Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 12.06.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.08.13 20:26



Безадресните изказвания са ми писнали от комунистическо време.
Да се установи - кой да го установи?
Да не се изпълняват договорености - ми има съд, какъв е проблема? Нали има съд и за "да се установи"? Като е престъпно - съда къде е? Или съда е лош само защото не съди държавата когато държавата не плаща, но не е лош когато допуска сделки тип усвояване?
Е за мен съда е еднакъв и в двата случая. Виждам че не осъжда държавата, и приемам че не бачка. И щом не бачка, приемам че и сделките няма кой да ги "да се установи", "да се накажат".
Мисленето ти е тъпунгерско-селяндурско подобно на Б.Б. - селското тъпо от Банкя.
Това е единственото ти правилно твърдение. Знам добре че съм изклюително тъп, за сметка на това изключително упорит.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор бай иван (член)
Публикувано10.08.13 22:15



Предлагам да направим анализ какво е глупостта.Според мен не е глупост да поискаш да промениш нещастната политика в която сме затънали,вече 24 години.Глупост е да настъпваш мотиката всеки път когато минеш по утъпкания път.Лошо е само че у повечето от протестиращите няма ясна представа какво трябва да се направи.Най лесно е да кажеш това не трябва да е така,макар че и това не е малко.Иска се интелект за да предложиш какво да се направи. Повечето протестиращи не знаят ,но това е по-достойно от мазохизма на подкрепящите.



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано10.08.13 23:17



Едно от нещата, което прецака предишния кабинет, беше забавените плащания към бизнеса, сегашното правителство коригира тази грешка...

Плащанията за свършената работа (или за възстановяване на ДДС) ще се извършат и всичко е закономерно при тях, след като не е установена схема за източване. Тези стотици милиони ще влязат в икономиката и ще захранят бизнеса и стотици хиляди домакинства заедно с това.

Добре, че си признаваш, че си тъп! Това е първата стъпка... Следва да осъзнаеш и че всичко, което пишеш е тъпо и грешно...



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: bira_more]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано11.08.13 00:22



Обществените поръчки са важна част от икономиката. Но както виждам ти от нищо не разбираш, само плюеш като "симпатичен" протестиращ ... нищо лично, някои поне пари направиха, а ти вероятно пък си доброволец.



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: бай иван]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано11.08.13 00:29



Когато избора е между герб и сегашното правителство, което бе наказано с отрицателен вот преди 4 години, човек трябва да си даде сметка какво се случи оттогава насам и да разбере, че имало и по-лошо от БСП и това беше Герб. И ако ще с
валят сегашното правителство, значи да качат пак Герб на власт. Или пак БСП. КЪде тук е промяната? Освен евентуално към туркофилите на Герб, които направиха всичко възможно да съсипят България, свирейки по гайдата на Ердоган ?



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.08.13 15:34



Може да са важна част от икономиката, само ако престъпната икономика е част от икономиката.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: бeз ycилиe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.08.13 15:37



Ахъм, начи викаш до месец два - ще цъфнем, та ще вържем. В смисъл стотиците милиони кат влязнат в икономиката, и тя кат вземе да рипне на горе, и ще задминем сички.


Разбира се че всичко което пиша е тъпо. Ако бях умен, и можех да пиша умни неща, мислиш ли че щях да водя разговор с тъпанари? Щото само тъпанар може да води разговори с тъпанари. Умните хора водят разговори с умни хора.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор бай иван (член)
Публикувано11.08.13 17:45



Съгласен съм че ако сваляме БСП,за да дойде ГЕРБ,не си струва.Моето желание е да се направят промени в изборния закон.За да не се повтарям ,прочети в гугъл "утопия ли е ?".Промените трябва да имат такава посока.
Мисля че така ще се появи нова алтернатива на корумпираните партии - истинско демократично управление.

Редактирано от бай иван на 11.08.13 17:53.



Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: Well]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.08.13 17:57



Все пак да не забравяме че Герб има повече подкрепа от комундетата. На комундетата им трябваше подкрепата и на турците и на Сидеров.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Преброяване на глупацитенови [re: bira_more]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано11.08.13 18:54



Ти си тъп, всичко, което пишеш, е тъпо и всички преценки са ти тъпи... Въобще - уникална комбинация!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.