Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 17.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: За бежанците и народната волянови [re: Well]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано31.10.13 09:06



:)))
Пич, не се хАби - не съм ти някой малоумен последовател на късопишковеца Сиктеров : ) Пък и какъв сериозен разговор с конспиратор, вярващ в кемтрейлс и ХААРП



Ще продължа да разговарям с теб на база Христос и Преданието

Тема Re: За бежанците и народната волянови [re: cyrus-93580]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано31.10.13 21:39



Ама айде поне не ми приписвай глупости. Нито в кемтрейлс вярвам, нито в Хаарп. И съм на години пред теб в познанията за света, както виждам. Е, с виното ме размазваш, разбира се ;)

Сега се замислям - ако тези неща дето ми ги лепкаш напосоки пък бяха верни ... ти все така нямаше да ги вярваш.
Абе хора, разберете че света не се нуждае от вяра а от познание. Стива сте вярвали в това-онова. За и против. Това са детските глупости на пораснали деца.



Тема Re: За бежанците и народната волянови [re: Well]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано03.11.13 16:21



Не бягай по тъча:)
Срещал съм ти паранаучните писания по физическите клубове.

Ще продължа да разговарям с теб на база Христос и Преданието


Тема Re: За бежанците и народната волянови [re: Well]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано03.11.13 16:23



Е те - става ясно колко си напред с "познанието на света".



Това е не просто досадно за аудиторията ти, обидно е за собствения ти интелект: "употребени от Боко". Тоя малодушен некадърник и онаа си работа не може да употреби. Но не това е важното: Важното е твоят дребен чекиджия-потурнак Сиктеров и рускомислещите антинационални червени мафиоти да се разкарат.
Дали ще е с Боко, Моко, Цоко или Доко - това е без значение.

Ще продължа да разговарям с теб на база Христос и Преданието

Тема Re: Контрол от инстанция нямаща понятие от икономика?!нови [re: panzer5-99280]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано03.11.13 21:26



Или те бъркам с някой друг, или ти е дошъл акълът :)

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!


Тема Re: За бежанците и народната волянови [re: Well]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано04.11.13 19:13



За бежанците искам да кажа следното:

а) по принцип мисля, че има причина да се създават неблагополучия при настаняването на бежанците и това да става повод те например да излизат по центровете на градовете и като цяло да дразнят населението, което се "агитира" по атакистки методи. Това е така да се каже популистки ход на хора, искащи да увеличат националистическия вот;

б) нека държавата настани бежанците в хотели с 1 звезда, където има условия за това (след като сключи специален договор за по-ниска цена като обща поръчка с желаещи собственици, като може да им даде и други облекчения, свързани с рекламата и приоритетно разглеждане по процедури в местната администрация или при събирането на данъците) или пък да открие обществена поръчка за създаване на селище с фургони или специални условия като за бежански лагер; това е по-цивилизовано решение на въпроса;

в) най-важното: по принцип знаем, че Америка, Англия, Холандия имат един еклектичен модел за своите общества, там има голямо число емигранти. Мисля, че ние като европейска страна трябва да утвърдим наш модел, макар пак включени в световните ценности, а именно, да няма чак толкова голямо присъствие на чужденци по нашите земи. В този смисъл има известно оправдание на реакцията на националистите;

г) от друга страна, не всички от тези бежанци са африканци или от всички краища на света; особено когато гледаме сирийците, трябва да се има предвид, че едни изградени контакти могат да послужат за бизнес възможности в бъдеще. Някои от тези сирийци също може да са православни, а пък от друга страна едно добро настаняване на сирийците след това може да послужи за "отваряне на вратата" при едни преговори с други богати на петрол араби в бъдеще. Друго си е да покажеш - ето така ви настанихме сирийците, положихме такива грижи за тях и т.н.



Тема Re: За бежанците и народната волянови [re: Yuppi]  
Автор Yuppi (phd mhd ahd)
Публикувано04.11.13 20:03



Препоръки:

а) да се постави горна граница за бежанците, примерно 10000 души;

б) да се задържат сирийците, а всички африканци и други да се изпращат обратно по по-ускорена процедура;

в) оставащите до горната граница сирийци да се настанят и посрещнат добре, имайки предвид имиджовия ефект за страната и отношенията по добросъседство.



Тема Re: За бежанците и народната волянови [re: Киро]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано07.11.13 21:35



Нямам особено желание да споря с теб.



Тема Re: За бежанците и народната волянови [re: Киро]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано07.11.13 21:37



Кво си срещнал, кво си разбрал - мани, бегай ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.