Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 03.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Преброяване на глупаците  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано15.07.13 22:13



Други мнения за протеста има ли ?



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор Maчo Koвaчo (минаващ)
Публикувано16.07.13 11:38



Има, първия се прояви!





Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано16.07.13 23:07



Има естествено. Това са първите масови, цивилизовани протести в България, които категорично не толерират насилието.

Освен това са насочени срещу едно правителство, което недвусмислено показа, че е зависимо от мафията, и е популистко, нагло и некомпетентно.

Тея дето викат, че трябва да се даде шанс на БСП, ще ги попитам - колко още пъти? Човекът е единственото животно, което може да си строши главата 100 пъти по един и същи начин.

------------------------------------------



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано17.07.13 02:04



Да, протестиращите дават отличен пример за това - искат Катастрофата от Герберасткото управление да се повтори...



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано17.07.13 07:11



Не знам за каква катастрофа говориш, управлението на ГЕРБ беше безлично, в много отношения - некомпетентно, но чак пък "катастрофа" е изключително силно казано. Нямахме проблеми с ЕС, не са ни спирали парите, не почуствах стандарта ми на живот да е намалял. В момента Пловдив се развива изключително бързо именно с кмет на ГЕРБ. Най-важното - беше ясно кой е отговорен - ГЕРБ. Сега, с тази тройна коалиция, накрая никой няма да носи отговорност за провалите, а такива ще има повече, отколкото при ГЕРБ - това е абсолютно сигурно.



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано17.07.13 07:12



Има, и то много.



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано17.07.13 09:01



Споко, бат'Сали от Самоков ще оправи и Вел и Мел и Гел



варнензъ няма да оставът градъ на комунисти и турзъ като северна българя и курдгалъ

Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Sargonlll]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано17.07.13 11:30



Какъв ли ще е следващият "десен" сценарий, написан от играчите на Партията и предназначен за малоумници като сегашните "десни" протестиращи, използващи лозунги от рода на "червени боклуци", "България на българите, не на турците" и т.н.

Трябва да има предлагане и за тях. За пенсиите е ясно - БСП, за турците - ДПС... за всеки трябва да има по нещо, така и за хората, искащи нещо друго освен БСП-ДПС.



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Sargonlll]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано17.07.13 17:24



Имал си късмет да не усетиш бурята от фалити и безработицата , причинени първо от спрените плащания на държавата към фирмите, извършили обществени поръчки по времето на тройната коалиция. С този варварски акт Симеон Дянков заедно с Боко тиквата предизвикаха преохлаждане на икономиката на България, тъй като фирмите, не получили плащането за извършена дейност не можаха съответно да се разплатят както с фирмите подизпълнители, така и с работниците си. В резултат липсата на пари доведе до масови фалити и безпаричие. Държавата ограби народа си чрез задържане на едни пари, които не бяха нейни. Това е много тежко престъпление - Геноцид над собствената нация. Това направиха Герберастите, но ти не си усетил, защото фирмата за която работиш не е била засегната, както и още 20 % от фирмите в България, работещи предимно за износ или за големи олигархични кръгове. Даже може да си от 2% фирми, които станаха подлоги и финансираха Бойко чрез 50% рушвет от всяка поръчка, която той им раздаде. Тези фирми вървяха напред, макар и трудно, защото се сещаш как се изкарва печалба, когато ти вземат 50% от цената на поръчката. С ниско качество и далавери с плащанията към работници и гладни за работа подизпълнители. И с измами даже.

Но тези неща не може всеки да ги знае, защото медиите не говореха за тях - те бяха и все още много от тях са собственост на наши и чужди олигарси, които искат да ни държат в икономическо робство.

Да не знаеш не е лошо. Лошо обаче е да не искаш да знаеш. Помисли от кои ще си.



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано17.07.13 20:47



А тези от БСП и ДПС дето ограбиха народа и пратиха България в пропаст от която може би никога няма да излезе по добри ли са? Колко още шанс да им се дава?



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано17.07.13 21:17



Ти значи очакваш фирмата ти да печели от държавната хазна, така ли? Пари мога да ти кажа, се изкарват, когато измислиш добър и конкурентоспособен продукт и намериш начин да го представиш на максимален брой хора... главно от чужбина, защото в България ако си въртим едни пари, няма как да забогатеем.

И фирмите за които твърдиш, че Бойко е рекетирал с 50% от печалбата, да ти кажа първо са си цвете за мирисане, в сравнение с Франция, където КОМУНИСТЪТ Франсоа Оланд искаше да наложи данък 75% върху всеки, който изкарва повече от 1 млн. евро на година. С което естествено изгони най-богатия човек в Европа (Бернар Арно) към Белгия, както и сума ти други богати и известни французи.

