заклеймяване на демокрацията в България и предупреждение към Европейския съюз който води политика на умишлен геноцид срещу българите с цел да им съсипе държавата и да ги превърне в нископлатени роби на запад.

...



Тема Re: Паметник на жертвите на демокрацията в България [re: FilerO99]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано16.11.13 20:15



Дреме им на лайнарите от Евросъюза - нали са ни окупирали и им робуваме.

Редактирано от Well на 16.11.13 20:16.



Тема Re: Паметник на жертвите на демокрацията в България [re: Well]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано16.11.13 22:26



дреме ми за тъпите атакисчета, робувайте и чакайте сидероглу да ви оправи



Тема Само пълен кретен може да има такава идея [re: FilerO99]  
Автор NikB (спокоен)
Публикувано17.11.13 10:25



Само пълен кретен може да има такава идея.
Ти въобще не познаваш действителността!
Един прост пример, като за кретен, като теб:
От навлизането на автомобилите (през годините - първият автомобил в България е от преди стотина години) жертвите на автомобилни катастрофи непрекъснато се увеличават.
С директива на Европейския съюз се налага да се намалят наполовина загиналите. Изпълнението на тая директива започна от правителството на Бойко Борисов (предишната и сегашната тройна коалиция нехаеха).
За 3-те години на БББ загиналите в България са с 1000 по-малко, отколкото през предходните 3 години.
Загиналите 2012г са на нивото на 1968.

ОБАЧЕ КРЕТЕН, като ТЕБ няма от къде да знае това.

Сега АТАКА се прегръща с ДСП, помисли хонорара от 2 милиона на Доган колко гладни можеше да нахрани.
А сега умножи това число по 1000 - ще получиш гладните, които могат да бъдат нахранени от спирането на Белене.

Бъди здрав, кретен!





Тема Re: Само пълен кретен може да има такава идея [re: NikB]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано17.11.13 10:30



Очевидно ме бъркате с някого, аз не съм никакъв атакист и не толерирам нито една българска политическа партия защото това е парламентаризъм, а аз съм против демокрацията и против всякакъв парламентаризъм, въобще против всякакви дебати на тема политика - има си лудници и желаещите да коментират този политик от нашите или онзи могат да си говорят колкото си искат, но под надзора на психиатри.

По политически убеждения съм националсоциалист, а колкото до директивите на Европейския съюз това много ми напомня на ПОЛИТБЮРО на СССР.



Тема Re: Паметник на жертвите на демокрацията в България [re: Well]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано17.11.13 10:31



Европейския съюз не са никакви лайнари, те са политически престъпници демократи и социалисти които следват само своите собствени цели и въобще не ги е еня какво става с поданиците им.



Тема Re: Само пълен кретен може да има такава идея [re: FilerO99]  
Автор NikB (спокоен)
Публикувано17.11.13 10:37



Това, да бъркаш СССР с ЦК на КПСС е показателно.
Разликата е много малка: Политбюро на ЦК на КПСС е управляващия орган в тоталитарна държава.
А ЕС е съюз на демократични държави.
Наистина само кретените не виждат разлика между държави със свобода на словото, независима съдебна система, свободна инициативата и държави, в които политбюро (или мафията) диктуват всичко.


Ти може би бъркаш демокрацията с това, което е в България.
Само кретен може да си мисли, че в България има демокрация.

Няма как конституция писана от тоталитарната партия да създаде демокрация.

Извинявам се, че съм те объркал с АТАКА, но точно като тях (което е наистина идиотско) приемаш, че демокрацията и тоталитаризма са еднп и също.



Тема Re: Само пълен кретен може да има такава идеянови [re: NikB]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано17.11.13 10:57



ЕС въобще не е никаква "демократична държавa", това не е точно държава а огромна макроструктура с много сложно институционално устройство която буквално се крепи на магия да не се разпадне следствие на центробежните тенденции в нея породени от положителни процеси като национализъм и фашизъм. А когато се разпадне Европейския съюз тук в България ще има истинска сеч включително срещу големците които ни вкараха в този краварник.

За свобода на словото и дума не може да става. Например в Наказателният кодекс на РБ има състав за разпространение на фашизъм. Това ако не е ограничение на свободата на словото, какво е тогава?Откъде на къде фашизмът ще бъде забраняван със специален състав в НК, а примерно комунизмът няма да бъде забраняван?

Видях с очите си как работи съдебната система и колко "независима" е тя - съдийката претупа делото, а служебната ми адвокатка отказа да обжалва съдебното решение защото няма материална изгода. Такива хора трябва да се бесят и разстрелват по улиците!Да се бесят и разстрелват по улиците!

За свободна инициатива в държава наречена Европейски съюз която ми определя на мен с директива колко литра ще ми е казанчето над тоалетната чиния И ДУМА НЕ МОЖЕ ДА СТАВА!Това е робство и като всяко робство ще завърши с кърваво освобождение -имайте го предвид.

В България има демокрация и точно това е най-големият проблем.

Като юрист ви казвам че уродливана Конституция която приеха през лятото на 1991ва година вътре пише че България представяте ли си била социална държава и хората били равни пред закона и отгоре на всичко и задължения имали да плащат данъци!!!Откъде на къде ще е социална държава България за да ми бъркат на мен в джоба и в банковите сметки за да хранят комунисти, демонократи, цигани та и пенсионери-комунистически фабрики за лайна! Откъде на къде аз ще съм равен на циганите както пише в КРБ-91?С какво съм заслужил такова унижение?

Демокрацията сама по себе си е равна на комунизма и комунизма като своебразна политическа проказа е висша степен на демокрацията. В едно нормално общество циганите кОпат, а белите хора се занимават с наука с изкуство с война...а не белите хора да работят и с данъците им да им се дават помощи на мангалите та и токът да им плащаме!

СМЪРТ!!





Тема Re: Само пълен кретен може да има такава идеянови [re: FilerO99]  
Автор бай иван (член)
Публикувано17.11.13 20:47



Филер ясно ми е,че нямаш представа какво е демокрацията,но бих искал да чуя за хубавите страни на фашизма.



Тема Re: Само пълен кретен може да има такава идеянови [re: бай иван]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано18.11.13 22:28



Най-хубавата страна на фашизма е че просто няма престъпност. И няма и бедност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.