Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 28.04.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ... Номер 1 сме....  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано14.06.13 22:30



.. След като простата мутра Бат Бойко слезе от трона на него седнаха мазните комуняги барабар с резаните патки и малоумното джудже Сидеров....
И първото с което се захванаха бе..
- Сложиха отявлен педераст за външен министър, който бил евродепутат, но известен с червените си прашки и никога невзимал думата в европарламента.
- Започнаха да ръчкат забраната за тютюнопушенето (всичката Мара втасала та това е най-важното)... за кой ли лобират сега...?
- Избраха мазен резан корумпиран фес за шеф на ДАНС ...
Баси живи да ни ожалят...



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: ... Номер 1 сме.... [re: Apxaнгeл]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано15.06.13 11:45



Колкото и да съм против насилието и войната, мога да изкажа мнението си така:
Когато не става с добро, ще стане с лошо.


Трябва да се измисли алтернатива на държавното управление.
Няма друго спасение.





Тема Re: ... Номер 1 сме.... [re: Mpъни]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано15.06.13 14:51



... ами да ... трябва, но като гледам какви педерасти са всичките ни политици... все едно от коя партия и цвят са... май трябва да бъдат разстреляни и да изберем нови, които никога не са се омазвали.... Ккак не се намери един свестен досега....



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: ... Номер 1 сме.... [re: Apxaнгeл]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано15.06.13 20:42



Всеки свестен човек не би се качил на тази стъбла.

Не е нужно да ги разстрелваме.
Достатъчно е само да ги затворим в народното събрание всички. Те сами ще есизбият помежду си.





Тема Re: ... Номер 1 сме.... [re: Apxaнгeл]  
Автор Maчo Koвaчo (минаващ)
Публикувано16.06.13 08:24



Каквото сам си направиш, най-големият ти враг не може да то го направи. Това напълно се отнася за избора на Д. Пеевски за председател на ДАНС. Сега би трябвало всички, които са го предложили и които са застанали зад кандидатурата му да со подадат оставките.



Тема Re: ... Номер 1 сме.... [re: Apxaнгeл]  
Автор NikB (спокоен)
Публикувано16.06.13 10:59



В сравнение със сегашните БББ изглежда небесен ангел.
Освен това, за разлика от Сергей Станишеф (с дипломната му работа за ролята на униформата в руската армия), БББ има научни публикации по реални проблеми.
Вярно, БББ назначаваше за министри хора, които е срещнал на спирки и гари, но не и такива, на които майка им е купила пристанище за 21-я им рожден ден (и ДАНС за 33-тия).
Вярно, БББ назначи Калинка, но не и торни бръмбъри.
Вярно, БББ сменяше мнението си, но обикновено - ПРЕДИ да се вземе окончателно решение от Парламента, а не като говедото Сергей - вчера да ни убеждава колко кадърен е ПЕЕВСКИ и че е единстения най-кадърен за ДАНС.



Тема Re: ... Номер 1 сме....нови [re: NikB]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано16.06.13 11:56



+1

ББ имаше грешен подход при избора си на доверени лица, които да бъдат политически фигури. Страшно неадекватен подход на човек с голяма власт. Затова ги и сменяше, когато народа негодуваше.
Затова си и подаде оставка, когато "народа" я поиска. Защото на онези протести "народа" ( а не народа) получил по 300 лева на калпак, за да прави золуми.

А сега се назначават фигури не защото не са проучени, а точно обратното. Защото точно определени хора трябва да заемат точно определен пост с точно определена цел. И оставка няма да си подадат, защото сега народа не е важен, а "народа" не трябва да бъде подкупен.

И двата вида управление имат своите огромни бъгове на лидерите и управляващите.
Разликата беше само в нагласата. Едните правеха квото хората искат, а другите каквото те искат.

Трябва ни някой крал слънце, че да ни оправи, ама такъв няма и да има.



Тема Re: ... Номер 1 сме....нови [re: Apxaнгeл]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано16.06.13 13:31



На мен украинското еврейче гейчо-съсела ми е най-отвратително-противния политик. Прилича ми на нещо като прикриващ се джобен мини-диктатор-педерас. Подобен на Ердоган в Турция, само, че мини вариант, защото България е малка и диктаторчето не може да развихри и набере сила достатъчно, но принципа "след мен и потоп" си го следва. С тия назначения, единственото добро което може да се очаква е, ако накрая успее окончателно да затрие продажната бабичка столетница.

- Дано поне в това не се провали.

А като си помисля колко добре ми беше до преди да започнат да ме заливат с тая отвратителна рекламна помия в месеците преди изборите. До тогава почти бях спрял да се интересувам от политика в полза на къде по-интересни неща...



Тема Re: ... Номер 1 сме....нови [re: lvony333]  
Автор Mpъни (:))
Публикувано16.06.13 18:52



Не се коси! Всички са колаборационисти.
Заслужават да ги затворим в НС и да не им даваме ни вода, ни храна.
Един месец така и да видиш как ще разкарат и мафия и олигархия от държавата ни.



Тема Re: ... Номер 1 сме....нови [re: Maчo Koвaчo]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано16.06.13 22:05



... то хубаво ама нали се оглеждам... няма за кой да лобирам.. Всеки един политик от както сме многопартийна система се оказа долен лъжец гледащ само своето благоденствие... Та въпроса е когато тези кретени подадат оставка.... какво ще ни сторят другите кретени...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.