Второ - имаш ли доказателство за това, защото ако нямаш, си разправяш ала-бала-портокала. Ти имам чувството, че си повтаряш разни мантри на БСП, на които стратегията им е точно това - една лъжа като се повтори 100 пъти, става истина. Докато ние гласоподавателите на ГЕРБ вярваме на очите си, а не на ушите си.

------------------------------------------



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор Sargonlll ()
Публикувано17.07.13 21:43



Повечето от фирмите в България въобще не се занимават с обществени поръчки, други не разчитат само на тях. Собствениците им могат само да бъдат поздравени, защото не разчитат на държавата, а по-скоро тя разчита на тях.





Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Sargonlll]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано17.07.13 22:30



А има такива, които по една или друга причина разчитат, те трябва ли да бъдат третирани некоректно и мутренски и то от... държавата?



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Kpaличa]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано17.07.13 22:32



Те са по-малката злина.



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано17.07.13 22:35



За съжаление обаче сте ослепели от излъчването на Царя - Слънце и сте си седнали на ушите, защото чувате само своя пулс, а не чувате какво ви казва народа.



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Sargonlll]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано17.07.13 22:37



За съжаление в една ликвидирана от Костов индустриална държава, освен обществени държавни поръчки и туризъм няма друга работа...



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор Kpaличa ()
Публикувано17.07.13 22:40



До колкото си спомням те управляваха България през последните години и те са виновните за това,че държавата ни е най бедната в Европа. А иначе нека си крадат ни ми пука народа си го заслужава,само война да не става



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Kpaличa]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано17.07.13 22:45



Народа беше виновен защото търпя безкрайно, чак до началото на тази година.



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано18.07.13 21:19



И кой е народът, че да ни казва? Ние хората, които сме гласували за първата политическа сила, не сме ли част от народа? Или само социално слабите и купените цигани са народът?

И това за "Царя - Слънце" пак са някакви заучени рефрени. Аз лично не гласувам за ГЕРБ, защото харесвам Бойко. Бойко е много силен човек, но държанието му е нелепо, взима се прекалено насериозно, освен това има адски тъпо чувство за хумор. Аз гласувам за ГЕРБ, защото много добре виждам какво се случваше в София 20 години, и какво започна да се случва, когато Бойко стана кмет. Йорданка Фъндъкова също продължава добрата работа за града. Освен това има някои неоспорими факти, като възстановяването на европейските пари за България, които не са никак малко, ниския дефицит, бутането на незцаконни сгради, изграждането на инфраструктура, и куп други неща.

------------------------------------------



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано19.07.13 08:22



Вие, които гласувахте за ГЕРБ сте глупаци. Заявявам го най-отговорно.
Не знаете какво вършите. И медийният похлупак не ви извинява. Ти и днес си заблудена овца, но ще ви мине на всички, скоро.

Знаеш че след Хитлеровия режим много хора в Германия са били потресени от истината за режима в който са вярвали. Някои дори са се самоубивали, разбирайки за какъв режим са се раздавали. Това ви чака и вас. Макар и в стотина пъти по-малки мащаби. Времето ще покаже.
Знаеш ли кой направи атентата в Бургас и защо ?
Цветан Цветанов, за да покрие отрицателния евродоклад, който излезе точно в същия ден, в който гръмна автобуса.
Разбира се съвпаденията са нормално нещо, нали ? Няма връзка между двете събития. Според теб. И за сега.

Редактирано от Well на 19.07.13 08:23.



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано19.07.13 08:28



Изобщо, ама изобщо не си в час. Освен за идиотията на Бойко, разбира се. Но тя си има продължение, защото той ръководеше всичко. И точно това ти убягва. Не може този кретен да е направил добро, а самият той да се държи лошо.Той ръководеше абсолютно всичко, авторитарно. Това което си забелязал като плюсове е медийно манипулирано. Промените с метрото и кръстовищата е договорено от по-рано, защото е имало кой (европа) да даде парички и те да се "усвоят" както от крадливи политици, така и от фирми, които имат нужда от работата. Никой не бяга от парички, само да има как да ги вземе. Тук няма значение партия или дори способности. Има парички - взимат се паричките, няма ги - нищо не може да се направи.

Редактирано от Well на 19.07.13 08:32.



