Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:07 20.09.24 
Политика, Свят
   >> Политика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Не ме тъпчи! И не ми казвай кое е здравословно! [re: ya2011]  
Автор FilerO99 (DARK POWER)
Публикувано02.06.13 16:24



Знаеш ли как го направих първият път? Като намалявах двойно броят на изпушените цигари започвайки от 25 цигари на ден, после на 12, после на 6, после на 3, после на 1,5 цигари на ден, после на половин цигара на ден и накрая просто спрях въобще да пуша. Това го направих за период от точно три седмици 21 дни. След три месеца запалих една цигара пробно и ми стана лошо и я хвърлих.

!Само че има една много голяма подробност - тогава тамън започвах да тренирам фитнес-културизъм, а сега не тренирам нищо...

Колкото до лекарите моят психиатър на 4ти километър ми обеща медикаментозно лечение за спиране на цигарите, но за съжаление не си удържа на думата. Очевидно трябва сам да се спасявам...

Впрочем ще ти кажа нещо много интересно - психическото ми заболяване започна в момента в който комбинирах ударни количества пирамем и 3-4 цигари на ден. Отначало се получи невероятно изостряне на мисълта, но впоследствие постепенно започнах да губя способност да си фокусирам мисълта. Говоря за есента на 2004та година. Постепенно засилвах цигарите, кафетата, кока-колата, тренировките, ученето, пирамемът, горещите-ледени душове и така стигнах до тежък шизофреничен пристъп през август 2005та година.



Тема Re: Не ме тъпчи! И не ми казвай кое е здравословно! [re: ya2011]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано02.06.13 16:35



АБЕ бегай бе! Ще ми сравнява спирка на трамвая или болница с частен VIP клуб за къркане, разврат, наркотици и лесни жени!

Я отиди в Лас Вегас и на неква маса където се търкалят 10на хиляди долара, и дръпни пурата на играча с думите "Извинете тук е закрито място и не искам да дишам Вашия пушек", докато пича подръпва от сингълмалта и пощипва непафкащата млада мадама до него!

Войнстващ талибан е бил баща ти явно, щом те е възпитал ДА СИ НАЛАГАШ простотията на съседните... Ще ми влезе в заведение И ЩЕ МИ КАЗВА кво да правя с пурата си!... Имам и кожена пура, дълга дебела и кубинска, искаш ли и нея да ми загасиш?



За това, грамаден ЖЪЛТ знак на входа, а такива пачаври като теб, за яката с ритници на вън

~
and

Тема Re: Не ме тъпчи! И не ми казвай кое е здравословно! [re: ya2011]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано02.06.13 16:41



Разкарай тая лъжлива пропаганда от тук!

Нали ти казах! Не ти харесва някакъв клуб или друго частно място -> пръждосвай се заедно с инспекторите от ХЕИ, мазните държавни чичковци администратори мъдеклатори, и такива токсични човешки същества като теб!

Аз лично ще направя ВСИЧКО възможно да ви ИЗРИТАМЕ НА ИЗПРОВОДЯК от тая Държава и да не определяте никви закони! Аааа-ма-ха, ГМО мутантен ген такъв!



~

Редактирано от Accolade на 02.06.13 16:43.



Тема Re: Не ме тъпчи! И не ми казвай кое е здравословно! [re: Accolade]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано02.06.13 16:50



Така е онкото е пълно със здрави хора, които само се преструват.... Ти пак май не успя да вденеш, че заведенията са пубилчни места ти по тази логика можеш да поискаш да се пуши в автобусите, самолетите, кината, болниците, училищата, университетите, защото има и частни такива.

Иначе си точно от любимите войнствени талибанчета, много обичам такива...



science is about doubt

Тема Re: Не ме тъпчи! И не ми казвай кое е здравословно! [re: ya2011]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано02.06.13 17:02



Заведенията са ПУБЛИЧНИ места от ЧАСТЕН характер КАКТО и да го ВРЪТИШ И СУЧИШ патко повтаряща! Просто ти, и шайката дебелогъзи Европейскофашистки демагози бюрократи ОПРЕДЕЛЯТ ПАРАДА напоследък...

Съвсем скоро ще ви ИЗМЕТЕМ заедно с останалата паплач от Европата и ще млъкнете като агънца, 'щото иначе ще има линч поединично. Можете да почнете да се изнасяте на Марс примерно, докато още не ви скалпират публично ей тъй за кеф, на плаца, без много много много съд и адвокатура



Талибанската обида можеш да си я завреш там где не огрява. Ти си толкова много талибанска пача, че няма накъде... При т'ва имаш интелект на дъждовник и ти личи от сто километра особено като почнеш да задаваш бебешко-пасивно-агресивните си въпросчета на компютърна тематика. Гледай си там изчадийцето в Новрегия и не се бутай да ми определяш закона в Люлин, София. Ако не се връщаш и в България, ще съм много доволен

~


Тема Re: Не ме тъпчи! И не ми казвай кое е здравословно! [re: Accolade]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано02.06.13 17:07



Да също както частните автобуси, самолети, училища, болници, университети, магазини, кина, хотели и т.н..

Иначе си в грешен филм, сигурно е от цигарите, вземи си дозата, че да се успокоиш малко.



science is about doubt

Тема Re: Не ме тъпчи! И не ми казвай кое е здравословно! [re: ya2011]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано02.06.13 17:20



Нищо, ама нищо общо няма, пак плямпаш и дрънкаш без спир! Говоря за място със СТАТУТ на разюздано поведение, грехопадение, разврат, алкогол, наркотици евентуално (ако бутнем и ДЕБИЛНИЯ ви закон за марихуаната) и... цигари!

Място където такива "загрижени" лелички като твоята досадна персона могат само един дудук да ми направят, ако не харесват -> за бялата, колосана якичка и... аааайдееей! марш на чист въздух!



~
Пхаха! Млъкна, а?

~
or

Редактирано от Accolade на 02.06.13 17:58.



Тема Пустите му закони... айде ся да гледаме монетата [re: ya2011]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано02.06.13 21:15



Пустите му закони... айде ся да гледаме монетата... Както го казваш то излиза и че местата за пушене са обществено място, защото се събират хора... Означава ли че там не трябва да се пуши?!
И после ако може да се пуши на определените за това места... то когато обявим за такова дадено заведение, то по какъв закон ще се забрани да се пуши на определеното за целта място?!...



Тема Re: Не ме тъпчи! И не ми казвай кое е здравословно! [re: Accolade]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано03.06.13 00:00



ми направете си частен клуб

в юта при откачените мормони, алкохол не може да се сервира, но бара в хотела е "частен клуб" просто като седнеш на бара попълваш една заявка да те приемат в клуба и нямаш проблем





Тема Re: Не ме тъпчи! И не ми казвай кое е здравословно! [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Accolade (ratus libratus)
Публикувано03.06.13 05:32



Точно. Частен Клуб (ЧК) за Пушене, Пиене, Разврат и Жени (ППРиЖ)

Колко му е това да се абстрактне до заведения със специален режим? Заведение за ППРиЖ?

С голям червеножълт надпис:

"ВНИМАНИЕ ВНИМАНИЕ!
ВСИЧКИ ПАТКИ НА СЪБРАНИЕ!

Този клуб е за ПИЕНЕ, ПУШЕНЕ, РАЗВРАТ и ЖЕНИ!

Ако намирате това за НЕЗДРАВОСЛОВНО сте абсолютно прав,
и влизате на своя отговорност след подпис и дата!"


Аман от простотии фашистки...

or

Редактирано от Accolade на 03.06.13 05:34.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.