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано19.07.13 13:34



Ти си се вкарал в някакви страшни филми. Цветан Цветанов да избие сума ти хора, за да прикрие някакъв си доклад... Ти сериозно ли? Това ако беше така, нали израелските служби щяха да разберат за 20 часа, и Цветан Цветанов щеше да се дематериализира за 0.004 секунди. Пък и това е адски тъпо министър на вътрешните работи, който отговаря за ДАНС, да си лепне такова огромно петно като атентата, за да покрие някакъв си негативен доклад. Ти просто си се вкарал в някакви нечовешки простотии. Трябва да се консултираш с невролог, или психиатър, защото страдаш от делюзии.

------------------------------------------



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор persone (върховист)
Публикувано19.07.13 15:42



Няма. Държа да бъда отбелязан.



Тема браво на цвцвнови [re: Well]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано19.07.13 18:50



той явно е гений щом успя да заблуди даже и мосад
обаче и сидероглу не е по-долу, веднага го е разкрил, направо съвременния авакум захов

или може би цвцв е направил атентата ЗАЕДНО с мосад, той да прикрие доклада, те да натопят хизбула



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано20.07.13 01:18



Израелските власти имат нужда от атентата за да нахлуят в Иран, не знам защо още не са го направили. Не бъди толкова наивен - политиката е много мръсна работа. А доклада можеше да ги срине от власт съвсем сериозно. За кокала може и във война да ни вкарат без да им мигне окото на много от политиците. Примери от световната история бол.
Аз от нищо не страдам, защото изказвам предположения. Ако имах факти, за да съм сигурен, нямаше да си губя времето тук. Но такива статии има в интернет. Има мотив, има престъпление. Остава да проверим кой е престъпника ;)

Ето, сега се видя че екстрадирането на нашата счетоводителка е било нагласена работа за рейтинга на Цвъки. Добре де, най-вероятно :)
Е те така.



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано20.07.13 01:21



Апропо, какво се случи в Манхатън със сграда 7 в световния търговски център преди 12 години ? Самичка ли си падна, след колко време, как успяха да го направят ... И там лъсват едни мушенгии ...



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: persone]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано20.07.13 01:23



Бележито изказване ! :)



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано22.07.13 09:22



Ние сме глупаци, той - умникът


Какво толкова има за разбиране? Сега, когато спрат европарите(съмняваш ли, че че ще стане?) несъмнено пак батти Бойко щше е виновен. Прочее, не споделям преклонението ти пред ББ - за мен той е комплексиран и доста малодушен тип. НО! В срв с Вагинин и бат Сали си е чист европеец - мутра или Путра - все едно. На фона на ония си е гениален управленец.

варнензъ няма да оставът градъ на комунисти и турзъ като северна българя и курдгалъ

Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано22.07.13 09:27



П.С: Между другото, това с гениалния убиец-злодей Цветанов е характерния прийом на комунягите: повтаряй една простотия 1000 пъти, ако не стане - 10 000 000 и все ще стане. Като с бюлетините. Още тогава(събота) бе ясно, ч е е сценарий - самите прокурорчета, участвали в него го признаха, неуспявайки да повдигнат каквото и да е обвинение. Но комуно-радиоточките продължават да го споменават като нещо доказано



Да се върнем на ЦЦ. Той е просто ТЪП и му личи само по погледа. Имаше десетки изцепки, аз поне си спомням тая с гинеколозите. Но...същото като с другия: пред Бат Сали, Гею и вагината-министър....за съжаление дори тоя тъпунгер е много по-добро решение...

варнензъ няма да оставът градъ на комунисти и турзъ като северна българя и курдгалъ

Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Киро]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано22.07.13 15:27



Бе Цветанов със сигурност не е Айнщайн, обаче в сравнение с

, има доста буден поглед.

Наистина имаше изцепки, но това е, защото ГЕРБ е нова партия и все още са доста неопитни в поведението си и в други неща. Обаче за да сме обективни нека да споменем и една изцепка на Пламен Орешарски. На протеста на учителите преди няколко години каза под сурдинка "Хайде да разтуряме седянката!", обаче репортерите го уловиха. И сега викат да дадем шанс на Орешарски. Това за мен е брутален гаф, за разлика от балоните на БСП, за "лошия човешки материал" и други УЖ гафове, които всъщност са извадени от контекст и преиначени. А изцепката на Пламен Орешарски си е абсолютно явна, недвусмислена и красноречива.

Както и да е. Цветанов и Бойко за мен са средно интелигентни хора. Аз ще ти кажа кой е умен - Иван Костов. Това е единственият политик, който може да начертае ефективна стратегия, която да тласне България към икономически растеж, независимост и демократичност.

Лошото обаче е, че той е по-слаб от Бойко и комунистите вече го унищожиха с компромати.

И това за преклонението пред ГЕРБ също са клишета. Аз съм готов да измета от парламента всеки, който очевидно предприема действия в ущърб на държавата.

Аз гласувам за ГЕРБ, защото в моя квартал, който е на гъза на София, 20 години не се премести един камък! И откакто Бойко стана кмет и после Йорданка Фъндъкова, започнаха да ни косят тревата, оправиха моста, закърпиха пътищата, направиха нова пречиствателна станция, и както Бойко преряза лентичката по телевизията, аз видях, как река Искър от помийна яма, стана кристал. Селските автобуси, от раздрънкани Икаруси и Чавдарки, станаха чисто нови Мерцедеси. Правят ни канализация и план на квартала, които ги чакаме от Каменната ера и досега никой не си беше мръднал пръста. Построиха чисто ново училище в съседния квартал. И това става в покрайнините на София, за центъра да не говорим.

И някой като ми каже, че аз съм гласувал за ГЕРБ, защото съм гледал Бойко постоянно по телевизията и съм се облъчил от неговата "пропаганда", направо ми лази по нервите. Аз просто виждам какво се случва реално около мен и не ме интересува ни телевизия, ни дявол.

В момента трябва да се ляга на жълтите павета и да се блокира работата на тея наглеци, защото вършат страшни поразии. Тези скандални назначения навсякъде нищо чудно да са само за да се концентрира общественото внимание върху тях, измествайки фокуса от мазалото, което се прави.

Естествено, трябва да се дават пари за майчинските, за пенсии и т.н, никой не е казал хората да умират от глад... Макар че който е бачкал здраво, като дядо ми например, си взима 770 лева пенсия и му дреме на шапката, но това както и да е. Приемам, че има уязвими групи, на които наистина трябва да се помогне.

Обаче това, което се случва в момента, е изключиотелно обезпокояващо. Правителството взима заем от 1 млрд, а сега се говори за нови 500 млн, при положение, че МВФ твърди, че парите ги има и без този заем. Това е много сериозно и обезпокояващо.

------------------------------------------

Редактирано от Дaвaщия и взимaщия на 22.07.13 15:40.



Тема ти си комуняга - инови [re: Well]  
Автор ceлянинът (европростак)
Публикувано25.07.13 07:57



като дойдем на власт - ще те турим да копаш и броиш песъчинките в тунеля под Шипка... барем да има полза от теб!

политкоректното говорене убива Мисълта.


Тема Re: ти си комуняга - инови [re: ceлянинът]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано25.07.13 08:47



Скоро ще пусна тема относно малоумните епитети и лозунги, които се използват от простолюдието у нас, като напр. "комунистииии"





Тема Re: ти си комуняга - инови [re: ceлянинът]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано25.07.13 19:21



Ползата от мен и така си е много голяма :)



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано31.07.13 06:36



Глупаците се свършват, помагайте им ! :)



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор Чyryниц (далечен)
Публикувано02.08.13 12:17



Протеста имаше основание, докато махнаха Пеевски. А и тази актуализация е труден за приемане факт, който би могъл да е причина за враждебност към правителството. Аз се надявам, ако това е думата, заемът да е наистина принудителна стъпка пред непреодолими обстоятелства.
Извън тези уточнения, съм съгласен с вас.



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Чyryниц]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано05.08.13 08:52



Онбашъ, онбашъ : ))

варнензъ няма да оставът градъ на комунисти и турзъ като северна българя и курдгалъ


Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Киро]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.08.13 17:32



Начи няма как Цв да е гениален за каквото и да е било - дори за злодейство.
Но, все пак Цв излезна в Парламента и осъди набързино няколко лекари. Поради която причина, няма как аз да гласувам за коя да е партия в която участва Цв.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.08.13 17:35



Фирмите изпълнителки на обществени поръчки, в голямата си част са фирми за усвояване на кинти.
Преди 10ти термина беше присвояване - и беше свързан със сериозни санкции включително до разстрел.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано08.08.13 19:55



Изключително повърхностно и разбира се неправилно мнение. Правилно е разбира се, ако има някъде неправилно източване и скандални сделки, това да се установи първо посредством разследване и в последствие да се накажат виновните съобразно закона. Неправилно е, дори престъпно, да не се изпълняват договорености и да не се изплащат задължения при свършена работа!

Мисленето ти е тъпунгерско-селяндурско подобно на Б.Б. - селското тъпо от Банкя.



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор usmihnat (член)
Публикувано10.08.13 20:01



ТВОЙТО МНЕНИЕ ПО ПРОТЕСТА..
НОМЕР 1...





Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.08.13 20:26



Безадресните изказвания са ми писнали от комунистическо време.
Да се установи - кой да го установи?
Да не се изпълняват договорености - ми има съд, какъв е проблема? Нали има съд и за "да се установи"? Като е престъпно - съда къде е? Или съда е лош само защото не съди държавата когато държавата не плаща, но не е лош когато допуска сделки тип усвояване?
Е за мен съда е еднакъв и в двата случая. Виждам че не осъжда държавата, и приемам че не бачка. И щом не бачка, приемам че и сделките няма кой да ги "да се установи", "да се накажат".
Мисленето ти е тъпунгерско-селяндурско подобно на Б.Б. - селското тъпо от Банкя.
Това е единственото ти правилно твърдение. Знам добре че съм изклюително тъп, за сметка на това изключително упорит.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор бай иван (член)
Публикувано10.08.13 22:15



Предлагам да направим анализ какво е глупостта.Според мен не е глупост да поискаш да промениш нещастната политика в която сме затънали,вече 24 години.Глупост е да настъпваш мотиката всеки път когато минеш по утъпкания път.Лошо е само че у повечето от протестиращите няма ясна представа какво трябва да се направи.Най лесно е да кажеш това не трябва да е така,макар че и това не е малко.Иска се интелект за да предложиш какво да се направи. Повечето протестиращи не знаят ,но това е по-достойно от мазохизма на подкрепящите.



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано10.08.13 23:17



Едно от нещата, което прецака предишния кабинет, беше забавените плащания към бизнеса, сегашното правителство коригира тази грешка...

Плащанията за свършената работа (или за възстановяване на ДДС) ще се извършат и всичко е закономерно при тях, след като не е установена схема за източване. Тези стотици милиони ще влязат в икономиката и ще захранят бизнеса и стотици хиляди домакинства заедно с това.

Добре, че си признаваш, че си тъп! Това е първата стъпка... Следва да осъзнаеш и че всичко, което пишеш е тъпо и грешно...



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: bira_more]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано11.08.13 00:22



Обществените поръчки са важна част от икономиката. Но както виждам ти от нищо не разбираш, само плюеш като "симпатичен" протестиращ ... нищо лично, някои поне пари направиха, а ти вероятно пък си доброволец.



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: бай иван]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано11.08.13 00:29



Когато избора е между герб и сегашното правителство, което бе наказано с отрицателен вот преди 4 години, човек трябва да си даде сметка какво се случи оттогава насам и да разбере, че имало и по-лошо от БСП и това беше Герб. И ако ще с
валят сегашното правителство, значи да качат пак Герб на власт. Или пак БСП. КЪде тук е промяната? Освен евентуално към туркофилите на Герб, които направиха всичко възможно да съсипят България, свирейки по гайдата на Ердоган ?



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.08.13 15:34



Може да са важна част от икономиката, само ако престъпната икономика е част от икономиката.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.08.13 15:37



Ахъм, начи викаш до месец два - ще цъфнем, та ще вържем. В смисъл стотиците милиони кат влязнат в икономиката, и тя кат вземе да рипне на горе, и ще задминем сички.


Разбира се че всичко което пиша е тъпо. Ако бях умен, и можех да пиша умни неща, мислиш ли че щях да водя разговор с тъпанари? Щото само тъпанар може да води разговори с тъпанари. Умните хора водят разговори с умни хора.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор бай иван (член)
Публикувано11.08.13 17:45



Съгласен съм че ако сваляме БСП,за да дойде ГЕРБ,не си струва.Моето желание е да се направят промени в изборния закон.За да не се повтарям ,прочети в гугъл "утопия ли е ?".Промените трябва да имат такава посока.
Мисля че така ще се появи нова алтернатива на корумпираните партии - истинско демократично управление.

Редактирано от бай иван на 11.08.13 17:53.



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.08.13 17:57



Все пак да не забравяме че Герб има повече подкрепа от комундетата. На комундетата им трябваше подкрепата и на турците и на Сидеров.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано11.08.13 18:54



Ти си тъп, всичко, което пишеш, е тъпо и всички преценки са ти тъпи... Въобще - уникална комбинация!





Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.08.13 20:29



Така е, уникален съм си. В смисъл уникално тъп. Но и хората които спорят с мен са от моята категория. Само дето нямат смелостта да си признаят тъпотата си.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано11.08.13 22:43



Да де - всяко нещо, което ти като изявен и доказан тъпак пишеш, е тъпо и невярно, следователно и горното също!





Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: bira_more]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано11.08.13 23:39



Когато видиш на човека акото, заключаваш ли че всички хора са всъщност ако ? Явно да.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.